GTA 4 indir (Full gta indir 4)

By LovelessGent
May 13th, 2012
38 Comments
21295 Views

GTA 4 indir makalemiz ile sizlere en sevilen oyunlardan biri olan Grand theft auto 4 oyununun download linklerini ve nasıl indirebileceğimiz anlatacağım. Tabi GTA 4 indir oyunu hakkında çeşitli incelemeler ve sistem gereksinimlerine de ayrıca yer vereceğiz. Bildiğiniz üzere GTA 4 oyun, Grand theft auto serisinin en son çıkan ve en gelişmiş versiyonudur. Oyunda gerçekçiliğin ve mükemmel ses deneyiminin üzerinde ayrıca durulmuş. GTA oyunu diğer serilere nazaran biraz daha zorlaştırılmış diyebiliriz.

GTA 4 oyununda kahramanımızı gerçekten zor görevler bekliyor. “GTA 4 indir” oyunu size zor yada sıkıcı gelirse benim tavsiyem kesinlikle GTA Underground serisini oynamanızdır. Sitemizden GTA Underground indir mek için linke (ismine) tıklayın..  Veya derseniz ki yok ben yarış tarzında ağırlıklı bir Gta istemiyorum o zaman da sizlere Gta san andreas oyununu indirmenizi öneriyorum. ( Full GTA 4 indir ) Boyut ve sistem gereksinimleri olarak içlerinde en rahat download edip oynayabileceğiniz oyun Gta underground’dır.

GTA 4 indir (Full gta indir 4)

Her yeni versiyon ile rekorlar kıran GTA 4 indir ile yine ortalığı salladı ve oynanma rekorları kırmaya devam ediyor. Take Two Interactive firması tarafından dağıtıcılık görevi üstlenilen sevilen aksiyonda Rage oyun motoru kullanılmıştır. 5 Aralık 2008 tarihinde ülkemizde piyasalara sürülmüş olup ilk çıktığı günden beri büyük ilgi toplamıştır. PS3, Pc ve Xbox 360 konsollarına yönelik olarak hazırlanmıştır. Kategori olarak 3. şahıs nişancı oyunu olarak nitelendirilmesi bizlere heyecanlı anlar yaşatacağının göstergesidir. Grafiklerinde artış oyundaki inandırıcılığı arttırmış durumdadır.GTA 4 indir’ip oynayacak kişilerinde iyi bir donanıma sahip olmasını gerektirecektir. Beğeni toplayan oyuna başladığınızda gerçek yaşamla ne kadar benzer olduğunu rahatça görebileceksiniz. Şimdi sizi oyuna götürelim ve ayrıntılarını beraberce öğrenelim.

Gta 4 indir (Full gta indir 4)

Oyun GTA 4 indir de belli bir noktadan sonra karakterin seçimine sunulmuş iki farklı son ile bitmektedir. Oyuncu Niko’nun Dimitri’den intikam almasıyla ya da onunla anlaşmaya varmasıyla bitmektedir. Oyuncu mutlak İntikamı seçerse, Dimitri tankeriyle bir uyuşturucu nakliyatı denetlediği sırada ona bir tuzak kurar. GTA 4 indir de Niko, Dimitri’nin olduğu tankere girip adamlarını öldürür geminin kontrol kabinine girer kargo kapılarını açar sonra kapılardan girip Dimitri Rashalov’u öldürür. Sonuç olarak, Roman ile Mallorie’nin düğünü yapılır ve ihanete uğradıktan sonra küplere binen Jimmy Pegorino nikahın yapıldığı kilisenin önünden arabayla hızla geçerken Niko’nun sevdiği kişiyi Kate McReary’i öldürür. Niko, Roman ve Little Jacob; Alderney bölgesindeki bir kumarhaneye doğru kaçan Pegorino’nun adamlarının peşine düşer. GTA 4 indir de Niko, Pegorino’yu öldürme girişiminde bulunur; fakat Pegorino bir tekneyle Happiness Adasına doğru kaçar Niko motosikletle onu sahilden takip eder.Karakterimiz Niko bir rampadan motorsikletiyle atlayarak.Jacob’un kullandığı helikoptere tutunur ve tırmanır.Helikopterin kontrolünü alarak takip eder.tekne alev alır.Tekneden helikoptere roket atarlar helikopter düşer.Adaya inip Jimmy Pegorino’yu öldürür.  GTA 4 indir makalesi içeriği aşağıda ki etiketlenmiş terimleri karşılamak için hazırlanmıştır..

