İmece Market Rize Online Alışveriş Sitesi

By LovelessGent
In Makale
Eyl 5th, 2014
0 Comments
1789 Views

Hepimiz çalışan insanlarız ve günümüzün en büyük bölümü iş yerinde geçmekte. Oysa bu saatler kişisel ihtiyaçlarımızı gidermek için en değerli saatler. Bu ihtiyaçlardan bir tanesi de alışveriş. Çünkü alışveriş ihtiyaçlarımızı giderdiğimiz için en önemli kısım. Her nekadar bazılarımız mağazaları gezip stres atmayı sevsek te bu stresi kasa da ödeme yaparken veya aldıklarımızı eve taşırken geri kazanıyoruz..

İmece Market Rize Online Alışveriş SitesiPeki ama bilgisayar başında oturup da ne ihtiyacımız varsa onu seçebileceğimiz bir yer olsa, istediğimiz üründen istediğimiz kadar (kilo/adet) sipariş verebilsek, ne kadar bütçemiz varsa o kadar isteyebilsek ve en önemliside tüm bu ihtiyaçlarımız 30dk-1 saat gibi bir süre içinde yaptığımız alışveriş kapımıza kadar gelse yada evde olacağımız saatte, özellikle işten çıkıp eve gittiğimiz saatte gelse…

Rize de artık bu mümkün. Şehrin ilk ve önde gelen alışveriş merkezlerinden olan, şu anda da 4 şubesiyle (Merkez, Müftü mah, Toplhane mah, İmecePark) Rize halkına hizmet veren İMECE GIDA VE TEKSTİL SAN. TİC. AŞ bu hafta sanal marketi olan www.imecemarket.com sitesini kurdu. Siteyi yine Rize de hizmet veren Gbit Yazılım Tic. Ltd. Şti. hazırladı. Sunucu (barındırma) hizmetini RizeDC İnternet Hizmetleri sağlamakta. .

İmece Market Rize‘de yaptığım incelemelere göre aşağıdaki özellikleri sıralayabiliriz:

  • Sitede yüzün üzerinde kategori ve 12 bin üzerinde ürün bulunuyor. Ayrıca her gün yaklaşık 200 civarında yeni ürün ekleniyor..
  • Mağazada yapılan fiyat güncellemeleri ve kampanyalar aynı anda sitede güncel bir şekilde yapılıyor ve tüm kampanya ve indirimlerden herkes faydalanıyor.
  • İstediğiniz üründen kilo mazında veya adet olarak istediğiniz kadar alabiliyorsunuz.
  • Sitede ister kredi kartı ile online ödeme yapabilir, isterseniz yine kredi kartı ile kapıda ödeme yapabilir veya kapıda nakit ödeme yapabilirsiniz.
  • Sitenin resimli arama motoru ve özel filtreleme sistemi sayesinde aradığınız ürünleri kolayca bulabilirsiniz.
  • Canlı destek hattı sayesinde ürünler veya site hakkında istediğinizi anında operatöre sorup cevap alabilirsiniz.
  • Sipariş verdiğiniz ürün ne kadar olursa olsun (İlçe ve mahallelere göre minimum paket tutarları vardır) teslim almak istediğiniz saatte ücretsiz ve sorunsuz adresinize teslim ediliyor.
  • Dileğiniz ürüne yorum yapabilir, puan verebilir diğer müşterilere fikir verebilirsiniz.
  • En taze sebze ve günlük balık ürünlerini en uygun fiyata satın alabilirsiniz..

Sonuç olarak artık Rize de yapacağınız tüm alışverişler, ister merkezde olun ister ilçe de isterseniz köyde aldığınız her ürün eksiksiz olarak imece market ile kapınıza kadar gelsin. Üstelik hatalı, kırık veya bozuk ürün çıkması halinde anında iade veya yenisi ile değişim hakkınız / imkanınız var.  Rize de yaşayan herkesin severek alışveriş yapacağını düşündüğüm, uygun fiyat, teslimat hızı ve kaliteyi bir araya getiren İmece sanal satış sitesi imecemarket.com hayırlı olsun, Allah utandırmasın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

9 + twelve =