Pes 2012 indir (Türkçe spiker dahil)

By LovelessGent
May 13th, 2012
0 Comments
1744 Views

Pes 2012 indir ki zaten indirenlerin ilk karşılarına çıkacak en büyük değişiklik, oyuncularla hakemin yapay zekalarının muhteşem bir şekilde geliştirilmiş olması. Konami firması bu oyundaki yapay zekanın, futbol oyunları tarihinde gelmiş geçmiş en iyisi olduğunu iddia ediyor. Diğer oyunlar Pes 2012 indir bu seviyeden çok uzak ve de yaklaşmaya da pek niyetli değiller. Konami firmasının en ünlü oyunu Pro Evolution Soccer oyununun 2012 senesi için çıkardığı Pes 2012 indirme farkını indir oyunu sitesi ile yaşamaktasınız. Bu futbol oyunu yeni geliştirmeleri ile birlikte gönüllerinize taht kurmaya geliyor. Pes 2012 indir’mek için muhteşem bir tercih olacaktır. Oyundaki yenilikler Pes severlere muhteşem hissettirecek türden. Lütfen bu oyunsevenler forumda da paylaşımlara katılarak oyun hakkındaki deneyimlerini paylaşsınlar. Lafı çok uzatmadan oyunu anlatmaya başlayabiliriz.

Pes 2012 indir (Türkçe spiker dahil)

Pes 2012 indir dünyanın en çok oynanan ve en popüler futbol oyunlarından biri olan Konami Pro Evolution Soccer serisinin son ürünü. Her yıl olduğu gibi bu yıl da PES oyunundan birçok yenilik ve gelişme mevcut. Pes 2012 indir ile birlikte gelen en önemli yeniliklerden ilki, oyuncuların ve hakemin yapay zekâlarındaki iyileştirmeler. Var olan en iyi futbol yapay zekâsının yer aldığı iddia edilen oyunda, sadece topla ilişkisi olan oyuncuların değil sahadaki tüm oyuncuların daima oyunun içinde var olduklarını hissedebilirsiniz. Aynı şekilde Pes 2012 indir yan ve orta hakemlerle ilgili gelişmeler de benzer nitelikte.
PES 2012 indirBu yılki Pes 2012 indir Tek Link sunan çok sayıda oyun eklemeler ve geliştirmeler, oyuncular toplam kontrol vererek daha da ileri gidiyor. Bir önemli gelişme bu yıl birlikte çalışmak ve defansif hattı tutmak emin olmak için takım arkadaşları üzerinde çok baskı yerlerde Active AI sistemidir. Bilge saldırmak, AI kontrollü takım arkadaşları, kukla çalışır savunucuları çekmek ve oyuncuların saldıran bir hareketi başlatmak için çok daha fazla seçenekleri sunar. Yapay zekâ iyileştirmelerine paralel olarak oyunun gerçekçiliği de olabildiğince üst seviyelere taşınıyor. Pas verme, top çevirme, takım oyunu, takım savunması, toplu hücum, topsuz alandaki hareketlik gibi pek çok alt başlık sayabileceğimiz konuda gerçekçilik arttırımı yaşanıyor. Bu da oyundan alınan zevki bir adım öteye götürüyor. Topa sahip olan Pes 2012 indir oyununun yanı sıra topla buluşması plânlanan oyuncuyu da kısmet kontrol edebildiğimiz oyunda, kontrolün daha kapsamlı bir hale getirildiğini eklemek mümkün

