LG G3 Tanıtım Tarihi Kesinleşti!

By LovelessGent
May 11th, 2014
0 Comments
708 Views

LG`nin merakla beklenen amiral gemisi cep telefonunun tanıtım tarihi kesinleşti.

Yakın zamanda gündemde olan LG G3`ün tanıtım tarihi Koreli bir firma tarafından netleştirildi. LG G3 telefonun tanıtım tarihi 27 Mayıs olarak belirlendi.

LG G3 Tanıtım Tarihi Kesinleşti!

LG`nin gönderdiği davetiyelerde transandantalizm lideri Ralph Waldo Emerson`un “to be simple is to be Great” sözleri yer alıyor. LG`nin rakiplerinden Samsung, HTC ve Sony, yeni amiral gemilerini tanıtmış, satışa sunmuş durumdalar. Üç devin gerisinde kalmış gibi görünen LG ise LG G3 ile belki de rakiplerini korkutmaya hazırlanıyor.

LG G3`ün sahip olacağına inanılan özellikler arasında dört çekirdekli güçlü bir işlemci, 3GB RAM, Android KitKat, ve QHD ekran var. İddialara göre telefon, 1440 x 2560 piksellik ekran çözünürlüğüyle rakiplerini bu alanda ezip geçecek. Ancak bu yeniliğin pil ömrünü nasıl etkileyeceği merak konusu.

LG G3, QHD ekranıyla Galaxy S5’i ezecek!

LG, bir sonraki amiral gemisi cebi G3’ün bu özelliğiyle diğer amiral gemilerini ezmeye hazırlanıyor!

LG g3, QHD ekranıyla Galaxy S5'i ezecek!

LG g3, QHD ekranıyla Galaxy S5’i ezecek!

LG, bir sonraki üst seviye telefonu G3’ün bugünkü ceplere göre çok yüksek sayıda piksele sahip QHD ekranla geleceğini doğruladı.

LG G3’ün 5.5 inç boyutlu ekranı, 2560×1400 piksel çözünürlüğüne ve 538PPI piksel yoğunluğuna sahip. Bugünkü üst seviye telefonlar, 1920×1080 çözünürlük sunuyorlar. Şimdiye kadar birkaç kere sızan telefonun ekran çerçevesi ise sadece 1.15mm kalınlığında, yani bugünkü Full HD ekranlı ceplerin çoğundan daha ince.

Piyasadaki Full HD cep ekranlarından 1.8 kat daha keskin görüntüler sunan yeni ekran, LG tarafından geliştiriliyor. Firma, parlaklık, pil verimliliği gibi konularda büyük gelişmeler kat ettiğini ileri sürüyor. Yeni LG G3, ayın 27’sinde, dünyanın farklı bölgelerinde tanıtılacak

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

1 + ten =