Medal Of Honor indir (cd key/oyun hileleri)

By LovelessGent
Şub 29th, 2012
3 Comments
3267 Views

Medal Of Honor indir, II. Dünya Savaşı ve günümüz savaşlarını konu alan birinci şahıs nişancı tarzında bir video oyunu serisidir “Medal Of Honor indir”. Oyunun geliştiricisi 2015 ve farklı bir çok firma, dağıtıcısı ise Electronic Arts‘tır. İlk oyun PlayStation konsoluna uyarlanmış, ardından diğer oyunlar da Microsoft Windows, Mac OS XXboxXbox 360PlayStationPlayStation 2,PlayStation 3,PlayStation PortableGameCubeWiiGame Boy Advanceplatformları için çıkarılmıştır.

Windows için çıkarılan ilk oyun olan medal of honor: Allied Assault oyuncular tarafından Medal Of Honor indir çok sevilmiş, oyunun diğer versiyonlarının çıkmasını merakla beklemelerine sebep olmuştur. Oyun gerçekçi atmosferi ile o türünde o tarihe kadar çıkan en kaliteli oyunlardan biri kabul edilir. Serinin toplam 13 tane oyunu vardır

 

Medal Of Honor indir (cd key/oyun hileleri)

ABD Ordusu tarafından verilen madalya için Medal Of Honor indir 2010  Onur Madalyası maddesine bakınız.

Yayımcı: Electronic Arts
Yapımcı: Digital Illusions CE, EA Los Angeles, EA Canada, 2015, Inc, Rebellion
Platformlar: Microsoft Windows, Mac OS X, Xbox, Xbox 360, PlayStation, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable, GameCube, Wii, Game Boy Advance
Türü:  Birinci Şahıs Nişancı
Biçimler: Tek oyunculu, Çok oyunculu ve Online..

 

Serideki Oyunlar / Medal Of Honor indir

Microsoft Windows 8/7/xp
medal of honor: Allied Assault
medal of honor: Allied Assault: Spearhead
medal of honor: Allied Assault: Breakthrough
medal of honor: Pacific Assault
medal of honor: Airborne
medal of honor (2010 video oyunu)

Medal Of Honor İndir (cd key+hileleri) Mac OS X
medal of honor: Allied Assault
medal of honor: Allied Assault: Spearhead
medal of honor: Allied Assault: Breakthrough

Xbox
medal of honor: Frontline
medal of honor: Rising Sun
medal of honor: European Assault

Mobil Medal Of Honor indir

Xbox 360
medal of honor: Airborne
medal of honor (2010 video oyunu)

 

PlayStation
Medal Of Honor indir  (1999)
medal of honor: Underground

 

 

PlayStation 2
medal of honor: Frontline ekran görüntüsü
medal of honor: Frontline
medal of honor: Rising Sun
medal of honor: European Assault
medal of honor: Vanguard

 

PlayStation 3
medal of honor: Airborne
medal of honor (2010 video oyunu)
medal of honor: Frontline

Medal Of Honor İndirPlayStation Portable
medal of honor: Heroes
medal of honor: Heroes 2
Medal Of Honor indir

GameCube
medal of honor: Frontline
medal of honor: Rising Sun
medal of honor: European Assault

 

Wii
medal of honor: Vanguard
medal of honor: Heroes
medal of honor: Heroes 2

 

Game Boy Advance
medal of honor: Underground
medal of honor: Infiltrator

 

Cep Telefonu
Medal of Honor: Airborne
Medal Of Honor indir
Medal Of Honor 2010 indir


Medal Of Honor indir Arama etiketleriniz:

medal of honor indir
medal of honor oyun
medal of honor pasific
medal of honor cd key
medal of honor pasific assault
medal of honor hileleri
medal of honor pacıfıc assault
medal of honor hile
medal of honor hilesi
medal of honor türkçe, moh 2010 şifreleri
medal of honor tr
medal of honor aırborne
medal of honor türkçe yama
moh 2010

TechGage Sitesi “Medal Of Honor indir” incelemesi:

Çıkan bazı ana başlık yok yere gider bir ay yok gibi görünüyor, çünkü konsol ya da PC ya da savaş oyunları Hayranları olsun, muhtemelen bir oyun olabileceği en güzel noktalardan biri olan bir first-person shooter, gerçek zamanlı ve sıra tabanlı strateji Medal Of Honor indir  ya da bir simülasyon.