PES 2012 full indir sürümü, hiç şüphesiz Amerika genelinde dün serbest bırakıldı ve Konami için oldukça yüksek bar kurdu rakibi FIFA 12, karşılaştırmalar başladı. Bu iki karşılaştırmak nasıl olduğunu görmek çok ilginç olacak, hem de futbol oyun için bu yıl ev meşhur kupayı almak için kimin görelim. Oyunun gerçekçiliğini arttıran bir diğer öğe de oyuncu modellemeleri. Oyuncuların gerçek fiziklerini ve fiziki ® hareket özelliklerini olabildiğince doğrudan yansıtmayı hedefleyen Konami, bu konuda oldukça çalışmışa benziyor. Zira oyuncuların modellemeleri bir hayli başarılı diyebiliriz. Ayrıca oyuncuların oyun içindeki davranışları da canlılık kazanıyor. Şöyle ki, çok koşan bir oyuncu bir süre sonra kesilebiliyor ya da sık pas hatası yapan bir oyuncunun moralinde olumsuz değişimler yaşanıyor. Oyuncuların yapabildikleri hareket sayısı Pes 2012 indir ile birlikte biraz daha genişliyor.  Stadyum modellemeri, hava durumu ve taraftarlar, hissedilir derecede oyunda etkilerini gösteriyorlar. Ayrıca önceki sürümlerde nadir görünen bu hareketler Pes 2012 indir üzerinde daha sık görüntüleniyor.

Stadyum modellemerindeki iyileştirmeler ve gerçekçilik; gerçekçi olduğu kadar da oyuna etkisi olan hava durumu özelliği oyun severlerin beğenisi kazanmaya aday. Bu iki önemli dış öğenin yanı sıra, taraftarların yarattığı atmosfer özellikle gol anlarında kendisini öne çıkarıyor. Pes 2012 indir  ile birlikte gelen bir yenilik de, topun direğe ve oyun dışına gittikçe çıkardığı ses. Konami çalışanlarının küçük ama etkili bir yenilik ortaya koyduklarını ifade edebiliriz. Tüm bu saydığımız özelliklerle yeni Pes 2012 indir oyununa ait deneme sürümünü hemen şimdi indirebilir ve yazdıklarımızı doğrudan yaşama şansını elde edebilirsiniz.

Topun oyunda olduğu sürece sadece topa yakın olan oyuncular değil, tüm oyuncular bu yapay zeka sayesinde oyunun içerisinde yer alacaklar ve de hakem triosu artık daha çok insanlaştırılıp makine mantığından uzaklaştırılmış. Bu da ince ofsaytlarda ve tartışmalı pozisyonlarda yüzde yüz doğru karar verilemeyeceğini Pes 2012 indir gösteriyor. Pes oyunlarında bunun çok daha önceden yapılması gerekiyordu.

Oyundaki pas organizasyonları arttırılarak, ara paslara yenilikler getirilmiş. Tuş kombinasyonları sayesinde Pes 2012 indir pas atacağınız oyuncuları (fifa 2010 gibi) da kontrol edebileceksiniz. Bu da bir oyunda iki futbolcuyu aynı anda kontrol etme seçeneği ilk defa bir futbol oyunununda karşımıza çıkıyor.

Pes 2012’de top kapmak ve savunma yapmak geçmiş yıllardaki pes oyunlarına göre daha çok emek gerektirmektedir. Pes 2012 indir’de rakipten topu kapabilmek sizin zamanlama ve takip becerinize bırakılmıştır. R2 ve X tuşlarına basılı tutarak oyuncumuzun rakibin karşısında durmasını ve hareketlerini takip etmesini sağlıyoruz.

Topu kapabilmek için uygun pozisyonu ve zamanlamayı yakaladığımızda ise R2 tuşuna basmayı bırakarak oyuncumuzun topu kapabilmesı için saldırmasına izin veriyoruz ve topu kapıyoruz. Doğru zamanlamayı ve pozisyonu yakalayamazsak rakibimiz bizi geçebilir veya faul yapabiliriz.Bazı pozisyonlarda zamanlamamız ne kadar iyi olsada rakibimizin başarısı sebebiyle topu kapmamız garanti değildir. Rakibe iki oyuncumuzla baskı yapmak istiyorsak Pes 2012 indir R2, X ve Kare tuşlarına basılı tutmalıyız ve daha sonrasında yine R2 tuşuna basmayı bırakarak oyuncularımızın topu kapabilmesi için saldırmasına izin veriyoruz.

