GTA 6 hakkında ilk açıklama!

By LovelessGent
In Haber
Eyl 30th, 2013
2 Comments
2946 Views

GTA 6 hakkında ilk açıklama geldi.. GTA 6, sınırları aşmaya hazırlanıyor! GTA 5 piyasaya çıkar çıkmaz, GTA 6 ile ilgili açıklamalar da gelmeye başladı! İşte ilk sürpriz…

GTA 6 hakkında ilk açıklama!

Londra’ya yaptıkları kısa ziyaret haricinde, GTA serileri her zaman A.B.D.’nin rahatlığı içerisinde GTA 6 yer aldı. Ancak son açıklamalara göre bu durum yakın zamanda değişebilir.
Rockstar North’un sanat yönetmeni Aaron Garbut, TechRadar ile röportajı sırasında, diğer ülkeleri keşfetme tecrübesini yaşamaya istekli olduğunu belirtti ve ekledi: “Bunun anlamı hiçbir zaman dünyayı keşfetmeyeceğiz değil. Keşfetmekten zevk alacağım ve inanılmaz miktarda karaktere sahip pek çok bölge var.”

 

Garbut, bu cümlesinin ardından neden Grand Theft Auto‘nun daha çok Amerika’da geçtiğini de açıkladı. “Oyunu yapan pek çoğumuz Amerika kültürü ve Amerika televizyonun dünyayı kuşattığı dönemde büyüdük.

gta 6 rockstar

Amerika, eğlenceydi ve bizler filmler, müzik ve televizyon aracılığı ile Amerikan kültürünün büyük birer tüketicisi olmuştuk” diyen Garbut “Amerika’nın kültür ihracatının başarısı sayesinde de Amerika dünyanın geri kalanı için ortak alan olmuş durumda. Herkes [GTA 6] bir şekilde burayla bir bağlantı kurabiliyor” cümleleri ile açıklamasına devam etti.

GTA 6 bomba gibi!

Öyle gözüküyor ki GTA 6, oyunun yapımcıları artık rahat bölgelerinden çıkmaya hazır. Belki de GTA 6 A.B.D.’nin dışında bir yerde geçebilir. Oyunu yapan kişiler bu kadar istekli iken, kim onları engelleyebilir ki?

2 Responses to “GTA 6 hakkında ilk açıklama!”

  1. buyuknet dedi ki:

    daha 5 çıkmışken 6 sıda nereden cıktı 5 bı oynasınlar sonra 6 dusunurlere 😀

  2. ALİ dedi ki:

    Türkiyede Olsa Keşke 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

14 − three =