Yeşil Kahve ve Vücuda Faydaları

By LovelessGent
In Makale
Şub 25th, 2014
1 Comment
989 Views

Son dönemlerin en popüler zayıflama ürünlerinden bir tanesi olan yeşil kahvenin faydaları tamamen doğal olması nedeniyle çok fazladır. Tamamen doğal olması nedeniyle de uzmanlar tarafından kilo vermeye yardımcı doğal bir ürün olarak öneriliyor. Özellikle fazla kilolar ile sorunu olanların yakından takip etmekte oldukları artık pek çok kişinin ismini yeni duyduğu farklı bir bitki bulunuyor.

Bu bitki kökboyasıgiller familyasından olan ve vücuda sağladığı yararların sayılmakla bitmediği yeşil kahve ağacıdır. Normal bir kahve görünümünde ve biçiminde olan ancak rengi diğer kahve türlerinden farklı olarak yeşil olan bu kahve zayıflatma etkisiyle sadece Türkiye’de değil tüm dünyada oldukça popüler hale geldi. Dünyada bu denli popüler olmasının en büyük nedenlerinden birisi de Amerikan televizyonlarında The Dr. Oz Show isimli kendi programını yapan Mehmet Öz tarafından programında izleyicilerine yeşil kahvenin faydalarından bahsetmesi ve kilo vermek için kullanılabilecek en ideal ürün olarak tanıtmasıyla dünya genelinde popüler hale gelmiştir.

Aslında kahvenin vücudun yağ yakma işlemini ciddi düzeyde hızlandırdığı uzun süredir biliniyor. Özellikle yeşil kahve içeriği ve zenginliği açısından kafein ve kolorojenik asit gibi etken maddeler yönünden oldukça zengin olması sayesinde vücuttaki fazla yağların daha hızlı yakılabilmesine yardımcı oluyor.

yeşil kahve forum üzerinde kullanıcıların yorumları, daha ayrıntılı ve açıklayıcı bilgiler ile yeşil kahvenin vücuda etkileri hakkında detaylı bilgiler çok kolay bir şekilde alınabiliyor. Ayıca çok da kolay olan kullanımının nasıl olduğu da öğrenilebiliyor.

One Response to “Yeşil Kahve ve Vücuda Faydaları”

  1. yeşil kahve dedi ki:

    yşeil kahveyi 2-3 gün kullandım, gerçekten de çok işe yarıyor. kısa sürede kilo verdim hemde diyetsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

12 + twelve =