Son Dakika İstanbul Uçak Bileti

By LovelessGent
In Genel
Ağu 28th, 2013
0 Comments
1061 Views

Antalya İstanbul Uçak Bileti almak için çeşitli sitelere bakarken Alobilethatti. com’u gördüm. Alobilethatti tüm havayollarının bilet fiyatlarını listeliyor ve böylece en uygun havayolundan bileti alma imkânınız oluyor. Ekrana gelen en uygun fiyatın Atlas Jet de olduğunu gördüm ve hemen biletimi uygun fiyata internet üzerinden tek adımda satın aldım. Alobilethatti ayrıca kredi kartı ödemelerinde taksit imkânı da sunuyor.

Son Dakika İstanbul Uçak Biletiİstanbul’a acil cenaze için gitmemiz gerekiyordu. Antalya İstanbul Uçak Bileti son anda bulamasaydık otobüsle asla yetişemeyecektik. Rötarsız zamanında yaptığımız uçuşla son vazifemizi yerine getirebildik. Atlas Jet havayollarını daha önce hiç kullanmamıştık. Bileti alırken tereddüt ettik ama yolculuğu yaptıktan sonra bu tereddüttün yersiz olduğunu gördük. Uçuş öncesi ve sonrası hizmetleriyle acılı günümüzde bizlere başka aksilikler yaşatmadı. Alobilethatti’nda bulunan araç kiralama servisi de İstanbul’da yollarda perişan olmamızı engelledi. Kısa sürede kiraladığımız araba ile gideceğimiz yere hemen ulaştık. İstanbul’da yakınlarımız olduğundan zaman zaman onları ziyaret etmemiz ya da bayram, düğün, nişan gibi sebeplerden de ziyaret etmemiz gerekebiliyor. Artık site site dolaşıp bilet aramak yerine Alobilethatti.com da kısa sürede en ucuz uçak biletini alabiliriz.

İstanbul’da bir hafta kaldıktan sonra internet üzerinden bilet baktığımızda İstanbul Antalya Uçak Bileti de uygun bir fiyatla alobilethattında vardı. Aldığımız bilet otobüs biletinden daha uygun fiyata geldi ve daha kısa sürede rahat bir şekilde Antalya’ya ulaştık. İstanbul’da ki soğuk havayı oraya bırakıp yeniden sıcak iklime dönmüştük. Bu yolculuk İstanbul’un Antalya’dan ne kadar soğuk olduğunu da anlamamızı sağladı. Alo bilet hattı’ndan aldığımız son dakika uçak bileti sayesinde gideceğimiz yere kısa sürede güvenli ve emniyetli bir şekilde ulaşmış olduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

fourteen − 2 =