MSN şifre değiştirme 2012

By LovelessGent
May 21st, 2012
1 Comment
1851 Views

MSN şifre değiştirme derken internet kullanımının yaygınlaşması ve hayatımızın vazgeçilmezi olması ile beraber hepimiz, internette kullanılan en önemli iletişim aracı olan mail hesabı ve msn açtık. Msn özellikle görüntülü konuşma ve anlık mesajlaşma ile hepimizin sevgilisi olmuştu. Daha önce msn kaydol, msn aç konusunda şifre seçerken dikkatli olmanızı, şifrenizde mutlaka rakam, harf ve sembol kombinasyonu olmasına dikkat etmeniz gerektiğini söylemiştim. Fakat MSN şifre değiştirme ya daha önce msn hesap almış olanlar, ya da şifre olayını pek ciddiye almayanlar msn şifre kırma olayları ile karşı karşıya kalabiliyorlar. İşte bunun için bu yazımızda msn şifresi nasıl değişir onu anlatacağım. Windows Live Messenger yada MSN Messenger, güvenliğimiz arada bir şifremizi değiştirmeliyiz. Bazen arkadaşlar soruyor “MSN şifremi nasıl değiştirim” yada diğer bir ifadeyle “MSN şifre değiştirme” nasıl olur diye bende anlatıyorum..

MSN şifre değiştirme!

Hotmail, gmail, yahoo, msn, windowslive uzantılı bir MSN adresiniz var ve bu msn adresinizin şifresini değiştirmek istiyorsunuz. Çok kolay 30 saniye gibi kısa bir sürede MSN adresinizin şifresini değiştirebilirsiniz. Aşağıda msn adresinizin uzantısına göre şifre değiştirme işlemleriniz anlatılmaktadır!

MSN şifre değiştirme 2012 | Hotmail, Msn ve Windowslive Uzantılı?

msn şifre değiştirme, msn şifre değiştirme programı

* MSN şifrenizi değiştirmek için tıklayınız
* Açılan sayfada sağ üstte yer alan “Oturum Aç” linkine tıklayınız.
* Hotmail, msn ya da windowslive msn adresinizi ve şifrenizi yazarak oturum açınız.
* “Parola sıfırlama bilgisi” alanında yer alan “Değiştir” linkine tıklayınız.

Parola: ****** Değiştir

* Son olarak eski şifrenizi ve yeni şifrenizi girerek ‘Kaydet‘ butonuna basınız.

Artık şifreniz değişti. Msn adresiniz ile oturum açarken artık yeni şifrenizi kullanabilirsiniz. Hotmail uzantılı msn adreslerinde şifre değiştirme bu şekilde oluyor. Tahminime göre msn ve windowslive uzantılı msn adreslerinde de şifre değiştirme bu şekildedir. makale Eğer bu şekilde değilse şu şekilde msn şifrenizi değiştirebilirsiniz..

MSN şifre değiştirme | Hotmail Uzantılı Olmayan?

* MSN Şifrenizi değiştirmek için tıklayınız
* Açılan sayfada sağ üstte yer alan “Oturum Aç” linkine tıklayınız.
* Hotmail uzantılı olmayan msn adresinizi ve şifrenizi yazarak oturum açınız.
* “Kimlik Bilgileri” linkine tıklayınız.
* “Parolanızı değiştirin” linkine tıklayınız.
* Eski şifrenizi ve yeni şifrenizi yazarak “Devam” butonuna basınız.
* “Diğer e-posta adresinizi ekleyin” sayfasında “Atla” butonuna basınız.
* “Parolanızı değiştirdiniz“, “bitti” butonuna basarak işlemi sonlandırınız.

 1. msn şifre değiştirme programı
 2. msn de şifre değiştirme
 3. şifre değiştirme msn
 4. MSN şifre değiştirme
 5. msn şifre değiştirme nasıl yapılır
 6. msn de şifre değiştirme nasıl yapılır
 7. msn şifre değiştirme hotmail
 8. hotmail MSN şifre değiştirme
 9. msn hotmail şifre değiştirme 2012
 10. msn messenger şifre değiştirme

msn şifre değiştirme

Bu arada eğer bir Hotmail hesabınız yoksa Msn kaydol makalesini incelemenizi öneriyorum. Bütün Windows Live ID sahiplerinin kesinlikle birer Windows Live Hotmail hesabı sahibi oldukları söylenemeyeceği için bu işlemin düzgün yöntemi, http://account.live.com adresine gitmek ve orada oturum açıp, doğrudan Windows Live Hesabı sayfasına erişmektir. Önce Windows Live Hotmail’i açmanız gerekmez. Hadi Windows Live Hotmail açık diyelim ve oradan hemen hesap sayfasına geçmek istiyorsunuz.

 

Bunun da hellboy’un anlattığından daha basit yöntemi, Windows Live logosunun üzerine tıklamak MSN şifre değiştirme işlemi için ve oradan “Hesap” ı seçmektir. Aynı şekilde sağ tarafta [email protected] üzerine tıklayınca da “Hesabınızı görüntüleyin” diye bir menü maddesi çıkıyor. Onu da kullanabilirsiniz.

 

Hatta oturum açmak için Windows Live ID’nin gerekli olduğu sitelerin hemen hepsinde sağ alt köşede (diğer köşelerde de olabilir) “Hesap” diye bir bağlantı bulunur. Bu bağlantı da herkesi Windows Live Hesabı sayfasına götürür.

 

 

Artık yeni şifrenizle msn adresinizi açabilirsiniz. Makalemiz aşağıda ve yukarıda etiketlenmiş terimleri karşılamak için hazırlanmıştır. [MSN şifre değiştirme] konusunda eksik gördüklerinizi bildirirseniz sevinirim..

 • 2012 msn şifre
 • şifre değiştirme
 • MSN şifre değiştirme
 • msn şifresi değiştirme
 • msn şifresi nasıl değiştirilir
 • msn şifre değiştir
 • msn şifre değiş
 • messenger 2012
 • messenger şifre değiştirme
 • msn şifre değişme
 • messenger şifre

Her türlü soru ve sorunlarınız için yorum yazabilirsiniz. MSN şifre değiştirme ile artık şifreniz değişti. Msn adresiniz ile oturum açarken artık yeni şifrenizi kullanabilirsiniz. Hotmail uzantılı msn adreslerinde şifre değiştirme bu şekilde oluyor. Tahminime göre msn ve windowslive uzantılı msn adreslerinde de şifre değiştirme bu şekildedir. MSN şifre değiştirme makale eğer bu şekilde değilse şu şekilde msn şifrenizi değiştirebilirsiniz..

 

Türkiye’nin en iyi cialis satış sitesi.Geciktirici etkisi ile efsane olan stag sprey kullanabilirsiniz.En etkili bayan azdırıcı ürünlerini bulabilirsiniz.

One Response to “MSN şifre değiştirme 2012”

 1. Burak İşci dedi ki:

  MSN zamanının en iyi hizmetlerindendi ve artık önemini zamanla kaybetmeye başladı , ancak hala MSN kullanan uzman bir kesim var ; bu kişiler de hesap çalınma gibi olaylardan korunmak için sıklıkla şifre değiştirmeliler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

five × five =