İstanbul – Antalya Uçak bileti

By LovelessGent
In Makale
Nis 22nd, 2014
0 Comments
678 Views

Öğrenim gören öğrenci sayısının bolluğu ülkemizin geleceği ve bizim geleceğimiz için oldukça olumlu bir şeydir. Ama ne yazık ki bazı zamanlarda bu öğrenci sayısında ki bolluk öğrenciler açısından sorun olabilmektedir. Özellik ile ailesinden uzakta öğrenim gören öğrenciler için oldukça çileli bir öğrenim dönemi yaşanmasına neden olur bu durum bunun dışında tatil dönemlerinde de devam etmektedir. Ailelerinden uzakta yaşayan öğrenciler bu okul tatilleri ve bayram tatillerinde ailelerinin yanına gidebilmek için yolculuk yapmak zorundadır. Fakat bu dönemler özellik ile İstanbul da yaşayan öğrenciler için büyük sorun teşkil etmektedir. Çünkü aynı anda binlerce kişinin bilet alması gerçekten imkânsız bir durum olduğundan ya aylar öncesinden almaları gerekmektedir yâda tatil başlangıcından bir kaç gün sonra almak zorunda kalmaktadırlar. Bu durumları kolaylaştırmak adına ise birçok ulaşım firması bu zamanlar da ek araçlar ve seferler koymakta ama bu seferde fiyatlar artmaktadır. Bu şekilde yaşanan olayları azaltmak ve öğrencilerin hayatlarını kolaylaştırarak sevdiklerine kavuşabilmeleri için farklı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Yaptığımız gözlem ve araştırmalarda fark ettiğimiz üzerine öğrenciler en çok İstanbul’dan hareket etmekte ve en çokta İzmir, Antalya ve Ankara’ya gitmektedir. Bu neden ile onların bu 4 şehir arasında ki ulaşımlarını kolaylaştırmak ve uygun şekilde onları en kısa sürede sevdiklerine kavuşturmak için uçak bilet satış hizmeti vermekteyiz. Özellik ile İstanbul İzmir uçak bileti seçeneklerinde farklı imkânlar sunmamız ve uygun fiyatlar ile de bunu yapmamamız birçok öğrencinin kalbini kazanmamıza neden olmaktadır. Bu sağladığımız hizmetler ile İstanbul’da yaşayan birçok öğrenci tatil zamanı seyahat biletlerini bizden alarak hiç sorun yaşamadan ve canları sıkılmadan kısa süre için de gitmek istedikleri yere gitmektedirler. Ayrıca öte yandan sadece bu şehirlerarası uçak seferleri ile de kalmayarak İstanbul Ankara uçak bileti seçenekleri ile bu iki şehir arasında da farklı saatler de uçak bulunmasına kolaylık sağlamaktayız. Diğer bir yandan da İstanbul Antalya uçak bileti ile de Antalya İstanbul arasında seyahat yapan öğrencilere de uçak ile gidip gelmeleri için uygun imkânlar sunmaktayız.

Ayrıca bu durum sadece öğrenciler ile de sınırlı kalmayıp bayram ve tatiller de kendilerine zaman ayırarak kafa dağıtmak isteyen aileler için de mevcut bir hizmetimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

14 + 1 =