 • gta 4
 • GTA 4 indir
 • gta indir 4
 • gta theft auto 4
 • gta auto 4 indir
 • gta grand theft auto 4 indir
 • grand theft auto 4 gta 4 indir
 • gta 4 download indir
 • GTA 4 indir download
 • gta 4 full

Oyuncu şayet Anlaşma’ya varmak isterse, Niko, Phil Bell ile takas yapmak için limanda buluşur. Dimitri takasın kendi lehinde sonuçlanacağı şekilde takasa sabotaj yaptırır; fakat [GTA 4 indir] Niko ve Phil nihayetinde uyuşturucu parasını umursamayarak da olsa ele geçirir. takasın yapılmasına karşı olan, Niko’yu hayal kırıklığına uğratmış Kate, Roman ile Mallorie’nin nikahına katılmamıştır. Düğün olurken Dimitri tarafından gönderilmiş olan suikastçiler Niko’yu öldürmeye gelir, çatışma çıkar, çatışma Roman’ın yanlışlıkla öldürülmesiyle son bulur. Mahvolmuş ve intikam duygularıyla kabaran Niko, Little Jacob ile takım oluşturur ve şu anda Pegorino’nun ortağı olan Dimitri’yi öldürmek için Alderney’deki terk edilmiş kumarhaneye giderler. Jacob, Niko’nun Dimitri’yi öldürmesinin ardından yürüteceği planı tertip etmek için kumarhanenin önündeyken ayrılır. [GTA 4 indir] Kumarhanedeyken, Dimitri Pegorino’yu öldürüp kaçmaya başlar. Niko ve Little Jacob Liberty Adası doğru kaçmakta olan Dimitri’yi takip eder eve oracıkta Dimitri’yi öldürürler.Niko kendisinin refahından endişeli durumdadır.

 

GTA 4 indir başrol oyuncusu Niko Bellic

Detaylara girmeden evvel oyun içinde devamlı takip edeceğiniz başrol oyuncumuz Niko Bellic Amerika yerlesi bir kişi olmayıp buralara Avrupa’dan göç eden ve zamanında yasal olmayan işlerle uğraşmış bir kişidir. Zengin olmak hayatı boyunca elde edemeyeceği varlıkları GTA 4 indir  ile Amerika’da elde edeceğini düşünerek liberty bölgesine gelir.Fakat her insanın planlarında ufak tefek aksilikler çıkabilmektedir.İstediğini elde edebilmek için zorlu yollardan geçecek olan Bellic’e bu serüvende sizler eşlik edeceksiniz.İşiniz kolay olmayacak ama belki bu serüvende işinizi kolaylıştırmak için kullanabileceğiniz bir sürü silah ve araç olacak. Özellikle silah çeşitleri oldukça arttırılmış. Kullanabileceğiniz, Sniper, RPG gibi özel silahlar işlerinizi oldukça kolaylaştırıyor..  {GTA 4 indir} yaşam tarzı ile ilgili bir oyun oynamak ve suç dünyasını yakından tanımak için Gta 4 indir oyunu oynayarak Nico Bellic’in serüvenlerine katılabilirsiniz

Grand Theft Auto IV (kısaca GTA 4 veya GTA 4 indir (GTA IV)) Rockstar North tarafından geliştirilmiş açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin sekizinci oyundur. Grand Theft Auto IV, PlayStation 3 için 24 Ağustos 2007’de Kuzey Amerika ve 29 Ağustos 2007’de Avrupa’da, Xbox 360 için 21 Şubat 2008’de Avrupa ve 2 Mart 2008’de Kuzey Amerika’da satışa sunulmuştur. Japonya’da ise bu tarih 30 Temmuz 2008 olarak kararlaştırılmıştır. Oyunun Windows sürümü, Kuzey Amerika’da 2 Aralık 2008, Avrupa’da ise 3 Aralık 2008’de satışa sunulmuştur.  Xbox 360 konsolu için iki eklenti paketi geliştirilmiş olup, ilkine The Lost and Damned (Kayıp ve Lanetli) adı verilmiş ve 12 Şubat 2009’da piyasaya sürülmüştür. İkinci eklenti paketi ise 15 Mayıs 2009’da The Ballad of Gay Tony adı altında çıkmıştır.

