Online İş İngilizcesi

By LovelessGent
In Makale
Tem 18th, 2013
0 Comments
614 Views

Yabancı İş Ortakları Edinmek için önce onlineisingilizcesi.com Öncelikle iş konusunun da İngilizce nedir? Buna değinelim. İş İngilizcesi çalışırken birbirinden farklı bazı kelimelerin terim olarak kullanılmasıdır. Bunu da en iyi öğren şekilde sitemizden sağlayabilirsiniz. iş görüşmelerinden önce kısa bir şekilde SKYPE ile, istediğiniz saatte istediğiniz yerden telefon ile, kendi ülkelerinde olan amerikan iş danışmanları ile ve çevrimiçi e kitap ile bunları sizde sağlayabilirsiniz. Böyle bir internetten iş ingilizcesi kursunu ayağınıza kadar getiriyoruz. İstediğiniz kadar faydalanma ve hizmet alma avantajıyla sizlerle oluyor. Eğitimlere tek seferde katılarak gün içerisinde her zaman SKYPE ye ulaşabilirsiniz.

Online İş İngilizcesi

Bu anlatılan tüm her şeyi 3aylık gibi paketle başlayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda hey ay sabit ücret bedeli ile sahip olabilirsiniz. Bundan yararlanmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her an bilmediğiniz kelimelere iş ingilizcesi konuşma kalıplar ile bakabilirsiniz. Bir diğer şekilde ise bu ingilizce sayesinde birden fazla kelime öğrenerek İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Eğer iş hayatında başarıları yakalayamıyorsanız bunlar sayesinde çok daha fazla kolaylık sağlar. Nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz. Kolay bir yolla SKYPE üzerinden ve diğer kolaylıklarla sizin işlerinize fayda sağlayacaktır.

Online İş İngilizcesiBunlar:

  • Aday konuşma
  • Öğrenci
  • Ders işlenişi
  • Ders sonrası
  • Mp3 kaydı şeklinde sıralanmaktadır.

Tüm bunları ve daha fazlasını sitemizden öğrenebilirsiniz. İletişim bilgileri ile rahat şekilde ulaşabilirsiniz. Kısacası burada alacağınız birçok ingilizce eğitim ve daha fazla yabancı dil bilgisi kurallarını çok iyi şekilde öğreneceksiniz. Sonrasında istediğinizi her zaman rahatlıkla kullanabileceksiniz. Bu sayede amaçlarınıza ve hedeflerine ulaşmış olacaksınız. Diğer eğitimlerde olduğu gibi burada da eğitimleri en az 3 aydan katılıma başlayabilirsiniz. Arzunuz üzere 1 ay olarak ilerletebilirsiniz. Bütün herşeyi bir arada bulundurmuş gibi olacaksınız. Bütün bu bilgilere http://www.onlineisingilizcesi.com/ adresinden daha fazla ayrıntı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

three − one =