Selam!

By LovelessGent
In Genel
Şub 28th, 2012
0 Comments
942 Views

Selam arkadaşlar;

Bu ilk yazımız, aslında pek de sayılmaz çünkü, sitemiz yaklaşık 6 (altı) yıldır yayında. Tabi arada verdiğimiz 1 yıllık bir boşluğu saymasak.. 6 ay kadar önce Boonex altyapısını kullanarak sizler için güzel bir crack ve serial arşivi oluşturmuştuk.. Sizler de Allah razı olsun bizlere desteklerinizi eksik etmediniz ve sitemiz 1 yıllık bir aradan sonra Google ve Bing arama motorlarında kendini yeniden buldu.. Ancak küçük bir kaza sonucu sitemizin içeriği silindi. Bizde bu içeriği çok uğraşmamıza rağmen geri toparlayamadık ve sizler için önce ki içerikler dahil tüm içerik ve daha fazla kategori ve konuda sizler için yeni bir site hazırlamaya karar verdik. Bu yüzden sizlere yeniden Selam olsun diyor ve sitemizi sizlere sunuyoruz. Peki sitemizde genelde neler olacak ve ne tür destekler verilecek (tabi bu istekler imkanlar dahilinde olacaktır)…

Webmaster Kategorisi : Siz değerli webmaster arkadaşların en çok ihtiyacı olan php, html, asp, java v.s kodlar ve ücretli, null yada ücretsiz kaliteli, temiz ve kullanılmış yada kullanılmaya hazır test edilmiş en güzel scriptleri download imkanıyla sizlere sunacağız. Ayrıca SEO konusunda bilmedikleriniz, kaliteli bir seo için gerekli program, makale ve güncel yazılımları sizler için derleyip ücretsiz kullanımınıza sunacağız. Bu makaleler bazen kendi hazırladığımız bazen de diğer tecrübeli webmaster arkadaşların amakalelerini derleyip en mantıklı ve en etkili test edilmiş konular ile sizlere doğru bilgiyi vermeye gayret göstereceğiz.

Sinema ve Film Kategorisi :  Vizyona giren veya girmeye hazırlanan en yeni filmleri sizler için inceleyecek ve mümkün olan  ek kısa sürede sizlere download ve izleme bağlantıları sunacağız. Ayrıca istekleri ön planda tutarak sizler için en beğenilen ve nostalji filmlerin de  izleme ve indirme bağlantılarını bulup sizlere sunacağız.

eBedava.com - Crack - Key - SerialOyun Kategorisi : İster pc, ister playstation, xBox 360, nitendo Wii yada psp oyunlarından önce elimizdekilerden başlayarak, sizlerinde istek ve talepleri doğrultusunda, en yeni çıkan veya en çok beğenilen oyunlar, incelemeye alınacak ve ekran görüntüleri, tanıtım ve oyun videoları, sistem gereksinimleri ile ideal oynama koşulları dahil olmak üzere Downlaod linkleri ile beraber sizlere sunulacak.. İstekler doğrultusunda oyunların çalışır yani tarafımızdan test edilmiş güvenli crackleri ve hile kodları da sizlere sunulacaktır..

Arama Motorlar (Google / Bing / Yahoo) Kategorisi : Yine webmaster arkadaşları daha yakından ilgilendirecek olan arama motorları güncellemeleri yeni teknolojileri ve haberleri ile sizlere en hızlı ve güncel bilgileri vermeye çalışacağız.

Sosyal Ağlar (Facebook / Twitter / Google +1 (plus)) Kategorisi : Günümüzde önlenemez yükselişleri ile hergün daha fazla parçası olduğumuz sosyal ağların en başında şüphesiz facebook ve twitter ardından da google plus geliyor.. Ayrıca Stumblupon, LinkedIn, Netlog, FriendFeed ve MySpace gibi diğer büyük sosyal ağlara ait yorum kutuları, beğen ve paylaş kodları, site güncellemeleri ve uygulama yardımları ile sizlere en güncel ve doğru bilgiler vermek için çalışacağız.

