İşte yeni Windows Phone 8! (Video)

By LovelessGent
Eyl 10th, 2013
0 Comments
910 Views

Windows Phone 8 li ceplere gelmesi beklenen önemli güncellemenin detaylarını canlı canlı izleyin! Windows Phone 8 ve Microsoft, Windows Phone 8 kullanan cepler için GDR3 güncellemesi (videodan sonra) üzerinde bir süredir çalışıyor. Önümüzdeki aylarda ortaya çıkması beklenen güncellemeden görüntüler ve bir video ise internete sızmış durumda.

Windows Phone 8 GDR3’ten video sızdı!

Windows Phone 8’e 1080p çözünürlük ve 4 çekirdekli işlemci desteğini getirecek olan GDR3’ün hem donanım, hem de yazılıma odaklanan bir güncelleme olacağı düşünülüyor. Güncellemenin ilk olarak Nokia’nın henüz resmiyet kazanmayan cihazı Lumia 1520 ile geleceği söyleniyor.

GDR3’le çalışan geliştiricilere özel bir Lumia 920’yi eline geçiren WPCentral Forum üyesi ise [Windows Phone 8] yayınladığı ekran görüntülerinde güncellemenin detaylarını gözler önüne serdi. Ekran görüntülerine baktığımızda güncellemenin uygulamaları “çoklu görev menüsü” içerisinden kapatmamıza izin vereceğini, otomatik kilit açıp kapayabilme işlevini ekleyeceğini görüyoruz. Bunun yanında bazı küçük değişiklikler ve yeni bir “sürüş modu” da bulunuyor. GDR3’ün “incelendiği” videoyu {Windows Phone 8} aşağıda izleyebilirsiniz!

Windows Phone 8 işte video:

Windows Phone 8 için  beklenen müjde sonunda geliyor!

Windows Phone 8 kullanıcılarının belki de canını en çok sıkan sorun, GDR3 güncellemesi ile bitiyor!

Windows Phone 8,microsoft,nokia,lumia,android,ios,akıllı telefonWindows Phone platformuna sahip ilk akıllı telefonların piyasaya çıkışından itibaren eleştiri konusu olan farklı uygulamalar için ayrı ses seviyelerinin eksikliği sene sonuna doğru çıkması beklenen GDR 3 güncellemesi ile giderilecek. Neowin sitesinin haberine gore Microsoft, halen üzerinde çalıştığı yeni güncelleme ile ses seviyesi problemini çözmenin yanında diğer kullanıcı taleplerine de eğilecek.

Sık değiştirilen ayarlar ve Wifi ile Bluetooth gibi fonksiyonlara kolay erişim sağlaması ve bir Bildirim Merkezi gibi iyileştirmeler de içermesi beklenen gelecek GDR güncellemesinin kesin çıkış tarihi ise henüz belli değil. GDR2’nin bile henüz dağıtılıyor olması ve yaşanan gecikmeler, GDR3’ün erken geleceği konusunda çok umutlu olmamızı da engelliyor.

Windows Phone 8! 

Windows Phone 8!  GDR3’le çalışan geliştiricilere özel bir Lumia 920’yi eline geçiren WPCentral Forum üyesi ise yayınladığı ekran görüntülerinde güncellemenin detaylarını gözler önüne serdi. Windows Phone 8, Ekran görüntülerine baktığımızda güncellemenin uygulamaları “çoklu görev menüsü” içerisinden kapatmamıza izin vereceğini, otomatik kilit açıp kapayabilme işlevini ekleyeceğini görüyoruz. Bunun yanında bazı küçük değişiklikler ve yeni bir “sürüş modu” da bulunuyor. Windows Phone 8,  GDR3’ün “incelendiği” videoyu aşağıda izleyebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

thirteen + ten =