Samsun Bosch Servisi

By LovelessGent
In Makale
Ağu 20th, 2014
0 Comments
883 Views

Samsun Bosch Servisi ~ 0362 439 26 94

Samsun Bosch Servisi

Size en yakın servis için: 444 4 956 arayınız

samsun-bosch-ankastre-servisi

Bosch markası üstün Alman teknolojisi kullanılarak üretimi sağlanmakta olan beyaz eşya markasıdır. Günümüzde pek çok alanda etkin bir konuma sahip olan Bosch marka ürünler hem uzun ömürlü hem de dayanıklı ürünlerdir. Bosch marka ürünleri arkasına bakmadan rahat bir şekilde beyaz eşyalarını kullanmak isteyen ayrıcalıklı bir yaşama sahip olmak isteyen insanlar tercih etmektedir.

çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima, fırın, buzdolabı, ankastre mutfak ürünleri için garantili bakım ve onarım hizmetleri sunmakta olan Samsun Bosch Servisi bir yıl boyunca servis garantisi ve bir yıl boyunca değişimi sağlanan parçalar için yedek parça garantisi vermektedir. Sizlerde dilerseniz bununla ilgili olarak rahat bir şekilde cihazlarınızın bakım onarım işlemlerini yaptırmak için 444 4 956 numaralı telefonu arayabilir ve çağrı merkezi personelinden servis talep edebilirsiniz ya da dilerseniz 0362 439 26 94 numaralı telefonu arayarak doğrudan servis ekipleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Öncelikli olarak bilmeniz isterim ki http://samsunboschservisi.com kesinlikle alanında uzman teknik ekipler ile hizmet vermektedir. Çünkü çok kısa bir süre içinde cihazlarınızdaki sorunların ne olduğunu tespit etmekte ve çok kısa bir zaman diliminde sorunların giderilmesini sağlamaktadır. Ne kadar etkili bir şekilde hizmet almak isterseniz o kadar erken vakitte servis talep etmek faydalı olacaktır. Samsun’da bosch servisiarayışı içinde olan bireyler için önerebileceğim tek servistir. Hem beyaz eşyalar için bakım onarım ve servis hizmeti veriliyor hem de klima ve kombi cihazlarınız için servis hizmetleri veriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

eleven + sixteen =