Pes 2011 deki muhteşem oyuncu detayları ve fiziki hareketleri Pes 2012 oyununda daha da geliştirilerek muhteşeme yakın bir görüntü elde edilmiş. Oyuncuların da maç içerisindeki hareketlerine göre maç içi performans değişimleri de söz konusu. Şöyle ki eğer Pes 2012 indir oyuncu kısa süre içerisinde çok depar atarsa fiziki gücü birden düşebiliyor ve dinlendikçe artabiliyor. Maç içerisinde çok gol kaçıran veya pas hatası yapan bir futbolcu, moral açıdan gerileyebiliyor. Daha önceki Pro Evolution Soccer serilerinde oyuncunun morali maç öncesinde nasılsa maç boyunca da öyle gidiyordu. İlk defa bir Pes serisinde oyun içerisinde moral değişimleri de işlenilmiş. Bu da oyuncular açısından güzel bir yenilik olmuş.

PES 2012 indir Türkçe spiker

Oyuncular hakkındaki tek gelişme ise bundan ibaret değil. Oyuncuların yapabileceği hareketlerin sayısında da artış var. Bu da daha fazla karakteristik çalım ve artistik goller izleyebileceğimiz anlamına geliyor. Pes 2011‘i Beşiktaş ile oynayanlar Quaresmanın trivela vuruşu ve ters ayak ortasına denk gelmiş olabilirler. İşte Pes 2012 indir de futbolcuların kendilerine has ve çok yaptıkları hareketler oyunda da yer almakta.

Oyundaki stadyum detayları ve sayısı da artmış durumda. Hava durumu etkileri de oyunda daha iyi hissedilebilecek duruma getirilmiş. Artık yağmurlu havalarda top daha çok kayacak ve de karlı havalarda oyuncular daha fazla kayıp düşecek. Gerçi oyunda yama dosyaları kurarak, stadyum, grafikler, formalar, oyuncu özellikleri gibi Pes 2012 indir konularda değişiklik yapabilirsiniz. Merakla beklenen ama bu yıl beklenenleri karşılayamayan Pes 2012 raflarda yerini alalı yaklaşık 2 hafta oluyor. Türkçe paketiyle Pes 2012 indir sürümünü birleştirip Full bir sürüm haline getirdik.

Pes 2012 grafik açısından en kaliteli oyunlara taş çıkartacak nitelikte. Hemen hemen oyunun her detayındaki görüntüler düzenlenerek, grafik kalitesi arttırılmış. Her ne kadar Xbox oyuncuları Pes 2012 indir görüntülerin Xbox’ta daha iyi olduğunu iddia etseler de, bilgisayardaki görüntüde herhangi bir hata bulamazsınız. Ps3 teki görüntülere de baktığımızda, iyi bir ekran kartı ile oynanan bilgisayarla arasında pek fark olmadığını görüyoruz.

Pes 2012 indir oyun modları


Antreman modu
( Training ) : Antreman modu tamamen değiştirilen ve oyuna daha çok etki edecek bir mod olarak karşımıza çıkıyor. Bu modda radikal adımlar atılarak, joystick ve klavye kombinasyonları kullanımını geliştirmeye yönelik, analizlerle skor tutan bir mod haline getirilmiş. Mesela oyunda şut antremanı yapıyorsanız, kalede rakamlar beliriyor ve şutu gönderdiğiniz yere göre puan alıyorsunuz. Özellikle Pes 2012 indir oynayanların en büyük sorunu frikik atma ve Pes 2011 ile başlayan penaltı atma konularında antreman modunda öğretici bir rehber kullanılmış. Ayrıca Pes 2012 indir oyununda çizgiden gelecek ortalara karşı ortadan pozisyon alma, boş alana hareketlenme, alan savunması yapma gibi ayrı ayrı antreman bölümleri de bulunmakta. Yani bu sene Pes oynayanlar mutlaka antreman modunu ziyaret etmeliler. Pes 2012 indir full çıktı. Bu Sürümde, Geliştirilmiş Görseller, Yepyeni animasyon ve hareketler, Oyun içinde tüm animasyonları tamamen elden geçirdi. Şut & Dayanıklılık Göstergesi, Maç Günü Atmosferi, Geliştirilmiş Ana Lig, Yapay Zeka, Bireysel Oyun Karakteristikleri gibi geliştirmelerle kendi kulvarında Pes 2012 indir rakip tanımadı..

