Transformers 4 Kayıp Çağ : Transformers Age of Extinction

By LovelessGent
Haz 30th, 2014
0 Comments
1156 Views

Transformers 4 Kayıp Çağ HD izle 720p kalitede orjinal dil içerikle eklenmiştir. Transformers 4 Kayıp Çağ orjinal adıyla Transformers Age of Extinction.. Türkçe dublaj çıktığında film güncellenecektir. Filmin başrollerinde ise Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Stanley Tucci gibi isimler yer alacak. Filmin bir bölümü ise Çin’de geçicek. Chicago’nun işgalinin üzerinden 4 yıl geçmiştir..

Transformers 4 Kayıp Çağ : Transformers Age of Extinction

Cade Yeager (Mark Wahlberg) kızı Tessa ile (Nicola Peltz) birlikte kendi halinde yaşayan bir araba tamircisi ve mucittir. Ancak günün birinde bütün Autobot ve Deceptionları dize getiren bir Optimus Prime’ı yapmayı başardığında, huzurlu hayatları son bulacaktır. Chicago’nun işgalinin üzerinden 4 yıl geçmiştir. Transformers 4 Kayıp ÇağCade Yeager  (Mark Wahlberg) kızı Tessa ile (Nicola Peltz) birlikte kendi halinde yaşayan {Transformers 4 Kayıp Çağ izle} bir araba tamircisi ve mucittir. Ancak günün birinde bütün Autobot ve Deceptionları dize getiren bir Optimus Prime’ı yapmayı başardığında, huzurlu hayatları son bulacaktır.

Transformers 4 Kayıp Çağ : Transformers Age of Extinction

 • 27 Haziran 2014
 • 2014 – Almanya ,  ABD
 • Bilim Kurgu ,  Aksiyon ,  Macera
 • 157 Dak.
 • Michael Bay
 • Mark Wahlberg ,  Stanley Tucci ,  Nicola Peltz ,  Jack Reynor ,  Sophia Myles
 • Ken Watanabe ,  John Goodman ,  Peter Cullen ,  Mark Ryan ,  Reno Wilson
 • Ehren Kruger
 • Lorenzo Di Bonaventura ,  Tom DeSanto

Transformers 4 filmi  İle Aynı Seride Bulunan Filmler

 • Transformers 1 (2007)
 • Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı (2009)
 • Transformers 3 Ay’ın Karanlık Yüzü (2011)

Autobot ve Decepticon’lar arasında yaşanan son savaşın ardından dört yıl geçer.  Savaşta Chicago şehri yerle bir edilmiş ve binlerce insan öldürülmüş olsa da dünya ve insanlık büyük bir tehditten kurtulmuş olur. İnsanlık yaralarını sarmaya çalışırken Amerikan hükümeti de Autobotlar ile arasındaki ilişkiye iyice koparmış, hatta hayatta kalanları yok etmeleri için CIA’de özel bir birim dahi kurulmuştur. Teksas’ta kendi halinde bir tamirci olan Cade Yeager, eline geçen hasarlı bir kamyoneti [Transformers 4 Kayıp Çağ izle], parçalarını satma umuduyla kabul eder. Ne var ki “Transformers 4 Kayıp Çağ” bu kamyonetin yaralı bir Optimus Prime’dan başkası olmadığını anlaması uzun sürmez. Optimus Prime’dan aldıkları sinyallerle yola çıkan CIA ajanlarıyla başının derde girmesi de çok yakındır. Cade Yeager bir şekilde Optimus Prime’ı Chicago’ya ulaştırmak ve diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Zira dünyayı tehdit eden güçlü bir düşman yola çıkmak üzeredir. Optimus Prime ve Autobotlar, Cade Yeager başta olmak üzere kendilerine destek olan insan topluluğunun yardımıyla başlarına gelen en korkutucu düşmanla yüzleşmek zorundadır…

Transformers 4 Kayıp Çağ İzle

Transformers 4 Kayıp Çağ filmi Seyret: http://www.filmhavuzu.com/2014/06/transformers-4-kayip-cag-hd-izle-720p/

Ehren Kruger’ın senaryosunu kaleme aldığı, yönetmenliğini ise bir kez daha Michael Bay’in üstlendiği filmin başrollerinde Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Jack Reynor yer alıyor. Cade Yeager (Mark Wahlberg) kızı Tessa ile (Nicola Peltz) birlikte “Transformers 4 Kayıp Çağ” kendi halinde yaşayan bir araba tamircisi ve mucittir. Ancak günün birinde bütün Autobot ve Deceptionları dize getiren bir Optimus Prime’ı yapmayı başardığında, huzurlu hayatları son bulacaktır. Chicago’nun işgalinin üzerinden 4 yıl geçmiştir. Cade Yeager (Mark Wahlberg) kızı Tessa ile (Nicola Peltz) birlikte kendi halinde yaşayan bir araba tamircisi ve mucittir. Ancak günün birinde bütün Autobot ve Deceptionları dize getiren bir Optimus Prime’ı yapmayı başardığında, huzurlu hayatları son bulacaktır.

Transformers 4 Kayıp Çağ filmini yukarıda belirttiğimiz Film Havuzu sitesinde izleyebilirsiniz. Şu anda Transformers 4 Kayıp Çağ filmi orjinal dili ile yayında olduğu için siteye bu şekilde ve 3-4 adet alternatif link ile eklenmiş.  İster partlı ister tek parça halinde izleyebilirsiniz. Transformers 4 Kayıp Çağ türkçe dublaj çıktığında ilk olarak sitede ki izleme sayfası güncellenecektir.  Hepinize Transformers 4 Kayıp Çağ izle meyi tavsiye eder, iyi seyirler dilerim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

six + sixteen =