Samsung Galaxy S6 Hakkında Merak Edilenler!

By LovelessGent
Tem 22nd, 2014
0 Comments
1010 Views

Samsung Galaxy S6 Hakkında Merak Edilenler! Samsung Galaxy S5‘i bildiğiniz üzere yılın başlarında tanıtıp ortalarında satışa sundu. Samsung Galaxy S5’ten sonra S6’nın nasıl olacağı merak konusu olmaya başladı. Peki Samsung Galaxy S6 ne zaman çıkacak? Ayrıca Samsung Galaxy S6’nın özellikleri bakalım neymiş.. 

Samsung Galaxy S6 Hakkında Merak Edilenler!

Samsung Galaxy S6

Samsung her yıl düzenli bir şekilde güncellediği Galaxy serisinde S5’i ekledikten sonra Galaxy S5 Mini telefonları da ekledi. Uzun zaman sonra kullanıcılar aslında Galaxy Note 4‘ü bekliyordu fakat henüz adı bile akıllara gelmeyen Galaxy S6 konusunda bilgi verdiler.

Samsung Galaxy S6 Hakkında Merak Edilenler! Galaxy Note 4’ün ise Eylül yada Ekim ayında kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Galaxy S6’nın da bu yıl ortaya çıkmayacağına kesin gözüyle bakılmasına rağmen 2015’in ortalarında çıkacağını düşünüyor.

Galaxy S6’nın özellikleri!
Henüz fotoğrafları yayınlanmamış olsada 16 çekirdek Samsung Exynos 8000 işlemci yada Snapdragon Qualcomm 810 işlemciye sahip olabileceği konuşuluyor. 4 GB belleğinin yanısıra 128 GB dahili hafızası olması beklenen cihazın ekranı ise 4K çözünürlüğünde 5.2 inç olacağı söylentiiler arasında. Aynı zamanda cihazın Full HD esnek ekran kullanılacağı da iddialar arasında.

Galaxy S6’nın kamerası! 
Samsung Galaxy S6 Hakkında Merak Edilenler! 8K çözünürlüğünde video çekimi yapabilmesi adına 21 megapiksel dahili kemaraya sahip olacağı yönünde haberler yer alırken sarj ömrünün de daha uzun olacağı hatta 3300 ila 3500 tipi bir batarya kullanılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

one × two =