Cristiano Ronaldo ve kapak yıldızları olarak Brezilyalı yıldızı Neymar gelen Konami, PS3, Xbox 360 ve PC için PES 2012 indir Amerika yayınladı var. “Pro Evolution Soccer 2012 indir (Pes 2012 indir) her sayısında, benzersiz bir oyun deneyimi sunmak için yola çıktı,” diyor Konami Digital Entertainment, Inc Başkanı Shinji Hirano, “Pro Evolution Soccer 2012 indir kullanıcılarının yoğunluğu veren köklü geleneğe tutar üstün grafikleri ve kontrolleri ile gerçek hayat futbol. “

Klüp Patronu modu ( Club Boss ) : Club Boss modunda ilk gözümüze çarpan özellik, oyun videoları ile tam bir gerçekçilik sağlanması. Bu modu seçtiğinizde hemen bir video başlıyor ve kulüp için yetkili bir bayan sizinle konuşmaya başlıyor. Daha sonra sözleşmeyi imzalayarak kulübün başına geçiyorsunuz. Hem menajer hem de maddi işlerde kulüpten siz sorumlu oluyorsunuz. Yani bir kulüp başkanı ve teknik direktör kulüpte nelerden sorumluysa siz de tamamen onlardan sorumlu oluyorsunuz. Gerçekçi görüntülerle desteklenen bu modda transfer, sponsorluk anlaşmaları, futbolcu antremanları, oyun taktikleri, futbolcuların moralleri gibi konular tamamen sizin insiyatifinizde. Maçları oynamıyorsunuz, klasik menajerlik oyunlarındaki gibi seyrediyorsunuz. Ama en iyi menajerlik oyunlarına kafa tutan bu mod sayesinde Pes 2012 indir den başka menajerlik oyunu oynamak istemeyebilirsiniz.

Pes 2012 oyun modları indir

Ana Lig modu ( Master League ) : Daha önceki Pes sürümlerinden alışık olduğumuz Master Lig anlayışı aynı devam etmekte fakat birçok geliştirme yapılmış ve daha fazla oyun videosu eklenerek, oyunun atmosferine daha fazla gerçekçilik katılmış. Yine oyunun bu modunu seçip ayarları girdikten sonra hemen bir video açılıyor ve kulüp başkanıyla aynı masada oturup kontrat detaylarını konuşurken buluyorsunuz kendinizi. Daha sonra imza atarak kulübün başına geçiyorsunuz. Bu modda da menajerlik yapıyorsunuz ama Club Boss modundan ayıran en temel özellik, Master Lig’de isterseniz maçları kendiniz oynayabiliyorsunuz. Bu modda antreman ve taktik geliştirirken ve maçları kritik ederken, yardımcı antrenör ile olan diyaloglarınızın video efektleri ile desteklenmiş olması çok güzel bir yenilik olmuş.

Kendi adıma konuşmam gerekirse PES serisinden yeni nesil konsollarla birlikte hiçbir zaman zevk alamadım. Fakat Konami’nin her yıl yaptığı geliştirmeleri ve getirdiği yenilikleri de görmezden gelemem. Konami’nin yıllardır Electronic Arts ile Pes 2012 indir kıyasıya bir rekabet içerisinde olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu rekabet dönem dönem çizginin bir diğer tarafına kayıyor bu da bilinen bir gerçek. Son dönemlerde oyunların aldıkları yorumlara bakılırsa, Konami bu rekabette Pes 2012 ile Electronic Arts’a gittikçe (Pes 2012 indir)yaklaşıyor gibi görünüyor.

Pes 2012 indir, yeni nesil konsollarla birlikte oynanışta her yıl getirdiği yeniliklerle, daha gerçekçi bir futbol deneyimi sunmayı deniyor. Bu yıl yüz animasyonlarında ve oynanışta yapılan geliştirmelerle, aslına bakarsanız oldukça gerçekçi de görünüyor.