Müzik ve Mp3 Kategorisi : Şu an için bildiğiniz gibi internetten mp3 indirmek aslında yasal değil! Ancak bunu yasal yollarla ve kimsenin hakkını da yemeden yapmanın bazı yolları ve incelikleri var, işte bizde bu ipuçlarını, gizli yolları ve müzik indirmek için gerekli program ve sistem ayarlarını en yasal yoluyla sizlere sunacağız.. Ayrıca isteklerinizi de göz önünde bulundurarak mp3 dinleme yolları ve güvenilir kaynakları sizlerle paylaşacağız…

Alexa ve Ranking Kategorisi : Yine özellikle webmaster arkadaşları yakından ilgilendiren bir konu olan Alexa sıralaması, ziyaretçi sayısını sitede geçirilen süre ile orantı kurarak en iyi sıralamayı sunan alexa web sitesinin incelikleri, Alexa panel ve yardımcı kodları ile sizlere bu konuda ki en iyi ve güvenilir destek vermeyi amaçlıyoruz..

Mesaj ve Şiir Kategorisi : Kandil mesajları, Yılbaşı mesajları, bayram mesajları ve Sevgililer günü mesajları ile Anneler günü, babalar günü gibi sürekli ihtiyaç duyduğumuz özel gün ve geceler için ihtiyacınız olan sms mesajları ve şiirleri sizler için en mantıklı ve beğenilenleri göz önünde tutarak kullanımınıza sunacağız.. Ayrıca Turkcell, Avea ve Vodafone operatörlerinin ücretsiz sunduğu web kısa mesaj bağlantılarını da mesaj gönderme kolaylığınız olsun diye sizlere sağlayacağız..

Ödev ve Ders Kategorisi : Yıllık ve dönemlik ödevlerden tutunda günlük ders ödevlerine kadar tüm ödevleriniz için kaynaklar sağlayıp istekler doğrultusunda ödevlerinizi Word (.doc) ve Reader (.pdf) formatlarında sizlere sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca derslerinize yardımcı olmak amacıyla yardımcı e-kitap’lar ve kaynaklarda sunmayı planlamaktayız..

Ösym ve Sınavlar Kategorisi : Ygs (öss), Kpss (dms), Tus, Lgs, Aof, Aol, Ehliyet sınavı  ve onlarca ÖSYM sınavlarından özel sınavlara kadar (Banka ve Kamu kurumları sınavları) tüm sınavlar için sizlere geçmiş yıllarada çıkmış sorular, e-kitap, videolu ders anlatımı ve online test kaynaklarını sizlerin kullanımına ücretsiz sunacağız..

Tv ve Dizi Kategorisi : Yeni çıkan dizilerden eski dizizlere kadar tüm tv dizilerini izleme ve indirme bağlantıları ile online seyretme imkanı sunma hedeflerimiz arasında.. Ayrıca canlı tv yayını için “eBedava Tv” hizmetini sizlere sunmayı planlıyoruz..

Spor ve Futbol Kategorisi : Avrupa ve Türkiye süper lig, 1. lig maçları dahil olmak üzere basketbol ve voleybol maçlarınıda içeren Lig Tv canlı yayını, Digiturk canlı yayını izleme olanağını da sizlere sunmayı hedefliyoruz.

 

Arkadaşlar bütün planlarımızın ve hedeflerimizin gerçekleşebilmesi için sizlerin desteği çok önemli! Mesela siz ne yapabilirsiniz;

* Sitemizde ki makaleleri yorumlayabilir veya facebook, twitter, gogole +1 gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

* Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye edip ziyaretçi sayımızın artması için destek verebilirsiniz.

* Web siteniz, blog sayfanız yada facebook gibi sosyal ağ sayfalarınızda sitemiz hakkında makaleler yazıp bize bağlantı verebilirsiniz.

* Sitemizi sık kullanılan sayfalar arasına ekleyip ara sıra ziyaret ederek sitemizin popüler kalmasını ve geçirdiğiniz süreyi uzun tutup Alexa gibi Ranking platformlarında yüksek yerlere sahip olmamız için destek olabilirsiniz.

Bize destek olan veya olmayan tüm arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyor saygı ve selamlar sunuyorum.. Allah’a emanet olun..

 

Fatih Özdemir

www.eBedava.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

nine + 6 =