GTA 4 indir Sosyal Hayatı Öne Çıkaran Bir oyun

Hayatın gerçeklerini oyunda yaşamak isteyenler gta serisini denemeden geçemiyorlar. Bu sürümde {GTA 4 indir} de liberty şehri içinde sosyal hayatın derinliklerini görecek ve hayatın gerçek yüzüne daha yakın olacaksınız. Sevdiğiniz kişilerle dostluk kurma, belli mekanlara beraberce gitme gibi vaziyetler bu seride öne çıkarılmıştır.Bazı bölümleri geçebilmek için ekip arkadaşlarınızın da yardımına ihtiyaç olacak.Bazı bölümlerde ise ekip olarak banka soygunu yapacaksınız.Ekibinzle ve arkadaşlarınızla birlikte uyumlu olmaya alışsanız iyi edersiniz. GTA 4 indir makalesi içeriği aşağıda ki gibidir..GTA 4 full indir

 1. grand theft auto 4 gta 4 indir
 2. gta grand theft auto 4 indir
 3. GTA 4 indir download
 4. gta 4 download indir
 5. gta 4 indir full
 6. gta 4 full indir
 7. full GTA 4 indir
 8. gta 4 full indir download
 9. gta 4 tek link indir
 10. gta 4 indir tek link
 11. tek link gta 4 indir
 12. gezginler gta 4 indir
 13. gta 4 gezginler indir
 14. GTA 4 indir gezginler
 15. gta 4 indir download gezginler
 16. gta 4 oyna indir
 17. gta 4 indir oyna
 18. gta 4 tek link full indir
 19. GTA 4 indir tek link full
 20. demo gta 4 indir

Oyun, günümüz New York şehrini büyük ölçüde temel alarak oluşturulmuş olup, Liberty City adlı, ilk olarak serinin önceki oyunlarından GTA III’te karşılaşılan kurgusal bir şehirde geçmektedir. GTA 4 indir oyununda, Niko Bellic adında Doğu Avrupa’da cereyan eden bir savaştan gazi olarak kurtulan Sırp uyruklu birinin kimliği üstlenilmektedir. Niko, Amerika Birleşik Devletleri’ne Amerikan Rüyası’nı yaşamak için gelmiş; fakat çabucak çete yapılanmalarına, suçlara ve yolsuzluklara karışmıştır. Serinin diğer oyunları gibi GTA IV de yarış ve üçüncü şahıs nişancı tarzı ile “özgür dünya” adlı oynanılabilirlik özelliklerini sunan bir oyundur. Özgür dünya; oyuncuların oynama deneyimini daha çok kontrol etme olanağını sağlamaktadır. GTA IV, serideki oyunlar arasında çevrimiçi çok oyunculu mod ve içersinde 15 farklı oyun türü içeren ilk oyundur.

Grand Theft Auto IV (Full gta indir 4)

Büyük bir ticari ve eleştirisel başarıya imza atan Grand Theft Auto IV, piyasaya çıktığı günde 3,7 milyon civarında satılarak Amerika’da sanayii rekoru kırmıştır. İlk hafta dünya çapında 6 milyon civarı satıldığı tahmin edilmekle beraber 500 milyon $ hasılat elde etmiştir. Oyun, çıktığı gün olan 16 Ağustos 2008’den itibaren 13 milyondan fazla kopya satmıştır. Grand Theft Auto IV, ezici bir üstünlükle olumlu eleştiriler alarak GTA 4 indir Metacritic ve GameRankings gibi ünlü web sitelerinin toplu değerlendirmelerde tüm zamanların en yüksek derecelendirmesini alan bir [GTA 4 indir] oyun haline gelmiştir.

