Turbobit dosya indirme – resimli ve videolu anlatım

By LovelessGent
Kas 18th, 2012
2 Comments
2821 Views

Turbobit dosya indirme makalemiz ile tekrar merhaba arkadaşlar.. Bildiğiniz gibi sitemizde ki tüm dosyalar Turbobit sitesinde barındırılmakta. Anlaşmamız gereği tüm dosyaları bu siteye yüklüyoruz..  Anlaşmamız Turbobit sitesinin yüklediğimiz dosyaları silmemesi vede sürekli indirilmeye (ücretsiz tabi) açık olması..

Turbobit dosya indirme – resimli ve videolu anlatım

Şimdi sizlere resimli bir anlatım yapacağım ayrıca da youtube‘dan aldığım bir videolu anlatımı paylaşacağım.. Beğeneceğinizi umuyorum.. Turbobit dosya indirme  makaleme başlamadan önce mutlaka yazılanları okumanızı rica ediyorum. Sadece resimlere bakmayın lütfen..

Turbobit dosya indirme resimli anlatım:

Öncelikle sitemizde genelde tanıtım videolarının yada makalenin sonunda bulunan indirmek istediğimiz dosyanın Download Linkine tıklıyoruz..

turbobit dosya indirme 1

Karşımıza güvenli bağlantı çıkışı geliyor ve bağlanmak istediğimiz sayfanın güvenli olup olmadığını kontrol ediyor. 10 saniye içerisinde Norton ve McAfee taramasından geçen bağlantı güvenli ise tabi yönlendirme oluyor.

Dikkat: Eğer bağlantı güvenli değilse size uyarı verecek ve sitemize geri gönderecek. Ardından sorumluluğun sizde olduğunu ve direk gidebileceğiniz bağlantıyı göreceksiniz.

 

turbobit dosya indirme 2

Yönlenme işlemi tamamlanınca (genelde klasör bağlantılar sunarız) karşımıza indirebileceğimiz dosyalar geliyor. İndirmek istediğimiz dosyanın sağ tarafında bulunan indir bağlantısına tıklıyoruz.

turbobit dosya indirme 3

İndirmek istediğimiz dosyanın download sayfasına geçtik burada bizden ücretli olarak daha hızlı indirebileceğimiz bir Premium link ve ücretsiz download linki sunuyor. Biz ücretsiz download yapacağımız için Ok ile gösterdiğim gibi Normal İndirme yazan kısıma tıklıyoruz..

Dikkat: Premium üye olarak sınırsız sayıda sınırsız paralel bağlantı ve sınırsız hızda dosya indirebilirsiniz. Yaklaşık 20 civarında ödeme yöntemi ile (mobil ödeme dahil) 1 günden 1 yıla kadar premium üyelik satın alabilirsiniz.

Bilgi: Premium üyeler güvenlik kodu girmez, geri sayım süresini beklemez, kısıtlı hız veya tek dosya indirme gibi engeller ile karşılaşmaz..

turbobit dosya indirme 4

Gelen ekranda güvenlik kodunu girip aşağıdaki gibi download butonuna tıklıyoruz.

turbobit dosya indirme 5

Güvenlik kodunun ardından 60 sn geri saymaya başlıyor.

turbobit dosya indirme 6

Geri sayma işlemi bitince Dosyayı indir bağlantısı açılıyor. Bu bağlantı indireceğimiz dosyaya direk bağlantıdır. Tıkladıktan sonra durdurur, yarıda kesersek yada iki defa tıklarsak iptal olur ve Turbobit dosya indirme işlemlerini baştan almamız gerekir..

 

turbobit dosya indirme 7
Dosyayı indir bağlantısına tıklıyor ve gelen ekrandan kaydedeceğimiz yeri seçiyoruz, Kaydet diyerek kaydediyoruz..

 

turbobit dosya indirme 8

Turbobit dosya indirme işlemi burada tamamlanıyor. Ancak premium üye olmadığımız için indirmek istediğimiz dosyalar arasında 10 dk-1 saat civarında (dosya boyutuna bağlı olarak) beklememiz gerekiyor.. Bunu da çözmek için en iyi yol modeminizin fişini çekmek ve 1 dakika bekledikten sonra tekrar takıp sonraki indirme işlemini yapmak.

Turbobit dosya indirme videolu anlatım:

Turbobit dosya indirme  konusunda umarım artık sorun yaşamazsınız.. Benim anlatabileceklerim bu  kadar. Turbobit dosya indirme işlemi yukle.ebedava.com dosya indirme işlemi ile birebir aynıdır. Bu işlemleri http://yukle.ebedava.com istemizde de kullanabilirsiniz. Sonuçta bizim dosya depomuzunda kaynağı yine Turbobit’dir.. Bu arada makaleyi beğenen arkadaşlar facebook ,twitter veya google+1 gibi sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayın..  Turbobit dosya indirme makalesi ile bol bol indirmeler..

2 Responses to “Turbobit dosya indirme – resimli ve videolu anlatım”

  1. ahmet oguzhan toprak dedi ki:

    ya nerden iniyo çıldırıcam şimdi sabahtan akşama kadar uğraşıyom ya lütfen söyleyin ya :(:(:(:(

    • LovelessGent dedi ki:

      Hangi programı indirmek istiyorsanız o sayfada download linkleri var onlara tıklayıp burada anlatıldığı şekilde indireceksiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

two × 2 =