Şampiyonlar Ligi’ne hoş geldiniz

Öncelikle oyun modlarına değinelim istiyorum. Pes 2012 indir’de hazırlık maçları, Football Life, ayar menüsü, online oyun modları, PES topluluğu sayfası gibi öğelerden oluşan bol seçenekli bir menü karşımıza çıkıyor. Become a Legend modu da yerli yerinde duruyor. Kupa ve ligler hazırlayarak oynayabileceğimiz bir seçenek de var. Bu sayede yapay zekaya karşı liglerde mücadele edebiliyor ya da arkadaşlarınızla kendi aranızda kupalar düzenleyebiliyorsunuz.

Efsane Ol modu ( Become A Legend ) : Pes oyunlarında (Pes 2012 indir dahil)en çok oynanan mod olarak gözümüze çarpan ve gerçek bir futbolcunun kariyerine tanıklık ettiğimiz BAL modu, Pes 2012‘de de çeşitli geliştirmelerle karşımıza çıkıyor. Yine bu modda da video geliştirmeleri eklenerek kariyerinizi gerçekçilik çerçevesinde oluşturmanız sağlanmış. Menajerle anlaşıp imzayı attıktan sonra tekrar bir video giriyor ve transferiniz basına duyuruluyor. Pes 2011 de eksikliğini hissettiğiniz futbolcu özelliklerinin yavaş gelişmesi, Pes 2012 indir de çözülerek, ne kadar çalışırsan o kadar kazanırsan mantığı ile, çok çalışan oyuncuların özelliklerinin çok gelişmesi sağlanmış. Maç içerisindeki performans ve çabalarınız, antreman maçlarındaki çabalarınız, isabetli pas ve top çalma oranlarınız gelişiminizi doğrudan etkileyecek. Pes 2012 indir oyun modları. Diğer Pes 2012 yama ve hile gibi paylaşımları Pes 2012 makalemizi takip edebilir ve eklendiğinde bulabilirsiniz..

Pes 2012 indir sistem gereksinimleri

İşlemci (CPU) : Core Duo 2.0 Ghz
Ekran Kartı (GPU) : GeForce 360 GT
Bellek (RAM) : 2 Gb veya üstü
Disk Alanı (HDD) : 20 Gb
Grafik Motoru (DirectX) : 10 veya üstü
(Multiplayer oynamak için internet bağlantısı)

Pes 2012 indir isimli bu makale aşağıda ki gereksinimleri sağlamak amacıyla hazırlanmıştır;

  • pes 2012 indir
  • pes 2012
  • 2012 pes
  • pes 2012 full indir
  • pes 2012 video
  • pes 2012 demo indir
  • pes 2012 oyna
  • pes 2012 indir gezginler
  • pes 2012 ne zaman çıkacak
  • pes 2012 çıkış tarihi

Pes 2012 Türkçe spiker full!

Pes 2012 Türkçe spiker full!

Uzun zamandır büyük bir titizlikle hazırladığımız Pes 2012 Türkçe spiker indir çalışmamızın Full (tam) versiyonu sonunda sizlerle buluşuyor! 4 ay kadar bir süre boyunca geceli gündüzlü bir çalışmanın ürünü olan Pes 2012 Türkçe spiker tüm ziyaretçilerimize keyif vermesini diliyoruz. Pes 2012 indir’me linkleri ve gerekli açıklamalar konunun devamındadır. Pes 2012 indir heyecanlı, gerçekçi, akıcı, coşkulu ve dolu dolu!

GENEL BİLGİ:
PES 2012 PC versiyonu için turkcespiker tarafından hazırlanan Türkçe spiker çalışmasıdır. Bu dosya Pes 2012 indir full versiyon Türkçe spiker içerir.

ÖZELLİKLER:
Pes 2012 Türkçe spiker (Pes 2012 indir kısmından farklıdır), ingiliz spiker dosyası üzerine, ingilizce replikler Türkçeye çevrilerek ve sonrada stüdyoda seslendirilerek yaklaşık 4 aylık yoğun bir çalışma ile meydana gelmiştir. Bu çalışma Pes 2012 indir oyunun yamasız hali için özel olarak yapılmıştır. Eğer oyununuzda oyuncu ya da takım isimlerini etkileyecek herhangi bir yama kullanmıyorsanız, Türkçe spiker her hangi bir replik hatası olmadan çalışacaktır. Eğer bir yama kullanıyorsanız ve bu yamada spikerde oyuncu ya da takım isimleri için “atama” (relink) yapılmışsa bazı isimlerde karışıklık olabilir.