 

GTA 4 Download – GTA 4 indir – GTA 4 Full indir

Mücadeleler ve polis tepkileri

GTA 4 başrol oyuncusu Niko BellicGTA 4 indir’deki silahlı çatışmalar sil baştan yapılmıştır.. Oyunda silahlı mücadele sistemine Üçüncü Şahıs Nişancı tarzına özgü yenilikler getirildi. Oyuncu siper alabilir, kör atışı yapabilir ve serbestçe nişan alabilir. Hedefe nişan alındığı zaman hedefin sağlık durumu (beyaz renkli olan) nişan dairesi içersinde sekiz bölmede belirtilir, hedef bir sivil vatandaş, saldırıda bulunmayan kişi agresif olmayan kişiyse bu bölmeler yeşil renkte olabiir ya da yetkililer, saldırgan hedefler ve suikast yapılacak hedeflerse kırmızı renktedir; ayrıca, hedef vücut zırhı giymişse, hedefin zırh durumunu gösteren ek olarak küçükce mavi zırh dairesi belirtilir. Niko aynı zamanda “sinematik uygulamalar” gerçekleştirebilir, ancak {GTA 4 indir} tabancayla belli karakterler/durumların bu nişan dairesi kırmızı renkte yanıp sönüyorsa mümkündür. Oyuncu yenilenmiş nişan alma sistemi sayesinde karşıdaki kişilerin değişik şekillerde tepki veren vücut bölümlerine nişan alabilir. Niko’un sağlığı ekranın sol alt köşedeki mini-haritanın sol tarafındaki yeşil renkteki yarım daireyle belirtirken sağ tarafındaki mavi renkteki yarım daire de Niko’nun zırhını belirtir. Artık daha fazla sayıda kısa mesafeli dövüş biçimleri bulunmaktadır, oyuncu yumruk ve tekme atabilir, alternatif vuruşlar yapabilir, kaçma/kilitleme hareketleri, karşıdakini silahsızlandırma, karşı saldırı gibi çeşitli dövüş taktiklerini kullanabilir. Full gta indir 4 de Niko yaralandıysa fahişe servislerini kullanarak, yemek yiyerek, soda içerek, uyuyarak, sağlık çantalarını kullanarak veya sağlık görevlilerini bulunduğu yere telefonla çağırarak sağlığını yenilebilir; [GTA 4 indir] hem de Niko’nun özel iyileştirme yeteneğine sahip bir kız arkadaşını cep telefonuyla arayarak da sağlığını yenileyebilir. Sağlık genel olarak yürürken çevredeki araçlardan alınan darbeler, kaza yapıldığında Niko’nun GTA 4 indir de aracın öncamından uçması, karşılıklı ateş ve patlamalar gibi olayların sonucunda gerçekleşen fiziksel yaralanmalarda daha az düşmektedir. Vücut zırhı silahla ateş edildiğinde, patlamalar yaşandığında ve bıçakla yaralama girişimlerinde yavaş yavaş hasar görmektedir. Niko’un sağlık seviyesi sıfıra ulaşırsa, gözünü en yakın hastanede açar bunun yanında servetinden yaklaşık %10’unu kaybeder. Niko gözünü hastanede açtığında silahlarını elinde bulundurur; ancak Niko tutuklanıp karakola götürülürse silahlarına el konulur.

GTA 4 indir (Full)

