Yeni Bir Ödeme Sistemi Ukash Kart

By LovelessGent
In Makale
Oca 23rd, 2014
0 Comments
461 Views

İnsanlar internetten alışveriş yapmak istediklerinde son derece huzursuz olmaktadırlar. Çünkü kredi kartı bilgileri çalınabilmekte ve pek çok olumsuzluk yaşayabilmektedirler.

Ukash Kart Ödeme Sistemi 

Bu olumsuzlukların yaşanmaması için çalışmalar yapılmış ve en güvenli ödeme yöntemi olarak ukash bozdurma kart geliştirilmiştir. Artık dünyada ve ülkemizde çok sayıda büyük alışveriş sitelerinde, mağazaların satış sitelerinde, oyun sitelerinde, yarışma sitelerinde ukash kartla alışveriş yapılmakta ve herhangi bir olumsuzluk yaşanmamaktadır.

en ucuz ukash

 

En ucuz ukash ilk defa İngiltere’de kullanılmaya başlamış ve buradan dünyaya yayılmıştır. Ukash kartı size verilen 19 hanelik şifrelerden oluşmaktadır. Bu şifreleri kullanarak alışverişinizi yapmaktasınız ve şifreler tek kullanımlık olmaktadır. Yeni alışverişleriniz için yeni şifre almanız gerekmektedir. Ukash kart almak euro kuru üzerinden gerçekleşmektedir ve kaç liralık ukash almak istiyorsanız o kadar parayı yatırarak kartınızı alabilmektesiniz.

 

Ancak satış siteleri kendi komisyonlarını da fiyatlara yansıtmakta ve bu yüzden sitelerdeki fiyatlar değişebilmektedir. ukash Sitelerdeki fiyatları karşılaştırarak satın almanız gerekmektedir. Bu sitelerde 10-20-50-80-150-250 gibi limitlerle kart alabilirsiniz ve bu limiti bir defada kullanmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

3 × four =