Sirius Pırlanta Bahçesi

By LovelessGent
In Makale
May 1st, 2013
0 Comments
578 Views

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde sizlere hem müthiş ürünleri olan hemde piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlarda pırlanta satışı yapan bir siteden bahsedeceğim. Bildiğiniz üzere sitemizde nadir de olsa inceleyip kalitesine güvendiğimiz bazı firmaların tanıtımını yapıyoruz..  Bugün alanımızın dışına çıkıp sizlere başımızın tacı annelerimiz için alabileceğiniz hediyelerin satışının yapıldığı Sirius Pırlanta sitesini tanıtacağım..

Sirius Pırlanta Bahçesi

Sirius Pırlanta

Makalemin başlığında Sirius Pırlanta Bahçesi yazmamın  nedeni ise ürünlerin çeşitli ve göz alıcı olmasından dolayı. Bir bahçeye girdiğinizde nasıl meyveler gözlerinizi kamaştırıyorsa bu sitede de pırlantalar aklınızı alacak. Sirius Pırlanta bizlere bir de anneler günü için özel bir kampanya düzenlemiş. Üstelik bu çılgın kampanya da %50 oranında indirim yapılıyor.

Mesela ben yan tarafta gördüğünüz yüzüğü çok beğendim ve ufak çaplıda olsa araştırma yaptım, fiyatlar can yakıcı. Bu yüzüğün aynını daha dün çarşıda sordum 1100-1300 tl arasında değişiyor, burada ise 600 tl daha ne olsun..

 

Tabi insan bu kadar fiyat farkını görünce ister istemez huylanıyor doğal olarak ama biraz araştırınca ne kadar güvenilir ve sağlam bir firma olduğunu anlıyorsunuz. Şu ana kadar neredeyse hiçbir müşterisini mağdur etmemiş ve her müşterisine özel olduğunu hissettirmiş bir firma ile karşılaştım. Müşteri temsilcileri sanki sadece size çalışıyor, özel bir iş yeriniz havası veriyorlar insana ve buda çok mutlu ediyor. Tatlı dil ve güler yüze ek olarak pırlanta bileklik ve pırlanta küpe kategorisinde ki ürünler insanın aklını alıp gidiyor. Örneğin bir pırlanta alacaksınız ve doğal olarak araştırma yapıyorsunuz. Karşınıza yüzlerce firma / site çıkabilir.. Bunların içinden en iyilerini nasıl ayıracaksınız. Tabiki öncelikle güvenilirliğine kanaat getirmelisiniz, ikinci olarak fiyatları ve sizi cezbeden kampanyaları olmalı, üçüncüsü müşteri hizmetleri sizinle ilgilenecek yani bir muhattabınız olacak. Bunların dışında daha birçok araştırma sebebi bulabiliriz ancak en önemlilerini sizler için ben araştırdım ve 10 üzerinden not verdim.

  • Satıcı güvenliği : 9sirius-pirlanta-logo
  • Fiyat : 8
  • Kampanya : 9
  • Müşteri hizmetleri : 10
  • Site kullanılabilirliği : 9
  • Ödeme yöntemleri : 9

Sonuç olarak diyelim ki bir pırlanta alyans almak istiyorsunuz annenize  yada eşinize, kesinlikle bu firmayı (siteyi) incelemeden kararınızı vermeyin. İncelememi okuduğunuz için teşekkür ederim..

Sirius Pırlanta

Vezirhanı Caddesi No:64 Kat:1
Çemberlitaş/Eminönü/İstanbul
Telefonla Sipariş Hattı: 0(212) 527 77 99
Online Sipariş: http://www.siriuspirlanta.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

four × 5 =