GTA 4 Download – GTA4 indir – GTA 4 Full indirAranma düzeyi sistemi önceki GTA 4 indir oyunlarına göre farklı şekilde yürütülmektedir. Oyun polise karşı gösterilen her bir direniş hareketiyle beraber ortaya çıkan altı yıldız sistemine devam etmiştir. Bir polis birimi Niko’yu takibe aldığı zaman, polisin Niko’yu aradığı yer, haritada çember içersine alınarak gösterilmektedir. Çevre büyüklüğü oyuncunun aranma düzeyinin artmasıyla genişlemekte ya da oyuncu polisler tarafından saptanırsa oyuncunun bulunduğu bölge kendiliğinden çembere alınmaktadır. Oyuncu aranma çemberinden kaçarak polisleri atlatabilmekte ve yeni suçlar işlememek suretiyle geçici bir süre dikkat çekmeden ilerlemelidir. Aranma düzeyi ya Niko’nun önceki GTA 4 indir oyunlarındaki gibi “Pay ‘N’ Spray” adındaki araç boyama ve onarım binalarına polisler görmeden girmesiyle ya da kendisinin kılığını ve aracını değiştirmek suretiyle gizlice boş alanlara gidip herhangi bir garaja araç park ederek azalmakta ve kaybolmaktadır. Oyuncuya tutuklandığında GTA 4 indir kelepçelenmeden kaçma girişiminde bulunma hakkı tanınmaktadır, ancak bunun yanında aranma düzeyinde bir yıldız daha belirir. Ayrıca yayalar tanık olduğu suç olaylarını cep telefonlarıyla polise bildirebilmektedir.
Polislerin tepki tarzı önceki GTA indir {“GTA 4 indir“} oyunlarına göre azbuçuk farklılık göstermektedir ancak; şehirde çok fazla kargaşa çıkartmak halen daha şiddetli polis tepkilerine neden olmaktadır. Saldırı girişimleri, halka yapılan silahlı saldırılar, görkemli araba hırsızlığı ve cinayet gibi “Küçük” suçlar, polis devriyeleri tarafından el atılması devam etmektedir. GTA IV indir’de Daha Yüksek aranma düzeyleri FBI ajanlarını, GTA 4 indir polis helikopterlerini ve su aracı destek ekiplerini harekete geçirmektedir. SWAT ve askeri ekipler N.O.O.S.E. (National Office Of Security Enforcement) adı altında seçkin anti-terör timi olarak oyunda yer almaktadır.

GTA 4 Episodes From Liberty City Video:

GTA 4 indir (Full gta indir 4)

Turbobit tek klasör download

Rar şifresi: www.gabya.net

 

Grand Theft Auto 4: Episodes From Liberty City Sistem Gereksinimleri ;

İşletim Sistemi: Windows Vista (Service Pack 1) / XP (Service Pack 3) / Windows 7
İşlemci: 2,4 GHz saat hızı ile 1,8 GHz ya da AMD Athlon X2 64 bir saat hızı ile Intel Core 2 Duo işlemci
RAM: 1,5 GB (XP) / 2 GB (Vista / Windows 7)
HDD: 16 GB
Ekran Kartı: 512 MB Ve Daha Fazlası

GTA 4 indir, 8 ay gibi uzun bir dönemin ardından Xbox 360 ve PS3’ün sonrasında PC için de çıkarılmıştır; ancak oyun uyarlama olduğundan bir çok sorunu da beraberinde getirmiştir. Doku, gölge, nesne eksikliği gibi grafik hataları birçok kullanıcıyı oyundan soğutmuştur. Oyun ilk çıktığında oyunu en son çözünürlükte ve yüksek kalitede çalıştırabilecek bir bilgisayar yoktur. Bunun sebebi de oyunun optimizasyon sorunlarına sahip olmasıdır. Oyunun PC versiyonunda bulunan aşırı grafiksel ve GTA 4 indir oyunsal buglar yani hatalar ise kullanıcıları çıldırtma durumuna getirmiştir. Oyundaki bazı hataların çözümü için Rockstar Games oyun çıktıktan bir kaç gün sonra yama çıkarmıştır. Rockstar games 1.0 sürümünün ardından 1.1, 1.2 ,1.3 ve 1.4 ve en son olarak 1.7 sürümlerini çıkartarak Rockstar Games Social Club’ta duyurmuştur. GTA 4 indir Social clubün amacı korsanı engellemek olmuştur fakat başarılı olmamıştır.

38 Responses to “GTA 4 indir (Full gta indir 4)”

 1. HAMZA dedi ki:

  şu an iniyo inşallah olur

 2. bilal dedi ki:

  kardeş sen denedinmi sorun yok gibi ama bakalım kesin çalışıyor demi ?

 3. muhammed dedi ki:

  nereden yükleniyo ya deli oldum araya araya
  🙁

  • LovelessGent dedi ki:

   Öncelikle videonun aldında ki linkten download sitesine bağlanın..

   Öncelikle videonun aldında ki linkten download sitesine bağlanın..

