Samsun Vestel Servisi

By LovelessGent
In Makale
Ağu 20th, 2014
0 Comments
861 Views

Samsun Vestel Servisi

Samsun Vestel Servisi

Samsun’un en hızlı Vestel Servisindesiniz!

samsun-vestel-servisi

Vestel markası 1 milyon metre kare üzerinde kurulu olan yedi ana bina üzerinde tüm ürünlerin üretimini kendi alanı içerisinde gerçekleştirmekte olan ve insanlara daima kusursuz bir hizmet anlayışı sunan marka değerine sahiptir. Bugün milyonlarca insanın öncelikli tercihleri arasında yer alan Vestel markası sizler için daima profesyonel servis hizmetleri sunmaktadır. Etkin çözümler elde edebilmek isterseniz yapmanız gereken işlem Samsun Vestel Servisiile iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Şirketimiz Samsun genelinde sizlere daima profesyonel hizmetler sunmayı amaç edinmiştir. Vestel çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre mutfak ürünleri, buzdolabı cihazlarınız için ve klima ya da kombi cihazlarınız için bakım onarım hizmetleri ve arıza tespit hizmetleri sunmaktadır. Çok kısa bir zaman dilimi içinde Samsun’da Vestel Servisihizmetlerinden yararlanmak isterseniz yapmanız gereken işlem doğrudan 0362 439 26 94numaralı telefon hattını arayarak servis ekipleri ile görüşmek ya da 444 4 956 numaralı telefonu arayarak servis talep etmek olacaktır.

Garantili Vestel Servis hizmeti;

Sizlere sunulacak olan servis hizmetlerinin hemen akabinde verilecek servis formu ile beraber cihazınızın bir yıl boyunca servis garantisi altına alınmış olduğu ve değişen yedek parçalar için bir yıl boyunca yedek parça garantisi verilmiş olduğu görülmektedir. Aynı zamanda da bir yıl boyunca işçilik garantisi sizlere Samsun Vestel Servishizmeti veren ekip tarafından sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

one × four =