Bu çalışma yine sitemiz tarafından hazırlanan exTReme 12 çalışmasından bağımsızdır. Onun içerisinde ki spiker değildir. exTReme 12 Türkçe spikeri, exTReme 12 uyumlu olacaktır. Daha önceden Türkçe spiker ya da exTReme çalışmamızı kullananlar bilirler ki, hızımızı arttırmak için, bir önceki serinin spikerinden dosyalar da kullanıyorduk. Ancak PES 2012 Türkçe spikerde repliklerin %99 kadarı yeniden, sıfırdan seslendirildi. İngiliz spiker tarafından seslendirilmiş tüm oyuncu isimleri ve takım isimleri eksiksiz olarak seslendirildi. Oyun içi repliklerde zaman zaman abartmadan ince espriler de kullanıldı.

SPİKER İSİMLERİ İÇİN:
Eğer kitserver kullanıyorsanız, indirdiğiniz dosyadan çıkan dt05_v.img klasörünü kitserver içinde img klasörü içerisine atın. Böylece maç başında spiker isimleri doğru olarak yazılacaktır. Eğer Türkçe haricinde bir dil kullanıyorsanız ilgili klasörü atın

Örnek: Eğer diliniz ingilizce ise dt05_e.img

Kitserver yok ise ve uğraşamam diyorsanız direk ilgili yere atacağınız dosyayı BURADAN indirebilirsiniz. (Spiker isimleri dosyası)

PLANLAR VE UYARILAR:
PES 2012 Türkçe spiker için, ileride güncellemelerimiz olacaktır. Sizlerden gelen geri bildirimler doğrultusunda ve bizlerin gördüğü eksikler ışığında hem bazı replikler yenilenecek, hem de eksikler giderilecektir.  Pes 2012 indir Türkçe spiker her hangi bir ücrete tabi olmadan, sitemizden rahatlıkla indirilebilir.

Türkçe spiker için kaynak: Pes 2012 Türkçe spiker (T.S.C EKİBİ) – www.turkcespiker.com tarafından hazırlanmıştır.

Pes 2012 indir (Türkçe spiker dahil)

Turbobit’den Pes 2012 tek link indir

(Pes 2012 oyun ve Türkçe spiker eklentisi aynı klasör içindedir)

Rar şifresi: www.gabya.net

Pes 2012 indir Serial:

7X9K-YYES-64AV-4HAN-3JRN
HJJN-XJ64-363X-99V5-KSJ4
7XFH-RLM2-ET5U-MWH5-RHFE
4VRE-P766-LL3F-MYLP-YUTT
S2D9-M3XC-HE3C-5R9P-TASM
9R9U-MUXR-JHTJ-2MFN-F329
XT44-6AV3-HLEC-23TC-67PR
SEHM-S2NT-24M7-9LJ4-VP6K
7TW2-TLXR-W7LS-KTPY-TWNE
33CF-3PS5-CH3F-CYWA-JERW

Evet arkadaşlar Pes 2012 indir makalemiz burada sona ererken oyunu indirip oynayan arkadaşlardan ricam bize katkıda bulunmak için bu makaleyi arkadaşlarına tavsiye etmeleri veya google+1, facebook ve twitter gibi sosyal ağlarda paylaşmalarıdır.. Pes 2012 indir makalemiz biraz uzun oldu gibi geliyor bana ama napalım oyun incelemesi biraz uzunca. Nede olsa oyun gelişmiş bir oyun 2 kelime anlatıp da geçiştirmek olmazdı. Makalemizi okuduğunuz ve Pes 2012 indir işlemini sitemizden yaptığınız için teşekkür ediyorum Allah’a emanet olun iyi oyunlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

14 + 20 =