   Download sitesi Turbobit'de karşınıza çıkan ekranda indir yazan linklere tıklayıp tüm partları teker teker indirin..

   Download sitesi Turbobit‘de karşınıza çıkan ekranda indir yazan linklere tıklayıp tüm partları teker teker indirin.. Bir partı indirdiğiniz de sizden diğer bir partı indirmeniz için 10 dakika beklemenizi ister. Böyle bir durumda modeminizin fişini çekip ve 10 saniye kadar bekleyin ve yeniden takın. Sitemiz üzerinden tekrar aynı sayfaya giderek dilediğiniz partı indirin.

   • gta hayranı dedi ki:

    ben videonun altındaki turbo bit linkine tıkladım ve karşıma sadece bu kadarı çıktı hiç bir partı göstermedi bana yardım edermisiniz lütfen ben gta IV ü oynamayı çok ist5iyorum 🙁
    Klasörden bütün dosyaları indir:
    GTA 4 indir

    Tip

    Adı

    Boyutu

    Link

    tabloyu yenile

    /. Sayfa

    • LovelessGent dedi ki:

     Bahsettiğiniz sayfada GTA 4’e ait 15 part bulunmaktadır. Tüm partları indirin ve ilk parta fare ile sağ tıklayıp klasöre çıkart deyin. Tüm partlar otomatik olarak çıkacaktır. Bu kısıma kadar hatasız işlemi tamamlayın ve kuruluma hazır vaziyete gelsin bir yorum daha yazın geri kalan kısmı yani kurulum için isterseniz buradan isterseniz mail ile yardımcı olayım.

 4. berkant dedi ki:

  arkadaslar bu ps3 icin olanmi yoksa pc mi?

 5. halil dedi ki:

  bedevamı

 6. dragon dedi ki:

  nasıl indiriliyo

 7. enes dedi ki:

  arkadaşlar bu oyun nasıl indirilio kaç gündür uğraşıorum bir türlü bulamadım bu arada bilgiisayarım 1 GB KALDIRIRMI

  • LovelessGent dedi ki:

   Öncelikle videonun hemen altında GTA 4 indir (Full gta indir 4) ile başlayan paragrafta Turbobit tek klasör download yazan indirme linkine tıklayacaksınız. Güvenli bağlantı çıkışı sizi 10 saniye sonra download edeceğiniz partların bulunduğu sayfaya götürecek. Burada 8 part dosya var. Hepsini indireceksiniz ve tümü bitince sadece 1. parta sağ tıklayıp klasöre çıkart diyeceksiniz. Otomatik olarak tüm partlar klasöre çıkacak. Daha sonra klasör içerisindeki setup.exe dosyasını kullanıp kuracaksınız. Paketin içinde serial ve crack dosyası mevcuttur. İyi eğelnceler

 8. deniz dedi ki:

  bu oyun nasıl yükleniyor

 9. Haqverdi dedi ki:

  linki bilen Facebookda : Hakverdi Quliyev hesabima yazsin

 10. Volkan Kayım dedi ki:

  c de 1900 mb boş alan var kaldırırmı ?

 11. Isim (zorunlu) dedi ki:

  en güzel gta gta türk

 12. […] bu cümlesinin ardından neden Grand Theft Auto‘nun daha çok Amerika’da geçtiğini de açıkladı. “Oyunu yapan pek çoğumuz […]

 13. Isim (zorunlu) dedi ki:

  nereden indircez

  • LovelessGent dedi ki:

   Makalenin sonuna doğru “Turbobit tek klasör download” yazan linke tıklayın ve açılan klasördeki tüm partları indirin. Daha fazla filgi için xxx makalesini inceleyin..

 14. GTA HAYRANI dedi ki:

  inşallah olur

 15. GTA HAYRANI dedi ki:

  inşallah olur
  admin olursa sana çok teşekkür ediyıum

 16. Nazmi dedi ki:

  12. Partta Error Veriyor Yükleyemiyorum. Lütfen Düzeltirmisiniz.

 17. bedirhan çağrı özdemir dedi ki:

  bu oyun nerden indiriliyi ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

thirteen − 13 =