Sniper ghost warrior full (Snipper)

By LovelessGent
Mar 27th, 2012
4 Comments
2215 Views

Sniper ghost warrior 25 May 2010 tarihinde Xbox 360 ve PC için piyasaya çıkması planlanan ancak, piyasada yeterli ekran kartı bulunmaması sebebiyle 7 gecikmeli olarak Ocak 2011 de piyasaya sürülen mükemmel bir keskin nişancı oyunudur. Sniper ghost warrior; askeri keskin nişancıların olduğu ve verilen görevi başarıya ulaştırmak adına önüne çıkan herkesi avlamak için hazırlanmış 3 boyutlu (3D) olarak oynanabilen bir fps oyunudur..

Oyun içerisinde isyancıların bölgedeki hükümeti deviren ve kontrolü devralan son kuvvete karşı mücadele için aşamaları bir dizi halinde tamamlamak için, düşmanlarla dolu bir bölgeye ayarlanmış elit bir keskin nişancı takımı rolünü size yüklüyor. Başlangıçta yalnız olmanıza karşın ilerde dilerseniz size katılan ekip arkadaşlarınız ile devam edebilir ve aksiyon dolu bu Sniper ghost warrior oyununu aşama aşama geçebilirsiniz..

Sniper ghost warrior full (Snipper)

Oyunda oyunculara doğrudan çatışmalar için daha standart bir askeri yükü kullanırken uzun menzilli misyon ve gizli görevler için keskin nişancı karakteri kullanarak, farklı misyonlar için bir karakterin rolünü alacaktır. Demokratik bir hükümet olan “Isla Trueno” içine gönderilen yüksek eğitimli özel ops ünite civarında ana komplo merkezleri hükümeti devralarak bir düşman gücü ile alaşağı edilir. Bu keskin nişancı misyonu ve de saldırı misyonları farklı türde bir dizi onlara saldırarak geri bölgedeki savaşta isyancıları eğitmek ve yardımcı olmak için takım işidir.

Sniper: Ghost Warrior Full Version Free

Herkes uyur, asker uyumaz

FPS oyuncularının en sevdiği olguların başında dürbünlü tüfek gelir. Sniper ghost warrior rakiplerini sessizce gözetlemek, onu hiçbir şeyden haberi yokken gafil avlayabilmek, yüzünüzde hınzır gülümsemeye sebep olur. Bu anlar aksiyon dolu yapımlarda muhakkak bulunması gereken heyecanlardır.

Sniper ghost warrior video:

Özel eğitilmiş birliğin üyesi olacağımız yapımda görevimiz askeri darbe ile başa gelmiş olan Isla Trueno isimli generalin dikta düzenine son vermek Sniper ghost warrior oyunun ana teması. Yapımcı ve aynı zamanda dağıtıcı firma olan City Interactive şirketi Sniper ghost warrior oyununda ki hikâyemizin 16 görevden oluşacağını söyledi. Bu 16 görevi bitirmemiz ise kişiye göre 9 saat ile 11 saat arasında süreceğinin de bilgisini verdi. Günümüz yapımlarının kısa olduğunu göz önünde bulundurursak, bizleri Sniper ghost warrior da ne kısa ne uzun soluklu macera bekliyor diyebiliriz.

Şimdi ise sırf bu dakikalar üzerine temellendirilmiş iddialı bir yapım var karşımızda Sniper Ghost Warrior.

Sniper ghost warrior sistem gereksinimleri:

İşlemci (CPU)2.0 Ghz Intel Core2 Duo / 2.6 Ghz AMD Athlon X2 64
Bellek (RAM) : 2 GB Xp / 3 GB Win 7/8/Vistasniper ghost warrior full (Snipper)

Boş alan (HDD) : 4-6 GB
Ekran kartı (GPU) : 512 mb 256 bit DDR2 / 1024 mb 128 bit DDR3
İşletim sistemiWindows XP / Vista / Windows 8 / Windows 7

 

