Gmail ve Google Maps Birleşti!

By LovelessGent
Tem 15th, 2014
0 Comments
923 Views

Google Maps bir sonraki güncelleme için görünüm içerisine Gmail randevularını getirmeyi planlıyor. Google Maps uygulaması yeni güncellemesi ile Gmail randevularını da göz önüne getiriyor. ViewSearch sonuçları artık harita içerisinde görünür hale gelecek.

Gmail ve Google Maps Birleşti! 1

Apple Maps uygulamasını daha iyi yapmak için çalışıyor. Bir seferde sadece birgün Apple en azından bir web uygulaması ile kendi Maps ve Google üzerinden takas eden servisleri anlatılıyor. Google şirketin Gmail web postası hizmeti yoluyla yapılan atamaları entegre etmektedir.

Android ve iOS için Google Maps uygulamasının güncelleştirmesini yayımladı. Önümüzdeki Cuma günü bitmesi beklenen yeni versiyonu otomatik arama gezinmek zorunda kalan kullanıcılarının ayarlamış olduğu toplantıları yada rezervasyonların yerini gösterecek. Bu sayede Gmail kullanıcıları adresleri ile randevuları yada rezervasyonlara daha hızlı erişebilecek. Google Mapsuygulamasının yeni sürümü artık doğrudan harita görünümünde açıklamaları ile izleme arama sonuçlarını destekleyecek.

Ayrıca güncelleştirmenin bir parçası olarak bu arama sonuçları artık daha hızlı seçim yapmayı sağlayacak. Harita üzerinden doğrudan görüntüleme işlemi gerçekleşecek. Firma mekanlar, restoranlar, kafeler, olanaklar ve kullanıcıların geçerli yerel yerleri için keşfetme özelliğini geliştirdi.

Kaynak: Veteknoloji.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

6 + ten =