GSYandex, Galatasaray ile Yandex anlaştı

By LovelessGent
In Genel
Eki 10th, 2012
0 Comments
1863 Views

Galatasaray Spor Kulübü ve Yandex, dünyada bir ilke imza atarak “GSYandex” markasını Galatasaray taraftarlarının hizmetine sunuyor. GS Yandex, yarın Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ tarafından basın toplantısıyla kullanıma açılacak.

 GSYandex, Galatasaray ile Yandex anlaştı

 GsYandex

Neden GSYandex?
GSYandex Galatasaraylı! GS Yandex, aradığınız web sayfalarını, haberleri, görselleri, videoları, ürünleri ve adresleri bulur. Bazı soruları sormanıza bile gerek kalmaz. Galatasaray’da olan biteni, Galatasaray Tarihi ve diğer güncel sorulara cevapları GSYandex.com ana sayfasında bulabilirsiniz.

Neden GSYandex’i Anasayfam Olarak Ayarlamalıyım?

Tarayıcınızın ana sayfası; internete girer girmez hemen açılan sitedir. Eğer ana sayfanızı GSYandex olarak ayarlarsanız; iş gününüz Galatasaray ile ilgili haberler, Galatasaray Tarihi ile ilgili bilgiler, kur bilgileri; her şeyden önemlisi arama yapabilme ve bu aramalar sayesinde kulübüne gelir sağlaman ile başlar.

 

Gsyandex, kullanıcılarına beklenmedik bir şok yarattı

Dün yapılan imza töreninde gsyandex.com‘un hizmete açıldığı ve Galatasaray taraftarının artık kendi kulübüne ait bir arama motorunun olduğu ve yönetimin, taraftarın da bu arama motorunu kullanmasını istediklerini dile getirmişti.

Ancak gsyandex.com‘a girilip “Türkiye’nin en büyük kulübü” yazıldığı zaman Sarı Kırmızılılar’ı büyük bir şok bekliyordu. Karşılarına çıkan cevap ise Türkiye’nin en büyük kulübü olarak ezeli rakipleri Fenerbahçe çıkıyordu.

Bu da Galatasaraylı taraftarları hayli sinirlendirmeye yetti.

GSYandex ana sayfası:

GS Yandex ana sayfa

Nasıl GSYandex’i Anasayfam Yaparım?

GSYandex’i Anasayfan olarak ayarlamak için tıkla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

four × two =