Sniper ghost warrior oynanışının temeli aksiyondan ziyade saklanma odaklı olacak. Kısacası eğer iyi bir atış şansı yakalamak istiyorsak, güzel noktaya pusmamız gerekecek. Bu sebeple görevlerimiz de daha çok saklanarak atış adına uygun açı bulmak ile harcayacağız ki zaten keskin nişancının yapması gerekende temel de budur. Yapım bize serbestlik tanıyarak, görevleri istediğimiz gibi bitirebilme şansı verecek. Sniper ghost warrior, size göre hangi bölgeden daha rahat atış şansı yakalayacaksanız oraya gizlenebilme ve gizlenmek adına neler yapabileceğiniz size kalmış. Alanımız genellikle sık ormanlarda oluşacağını ve kamuflaj elbisesi sayesinde kendimiz adına avantaja çevirebileceğimizi söyleyebiliriz. Atışımız rüzgâra göre yön değiştirebilecekken, eğer kalp atışlarımız hızlanırsa elimiz daha çok seğirecek. Kalp atışlarımız baskı altında artarken, baskı geçtiğinde zaman içerisinde azalacak, Sniper ghost warrior zaman geçtikçe de yavaş yavaş sakinleşebileceğiz. Güzel özellik olarak görülse de yapıma nasıl yedirileceğini merak etmiyor değilim. İşimizi şansa bırakmak istemiyorsak iki öğeye de dikkat etmemiz gerekecek. Bunları görebileceğimiz göstergenin yani HUD sistemimin de olacağı söyleyelim. Tabi kolay seviye de oynarsak merminin düşeceği yer kırmızı gösterge ile gösterilecek. Zorluğu artırdıkça bu gibi özelliklerden mahrum kalacağız. Gerçeğe yakın deneyim adına Sniper ghost warrior oyununu zorda oynamanın daha zevkli olacağı aşikâr.

Çoğu yapımın en büyük sorunlarından biri kendini tekrar eden oynanışa sahip olmasıdır. City Interactive bunu dikkate almış olacak ki Sniper ghost warrior oyununda ki görevlerimiz farklılık gösterecek. Bazı zamanlarda tek veya az hedef odaklı Snipper görevi yerine, çatışma ortamlarında birliğimize uzaktan destek vereceğiz. Kısacası “Sniper ghost warrior” zaman zaman tempo hızlanırken, kimi anlarda tempo düşüp yerine gerilimli bekleyiş alacak. Birbirlerini sadece uzun menzilli tüfek ile vurmak isteyenlere müjdemiz ise yapımın çoklu oyuncu modunun bulunacağı. Tabi şu ana kadar böyle bir detay verilmese de ilerleyen günlerde mutlaka bilgi verileceğini düşünüyoruz.

Bu makale aşağıda ki gereksinimleri içerir:

sniper ghost warrior

sniper ghost warrior ghost warrior sniper serial
sniper ghost warrior full
sniper ghost warrior serial number
sniper ghost warrior 1
sniper ghost warrior cd key
sniper ghost warrior full download
online sniper ghost warrior
sniper ghost warrior sistem
sniper ghost warrior video

Sniper ghost warrior 2010 uyarı:

Sniper ghost warrior oyunu için sistem gereksinimlerini mutlaka göz önünde bulundurun. Eğer sisteminiz yeterli değilse boşuna indirmeyin. Oyun yüksek çözünürlük ve aktif fps ile mükemmel bir performans sergilemekte. Eğer ekran kartınız yetiyorsa kesinlikle Sniper ghost warrior oyununu indirin ve oynayın. Gerçekten mükemmel bir oyun..

Sniper ghost warrior full download:

Tek klasör / Turbobit indir 

Rar şifresi : www.gabya.net

Makalemiz burada sona eriyor. Sniper ghost warrior oyununu indirmeniz ve oynamanız yada makalemizden memnun kalmanız halinde sizlerden tek bir ricam var. Sadece facebook, twitter, google +1, linkedin gibi sosyal ağlarda “Sniper ghost warrior” makalesini paylaşırsanız memnun olurum..

4 Responses to “Sniper ghost warrior full (Snipper)”

 1. mesut dedi ki:

  YA BU SNİPPER İ İNDİRDİM AMA RAR DOSYALARINI ÇIKARAMIYORUM ŞİFRE İSTİYOR ŞİFREYE DE HİÇ Bİ YERDE RASTLAMADIM..NEDİR BUNUN RAR ŞİFRESİ ACİLLLLL???

  • LovelessGent dedi ki:

   Çok özür dilerim arkadaşlar rar şifresini yazmayı unutmuşum.. Ama bildiğiniz gibi sitemizde ki hemen hemen her dosyanın rar şifresi www gabya net (aralarda nokta var) dir..

   • mesut dedi ki:

    kardeş ilgilenip hemen cvp verdiğin için teşkkür ederim ancak olmuyor şifre hatalı veya dosya bozuk diyor?

    • LovelessGent dedi ki:

     Şifreyi kontrol edin ralarına nokta koyarak www gabya net yazın ve küçük harflerle olmasına dikkat edin. Eğer rar’dan çıkarırken hata alıyorsanız hatanın oluştuğu partı kontrol edin. Muhtemlen hatalı indirilmiştir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

20 − seventeen =