Pubg Mobil Hile İndir (Emülatör hilesi)

By LovelessGent
Ağu 17th, 2019
0 Comments
2804 Views

Merhabalar değerli arkadaşlar; Pubg Mobile Hile 2019 konusuyla yine sizlere sezonun en çok oynanan oyunlardan bir tanesi olan ve artık dünyada milyonların buluşma noktası haline gelen pubg oyunu hilesi sizlere sizlere yeniden çeşitli hileler sunacağız. Meraklı oyuncularımızdan gelen yoğun sorular üzerine sizlere kısa zamanda oyun için çeşitli hileler sunarak sizlerin oyunda artık düşmanlarınızdan bir adım önde olmasını sağlamak ve daha keyifli anlar geçirmenizde yardımcı olmaya çalışacağız.

Son yılların en çok hasılat yapan oyunlarından bir tanesi pubg mobile artık dünyanın her yerinden oyuncuların katılımıyla geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bilgisayar ve telefon ile oynanan bu oyundan artık arkadaş gruplarının kendi araların ekipler oluşturarak savaşmaları ve çeşitli taktikler uygulayarak oyunu zevkli hale getirmektedir.

Pubg Mobil Hile İndir (Emülatör hilesi) 1Oyuncular tarafından merak edilen pugb mobile güncel çalışan hileleri konusunda sitemizde sizlere daha önce çeşitli hile ve yöntemler sunduk. Oyuncularımızdan gelen yoğun talep üzerine yine sitemizde sizlere pubg oyun hilesi aktarmaya devam edeceğiz. Yalnız kullanacağız hileler kendi sorumluluğunuz olduğu için sitemiz ve ekip arkadaşlarımızı herhangi bir şekilde bağlayıcılığı yoktur. Sorumluluk tamamen kendinize aittir.

 

Pubg Mobil Emülatör Hilesi

Bildiğiniz gibi online dünya, birkaç büyük oyunun başlamasıyla birlikte battle royale çılgınlığına döndü. Biri Fortnite diğeri ise PlayerUnknown’s Battlegrounds veya bilinen adıyla PUBG.

Bu oyunları önemli yapan bir diğer unsur ise PUBG Mobile gibi diğer platformlarda bulunabilmeleri. PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile oyunu Tencent Games tarafından yayınlandı ve Android ve iOS’ta kullanılabilir.

PUBG Mobile sürekli bir çevrimiçi oyundur, bu yüzden oynamak için internet bağlantısına ihtiyacınız olacaktır ve ping ne kadar düşük olursa o kadar iyidir.

Pubg Hile sadece Bilgisayarda Tencent Emülatörde çalışır. Özelliklerine gelince aimhack,wallhack,esp vb. gibi Kendiniz test ederek diğer özelliklerini öğrenebilirsiniz.
Hilemizi indirelim ardından hilemizi yönetici olarak çalıştıralım ve çalışması için yardımcı uygulamamız var onuda kullanmalısınız. 

Yeni hileler için sitemizi takip ediniz

Hileyi indirme bağlantısı (Yandex Disk):

Pubg Mobile Hack Hilesini indir

Rar şifresi: ebedava.com

Eğer antivirüs programınız uyarı verirse (ki bu çok doğaldır, sonuçta oyunu hacklemeye çalışıyorsunuz) geçici olarak kapatın veya Pubg mobil hile programına izin verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

17 − 15 =