Kazanmanın zevkini oyunlarda yaşayın

By LovelessGent
In Makale
Eyl 18th, 2014
1 Comment
1062 Views

Her ne kadar dövüş beğenilen bir davranış olmasa da dövüş oyunları stres atma açısından iyi oluyor. İnternet siteleri üzerinden oynanılan bir sürü dövüş oyunu vardır.

Bu oyunların neredeyse hepsini tokoyun.com internet sitesinde dövüş oyunları kategorisinde bulabilirsiniz. Kategori içinde listeden seçeceğiniz oyunlar ile iyi vakit geçireceğinizi umuyoruz. Fakat bu dövüşlerin sadece oyun içinde kalmasını dileriz. İyi vakit geçirip eğlenebileceğiniz bir dövüş oyunu önerimiz var. Bu oyunun adı Mutant Köpekler. Bildiğimiz köpeklerden farklı olan bu köpekler bir dövüş kupası için mücadele ediyorlar. Oyunda köpeklerin DNA’sı ile oynuyorsunuz.

Bu DNA zincirine ekranın yan tarafından çeşitli özellikleri fare tıklaması ile sürükleyip ekliyorsunuz ve sonra mutate yazan yere tıklayıp köpeği dövüşe hazırlıyorsunuz ve sonra da to battle yazan yere tıklayıp dövüşe başlıyorsunuz. Dövüş esnasında sıra sizdeyken ekranın altındaki kutucuklardaki hareketleri uygulayabiliyorsunuz. Bu şekilde rakibinin gücünü eksiltiyorsun. Kimin gücü önce sıfırlanırsa o yeniliyor. Galibiyet sonrası tekrar DNA kısmına geçip kazandığın özellikleri DNA’ya uygulayabiliyorsun.

One Response to “Kazanmanın zevkini oyunlarda yaşayın”

  1. Vedat dedi ki:

    Takdit ettiğim bir oyun sitesi tokoyun. Sizede teşekkürler güzel tanıtım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

15 + 3 =