Merit Otelleri

By LovelessGent
In Makale
Şub 26th, 2014
0 Comments
728 Views

Merit otelleri Kıbrıs’ta hizmet veren ve farklı konseptleri içeren bir otel anlayışını içeriyor. Genellikle her türlü aktivitenin ve eğlencelerin olduğu bu tesislerde harika yemekler, güzel eğlenceler, yüzme havuzları ve harika kıyış olan plajları bulacaksınız. Merit Otelleri Kıbrıs’ın hemen hemen en güzel otellerinden biridir ve birçok kişi tarafından öncelikli olarak tercih edilir. Merit Otelleri için sizlerde mutlaka bir rezerve yaptırın ve bu güzellikleri görmek için mutlaka bir haftalık ya da birkaç günlük bir kaçış planı uygulayın. Çoğu zaman uçak da dâhil turları ile zaten çok uygun fiyatlar sizleri bekliyor olacak. Hem uygun fiyatlı hem de güzel seçenekler için daha fazla düşünmenize bizce hiç gerek yok.

Merit cyprus hotel daha çok villa tarzlarını seven ve tatil anlayışında büyük blogların yerine, yemyeşil ağaçlar ve çiçekler içinde olmasını hayal eden tatilciler için sunuluyor. Özellikle yaz aylarında bir başka güzel olan bu otelde harika bir tatil bekliyor olacak. Merit cyprus hotelde hem deniz sizlere sıfır olarak sunuluyor hem de geniş ve büyük havuzları ile keyifler yapılıyor. Merit cyprus hotelde akşamları da eğlenceler bitmiyor ve eğlence Showları sizler için yapılıyor.

Merit Park Hotel çok geniş bir alana inşa edilmiş olan, mimari açıdan Girne Kalesi’nden esinlenerek yapılmış olan bir oteldir. Merkeze 5 kilometre uzaklıkta olan bu otel, denize sıfır olması dolayısıyla tatilini deniz güneş kum üçlüsünde geçirmek isteyen ancak bunu yaparken 5 yıldızlı otel konforunda yaşamak isteyen herkesin istediklerini vermeyi amaçlayacak şekilde hazırlanmıştır. Merit Park Hotelde bütün bunların yanı sıra bir yandan denizin tadını çıkartan insanlar diğer bir yandan da otelin bünyesinde yer alan SPA sayesinde kendilerini hiç olmadığı kadar rahat ve huzurlu hissetmeye başlayacaktır. Bu merkezde yalnızca tek bir çeşit masaj türü bulunmuyor, pek çok farklı tarzda masaj çeşitleri bulunmakta ve bu masajların her birini konusunda uzman olan kişiler yapmaktadır. Merit Park Hotel ile sizlerde bu yıl unutmayacağınız bir tatili bulmuş olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

17 + 8 =