Reseller Hosting

By LovelessGent
In Genel
Kas 3rd, 2015
0 Comments
1175 Views

En iyi performans ve sorunsuz reseller hosting deneyimi

İster müşterileriniz için ister kendi siteleriniz için toptan bir barındırma çözümü arıyorsanız Performans Reseller Hosting paketimiz tam size göre! Türkiye’nin ve Avrupa’nın en geniş disk alanı seçeneği, en uygun fiyatla yalnızca kısa bir süre için XSunucu’da! Tüm siteler için e-posta ve MySQL veritabanı ekleme imkanı! Kendinize ve müşterilerinize ihtiyacınız kadar alt özellik tanımlamaları yapabilirsiniz. Barındırdığınız hosting hesaplarınız için CPU hız limiti %100! Çekirdek hızının tamamını siteleriniz için kullanabilirsiniz.

Premium Reseller hosting hesaplarımız Enterprise sınıfı Intel® Xeon® İşlemcileri (32 CPU’ya kadar) ve 32-192 GB arası bellek seçenekleriyle güçlendirilmiş Dell Poweredge model sunucularda barındırılıyor. XSunucu kalite standartları gereği sunucuya gereğinden fazla hesap yüklemiyoruz ve kullanıcılarımıza en hızlı hosting deneyimini en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Üstelik %99.9 uptime garantisi ile…

cPanel, DDOS Koruma, LiteSpeed ve Günlük Yedekleme Linux Hosting Reseller

Reseller hosting

XSunucu Linux Hosting Reseller Paketlerimizde ödüllü kontrol paneli cPanel kullanılır. Dünyanın en yaygın paneliyle dilediğiniz her şeyi zahmetsizce yönetebilir, teknik ayrıntılarla uğraşmadan çözümler üretebilirsiniz. LiteSpeed web motoru, başka sunucularda standart kullanılan Apache`den 30 kat daha hızlı ve güçlüdür. Bu yüzden Linux Reseller Hosting paketlerimizde yazılımlarınız bu altyapı üzerinde çalışır. Gelişmiş spam korumasının yanı sıra cPanel üzerinde bulunan SpamAssassin sayesinde spam kutusu oluşturabilir, beyaz veya karalistelerinizi belirleyebilirsiniz.

Sadece size tanımlanan Ip adreslerinden erişim imkanı olan size özel yedekleme alanı ile hem verileriniz güvende hemde yüksek hızda erişim ile tüm bilgileriniz elinizin altında. Yedek güç kaynakları ve fiber hatlarla desteklenmiş sunucular sayesinde online kalma süreniz (uptime) %99 üzerinde olur ve hiçbir zaman (server bazlı sorunlar dışında) bağlantıdan kopmazsınız. Xsunucu sizelere gerçek SSD disk performansını hissedeceğiniz Dnanımsal RAID1 kullanır. Bu sayede diskinizin okuma hızı %80’lere varan hız sağlarken diğer vds müşterileri sizi asla etkilemez. Xsunucu sizlere standartta 1 gbit/s hat ve talebinize göre 2 yada 10 gbit hat sağlama kapasitesindedir.

Siz sadece istediğiniz konfigürasyonu belirtin size özel olarak makinenizi hazırlayalım. Hafta içi veya hafta sonu demeden sizler için buradayız. Uzman teknik ekibimiz size yardıma her an hazırdır. Sorun odaklı değil çözüm odaklı çalışıyoruz. XSunucu DDoS korumalı vps makineler; UDP saldırıları, TCP saldırıları, SYN saldırıları, ICMP saldırıları, DNS yansıma saldırıları, VOIP barındıran her türlü vps, game server kurumsal DDoS koruma da dahil olmak üzere DDoS saldırılarına karşı korur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

12 + nine =