Medal of Honor download

FPS tarafta olsa da, birçok oyun (tamam bir deyişle zayıf bir seçim olabilir “başlayan“) savaş tarz biraz bayat büyüdü hissetmeye başladığı, ancak bizler için Medal Of Honor indir yeterli değil. , Medal Of Honor indir beklentilerimizi tamamen uzak bir darbe birlikte gelecek bir oyun her zaman umut vardır. Medal of Honor da bunlardan biri midir? Bu bulmak için buradayız.

 

Orada savaş FPS başlıkları çok farklı bir konsol ve PC, “Medal Of Honor indir ” de en başarılı serisi, Medal of Honor geliyor. Evet, bu, yaratıcılık, günümüzde gelişimi tüm alanlarda tam olarak birçok popüler Medal Of Honor indir oyun ve filmler (Rambo, Hızlı ve Öfkeli, vb.) Için varsayılan bir isim kullanarak birçok firma ile parlak değildi, ancak bu özel başlık adil olduğu açıktır yeniden doğmuş gibi bir dizi olması gerekiyordu.

 

SB hayranları bir çarpıcı oyunu karşılandı ve son iterasyon sadece bunu yapmak gittiğini EA umut beri, bir süre oldu. Bu bir önsöz tüm diğer SB oyunlar aksine, son Medal of Honor a la {Medal Of Honor indirCall of Duty: Modern Warfare serisi, modern çağın içinde yer alır.

 

medal of honor bu serinin yeniden başlatın öncüsü olduğu gerçeği, onu ilginç kılan tek şey değildir. Hayır, başka bir gerçeği tek oyunculu ve çok oyunculu oyun yönleriyle hem de farklı bölümler EA tarafından Medal Of Honor indir ele alındı. DICE, EA-kalıtsal bir İsveç firması, multi-player ele Danger Close, EA Los Angeles stüdyosu Medal Of Honor indir, tek oyuncu kampanya yönetti.

 

Infinity Ward gibi CoD: Modern Warfare serisi, tüm oyun boyunca farklı karakterlerin gözünden devam. Birincil, “Rabbit” adlı bir Navy SEAL ve farklı bir karakter olarak oynamak görevleri sırasında, arabağlantı gidiyor bir sürü var oluyor. Takım arkadaşları en çok nerede merak kalan nadir bulunuyor.

 

Madalya Onur hikaye ve gerçek hem de kurgusal öğeler içerir … gerçek olduğunu, 11 Eylül saldırıları gibi dünya olaylarını, Medal Of Honor indir yardımı ile geliştirilmiştir. Oyun Afganistan işgali döneminde başlar, ve Genel Flagg tarafından sürekli yoksul ve yetersiz danışmanlık verilmektedir Albay Drucker tarafından izlenir / komuta konum – sonuçta çekim çağıran adam.

Medal Of Honor indir (cd key/oyun hileleri)

Oyun, Afganistan’ın çeşitli yerlerinde geçmesi ve büyük bir kısmı, beş saatlik bir görev sırasında sahne çok değişmez. Görüyor. Fetih zemin ve hava, aynı zamanda bazı çok güzel bir araç kontrol etmek mümkün olacak – ATV Apache helikopter. Kopyala / yapıştır önceki SB oyunları iş ya da diğer cari oyunlar oyun … öldürmek, öldürmek, öldürmek ve arada sırada Medal Of Honor indir takım arkadaşı göt kaydedin.

 

 

 

“Kopyala / yapıştır” derken daha ciddi olamazdı. Oyun çok yönü orijinal görünmüyor ve sırasında, ben yardım edemem, ama Modern Warfare serisinin geri düşünüyorum. Benzersiz bir şey yok demek değil, ama gerçek herhangi bir şekilde durmak için çok fazla bir şey değildir. Hikaye gerçekten herhangi bir Medal Of Honor indir karakter (beş saatlik oyun süresi ya bu yardımcı olmaz) bağlamak için bir eksik yeteneğine sahip, alt-par ve birçok senaryo esinlenmemiş görünüyor.

 

 

Ben genellikle sadece her şeyi yemeye devam, çünkü, bu tarz oyunları, hikaye ve tanıdık bir oyun söz konusu olduğunda, bir erkekle bir bit olduğumu olmak beni çok rahatsız değilsiniz. Buradaki sorun, medal of honor, bu daha da göze çarpıyor Medal Of Honor indir yapmanıza yardımcı önemli downsides bir çift var. Oyun bu küçük niggles bazı karşılaşmadan yendi olsaydı, oyun çok daha eğlenceli görünüyor olabilir.

