Windows 8 Crack / Serial Key Activator (Tüm sürümleri çin)

By LovelessGent
In Windows
Oca 10th, 2013
1 Comment
1999 Views

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde sizlere Windows 8 Crack yada diğer bir ifadeyle serial key activator (üstelik tüm sürümleri çin bu program) programını paylaşacağım. Makalemin küçük bir kısmı alıntıdır.. bildiğiniz gibi bir süre önce bloğumda yayınladığım Windows 8 için indirme linklerinden sonra hemen her gün, etkinleştirme için mailler aldım. Sonunda sağlam bir şekilde çalışan bir crack/activator buldum. Hatta inanmayanlar için yazıya birde resim yükledim. Hemen aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi Windows 8, hangi sürüm olursa olsun orjinal hale geliyor.

Windows 8 Crack / Serial Key Activator (Tüm sürümler için)

 

www.direk-indir.com - Premium Dosya İndirme Sitesi

 

Bunun için tek yapmanız gereken yazı sonundaki indirme linkinden dosyayı indirip, “Yönetici Olarak Başlat“mak. Hemen akabinde bilgisayarınız yeniden başlayacak ve açılışı biraz zaman alıcak. Bilgisayarınızı açtığınızda karşınızda birden çok küçük pencere göreceksiniz. Bunlar, Windows 8 Crack  işletim sisteminizin orjinal hale geldiğine dair detayları içeriyor olacak.

Windows 8 crack / Serial Key Activator (Tüm sürümleri çin)
Gördüğünüz gibi Windows 8′i etkinleştirebiliyoruz. Hemen aşağıdaki indirme linkine tıklayarak crack/activator‘ü indirebilirsiniz.

Windows 8 Crack / Serial Key Etkinleştirme Programını indir

Turbobit’den indir

 

Rar şifresi: www.gabya.net

 Windows 8 Serial / Key

NG4HW-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4  (27/04/2013 test edildi çalışıyor)
RR3BN-3YY9P-9D7FC-7J4YF-QGJXW

 

www.direk-indir.com - Premium Dosya İndirme Sitesi

 

 

Not: Crack programını kurmanıza rağmen windows etkinleştirilmedi yazacak ancak merak etmeyin sorunsuz ve sıkıntısız full özelliklerde Windows 8’i kullanabilirsiniz..

Eğer bu sayfaya google, yahoo, bing, yandex gibi arama motorlarından yada facebook, twitter gibi sosyal ağlardan geldiyseniz ve amacınız önce Windows 8 indir mek daha sonrada Windows 8 Crack programı indirip etkinleştirmek ise öncelikle sitemizde daha önce paylaştığım Windows 8 RTM Türkçe sürümünü indirin kurulumu yapın ve üzerine ve bu sayfadaki crack programını indirip kurun..

Windows 8 Crack / Serial Key Activator

Windows 8 crack yada diğer bir ifadeyle serial key activator yani Windows 8 etkinleştime makalemiz burada son buluyor.  Herhangi bir hata ile karşılaşırsanız veya crack / etkinleştirme sorunu yaşarsanız yorum olarak sorununuzu açık ve hangi aşamada ise belirtin elimden geldiğince yardımcı olayım..

One Response to “Windows 8 Crack / Serial Key Activator (Tüm sürümleri çin)”

  1. […] Windows 8 ve Windows Phone 8, önemli güç yönetimi geliştirmeleriyle geliyorlar. Windows güç yönetimi temellerinin üzerinde çalışan takımın lideri Bruce Worthington, bir sonraki Windows’un daha da önemli güç geliştirmeleriyle geleceğini söylüyor. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

12 + 2 =