Uygun Fiyatlı Orta Avrupa Turları Sizler İçin Hazır

By LovelessGent
In Makale
Haz 3rd, 2014
0 Comments
584 Views

Orta Avrupa Turları son dönemin en çok konuşulan ve en çok tercih edilen turları arasında. Uzun soluklu turlardan olan Orta Avrupa Turları genellikle 7 gece 8 gün sürüyor. Kalkışı İstanbul’dan olan tarifeli uçaklar ile seyahatiniz başlıyor.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali THY kontuarında buluşuyor ve hazırlıkların ardından Viyana’ya uçağınızla gidiyorsunuz. İlk gün Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Grinzing Meyhanelerini de akşam ziyaret edebilirsiniz.

Viyana’da 2 gün ise kahvaltı ve serbest zamanın ardından Mayerling, Seegrotte Baden Şehri turu ve ardından akşam arzu eden misafirlerimiz konser turuna katılabilirler.

Orta Avrupa Turunda 3. Gün ise Prag’a hareket ile başlar, Bratislava Turuna yol üzerinde katılmış olursunuz ve daha sonra1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi,St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace ,Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası,Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır.

4.gün ise Prag’da geçer. Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz düzenlnenecek olan Karlovy Vary turuna katılabilirler.

Orta Avrupa Turunun 5.gününde kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dresden Turu ve aksam arzu eden misafirlerimiz Orta Çağ Gecesi turuna katılabilirler.

Turun 6.gününde Budapeşte sizi bekler. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.

7 ve son gezi gününde ise Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır.

Orta Avrupa Turlarının son gününde, sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman ve daha sonra özel otobüsümüz ile havalimanına hareket. Tk 1038 Sefer sayılı uçuş ile 10:50’de İstanbul’a hareket saat 13.45’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Tüm bu detayları ile tura katılmak ve yeni keşiflerde bulunmak için yapmanız gereken 444 77 44 numaralı çağrı merkezinden bize ulaşmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

1 + eleven =