 

 

Ben bir an önce bir tema “öldürmek, öldürmek, öldürmek” ve ben oynadım diğer savaş FPS gibi, bu oyun çabuk monoton hale bahsetti. Yine “Medal Of Honor indir”, bu, hiç şüphesiz bu son derece kısa bir oyun olduğu gerçeği ile amplifiye, ama ben sadece I could her şeyi öldürme gerçek bir kırılma hiç gibi hissettim, dışarı kapsamı açık veya aşağı görme ya. Sadece bir kez gerçek bir gizli anlam ve çocuk ferahlatıcı, orada idi.

moh 2010 indir

Kuşkusuz, bir kamyonun arkasına monte edilmiş bir tabanca içine hop, ya da bir Apache helikopter içine edememek, bezginlik biraz kolaylığı sağladı, ama bu sadece bugüne kadar gidebilirsiniz. Bir silahlı çatışma içine dakika ölürse, eski hızlı alır, onu baştan başlamak zorunda ve bana güvenin. Bu başka bir sorun getiriyor … AI, (Medal Of Honor indir) tuhaf ya da öldürüldü ve neyin vurduğunu hiç bir fikrim var konum örnekleri.

Bu sorunun önemli bir kısmı oyun yön eksikliğidir. Ve ben bu demek herhangi bir şekilde bebek değildir, çünkü, bir simülatör daha fazla Modern Warfare 2 gibi bir oyun ile karşılaştırıldığında. Örnek olarak, bir düzeyde, birisi hemen hemen sürekli bir ateş vardır bir binanın doğru ilerlemek için çalışıyor vardır. Senin tetik çekme, atıcı baş crosshair hakkına sahip olsa bile hiçbir işe yaramaz. Bu sahne sırasında dört ya da beş kez öldü ve kolayca yapmam gerekiyordu ne olduğunu çözemedim.

Medal Of Honor (cd key+hileleri)

Çıkıyor, ben tam anlamıyla benim AI takım arkadaşları birlikte devam etmek tetikleyecek çok küçük bir alanda hassas bir konuma taşımak gerekiyordu. Ben bu ortak bir olay olurdu gerçekleştirdiği bu durumda sonra çok uzun sürmedi. Aslında Medal Of Honor indir birlikte devam etmek için belirli hassas bir konuma çalıştırmak için gereken oyun sırasında birçok kez vardır. Bu tetikleyici vurdu kadar kelimenin tam anlamıyla – Daha da kötüsü, yaklaşan savaşçı sonsuz görünüyor zamanlar vardır.

 

 

medal of honor 2010 videosu:

 

 

medal of honor indir 2010

Turbobit download linkleri:

MetaKafe Premium Download Servisi

{Diğer 5 adet site için toplam 80 download linki + eBedava Server’larından premium download linkleri sadece VIP üyeler için gizlenmiştir..}

 

RAR Şifresi:  www.gabya.net

Olay bu kadar.. Makalemiz burada bitiyor, sabrınız ve okuduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum.. Umarım Medal Of Honor indir işlemin de sizlere yeterinde yardımcı olabilmişimdir. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız yada Medal Of Honor kurulumu yada Medal Of Honor indir me hakkında sorularınız varsa yorum ekleyin yardımcı olalım saygı ve selamlar..

3 Responses to “Medal Of Honor indir (cd key/oyun hileleri)”

  1. Web Hosting Ne Demek | First in Web Hosting dedi ki:

    […] Medal Of Honor indir (cd key/oyun … – Medal Of Honor indir (cd key/oyun hileleri) | eBedava – Çevrimiçi kaynak platformu […]

  2. Web Hosting Ne Demek | Best Web Hosting dedi ki:

    […] Medal Of Honor indir (cd key/oyun … – Medal Of Honor indir (cd key/oyun hileleri) | eBedava – Çevrimiçi kaynak platformu […]

  3. Web Hosting Ne Demek | Great Webhosting dedi ki:

    […] Medal Of Honor indir (cd key/oyun … – Medal Of Honor indir (cd key/oyun hileleri) | eBedava – Çevrimiçi kaynak platformu […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

two × 2 =