Takdir teşekkür hesaplama

By LovelessGent
In Eğitim
Haz 2nd, 2012
0 Comments
3720 Views

Takdir teşekkür hesaplama robotu ile karnenizi ve alacağınız belgeyi önceden görün. 2011/2012 Eğitim Öğretim yılının sonuna geldik ve  tüm ilköğretim ve liselerde eğitim gören herkesi acaba takdir mi alacağım, teşekkür mü yoksa sınıfta mı kalacağım. İşte bu soruların yanıtı olan Takdir Teşekkür Hesaplama Robotu sayesinde sizlere not ortalamanızı ve sınıfta mı kalacaksınız yoksa belge alabilecek misiniz onu hesaplayacağız.. Tabi bu son günlerde haliyle tüm öğrenci arkadaşlar yazılı sonuçlarını aldılar, dersler bitti ve şimdi deyim yerindeyse hesap kitap zamanı.

Bende bu makale ile bütün sınıflar için online ortamda Takdir Teşekkür Hesaplama Robotu aracını sizlerler paylaşıyorum. 4. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama , 5. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama, 6. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama , 7. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama , 8. Sınıf Takdir teşekkür hesaplama, 9. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama, 10. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama , 11. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama ve 12.  Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama robotları  aşağıdadır. Takdir teşekkür hesabı için aşağıdan sınıfınızı seçiniz ve açılan sayfadan derlerinize ait yazılı sonuçlarını girin ve online hesaplama işlemini kolayca yapın.

Takdir teşekkür hesaplama robotu

Sitemizde ilköğretim ve ortaöğretim (lise ) Takdir teşekkür hesaplama işlemini hemen yapabilirsiniz.  Aşağıda yer alan online takdir teşekkür hesaplama araçları en son Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) verilerine göre oluşturulmuş ve Takdir Teşekkür Hesaplama işlemlerinde yasal olarak kullanıma sunulmuştur.

Takdir Teşekkür hesaplamaBu makale aşağıda etiketlenmiş terimleri karşılamak ve öğrencilerimizin sene sonu notlarını hesaplamanın yanında takdir yada teşekkür belsegi alaıp alamayacaklarını tespit etmek ve gerek örenci arkadaşlarımızı gerekse velileri bilgilendirmek için hazırlanmıştır..

 • teşekkür ve takdir hesaplama
 • takdir ve teşekkür hesaplama 5.sınıf
 • takdir ve teşekkür hesaplama
 • lisede takdir teşekkür hesaplama
 • teşekkür takdir hesaplama lise
 • teşekkür takdir hesaplama 4.sınıf
 • lise teşekkür takdir hesaplama
 • takdir teşekkür hesaplama lise
 • takdir teşekkür hesaplama
 • takdir teşekkür hesaplama 8.sınıf
 • teşekkür takdir hesaplama 9.sınıf
 • fen okulu takdir teşekkür hesaplama

Takdir Teşekkür Hesaplama Robotu 2012

Alacağınız belgeyi veya not ortalamanızı hesap etmek için önce altta ki bağlantılardan size uygun olanı seçin (sınıfınızı seçin).. Her sınıfın takdir ve teşekkür hesaplama sayfasında gerekli açıklamalar yapılmıştır ancak yine de kısaca yapmanız gerekeni anlatayım. Öncelikle sınıfını seçtiğinizde yalnızca o sınıfa ait online takdir teşekkür hesaplama robotunun bulunduğu sayfaya yönlendirilirsiniz. Açılan bu robota ders notlarınızı yazıp robotun altında bulunan hesapla butonuna tıklayın ve sonucunuzu görün. İşlem bu kadar, anlayacağınız çok basit. Ancak,  dikkat etmeniz gereken kesinlikle yalnızca sınıfınıza ait sayfaya gidin ve notlarınızı hesaplayın. Hesaplama robotları benzer görünüme sahip olmalarına karşın birbirilerinden farklıdır.

Bütün Sınıflara Göre Takdir Teşekkür Hesaplama – Sınıf Seçiniz :

“Takdir Teşekkür hesaplama Robotu”

Kaçıncı sınıf olduğunuzu ve hangi belgeyi alabileceğinizi aşağıda ki yorum bölümüne yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz … Bu sayede basit de olsa bir anket yapmış gibi genel bir değerlendirme yapabiliriz.. Takdir ve Teşekkür Hesaplama Robotu makalemiz burada sona ererken sizlerden ricam bu makaleyi facebook, twitter, gogole+1 ve linkedin gibi sosyal ağlarda arkadaş ve takipçileriniz ile paylaşmanızdır, bu sayede emek verilmiş ve zaman harcanmış bu hesaplama robotlarından herkes asgari düzeyde faydalanmış olur.  Eğer takdir teşekkür hesaplama robotlarında herhangi bir hesaplama hatası yada eksiklik görürseniz bize bildirmenizi rica ediyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

13 − 2 =