Fifa 2012 indir (Süper Lig yaması dahil)

By LovelessGent
May 4th, 2012
2 Comments
2607 Views

Herkese merhaba bu makalemiz de sizlere Fifa 2012 indir’me ve oyun hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz.. Üstelik bu pakette sizlere Süper Lig yaması download linklerini de sunacağız. Fifa 2012 indirmek isteyenler özellikle de Süper Lig yaması ile ile pynamak isteyenler için mükemmel bir fırsat.. Oyun toplam da 7 part’tan oluşuyor ve tek link Süper Lig yamasını da RapidShare’den indirebilirsiniz. Yama download linki de video altında ki Fifa 2012 indir linklerinin hemen altında.. Oyun full sürüm olup sınırsız kullanabilmeniz için hazırlanmıştır. Fifa 2012 oyununu indimek için yükleyen arkadaşımız rar şifresi olduğunu söyledi eğer şifre isterse yorum bırakın şifresini çözelim.. İyi oyunlar..

 

Fifa 2012 indir (Süper Lig yaması dahil)

Hayatının devamı kontrol mekanizmasının ne kadar iyi olduğuna bağlı olan bir {Fifa 2012 indir} oyunda, oyuncular arasındaki iletişimi temelden değiştirmek oldukça riskli bir hareket. EA Sports, FIFA 12 için getirdiği Player Impact Engine ile oyunu daha da gerçekçi kılmayı amaçlıyor.

Yeni ‘precision dribbling’ ve ‘tactical defending’ ve ‘Pro Player Intelligence’ ise Fifa 2012 indir deki anahtar yeni özellikler arasında. Oyunun, oynanışı etkilmeyecek şekilde, olumlu yönde büyük bir değişim geçirdiğini söyleyebiliriz. EA’nın açıklamasıyla Player Impact Engine, sahada ‘futbolcular arasındaki gerçek etkileşimi’ [Fifa 2012 indir] yansıtmayı sağlayan bir fizik motoru.

fifa 2012 indir

Player Impact Engine’in getireceği yenilikler

Yeni özelliği EA’nın basın etkinliğinde tanıtan David Rutter, önceki FIFA’larda oyuncular bir araya geldiğinde meydana gelen bazı durumları gösterdi ve neden yeniliğe ihtiyaç duyduklarını açıkladı. ‘FIFA 2010 kliplerindeki çarpışmalar, oyunun çok kötü görünmesine neden oluyordu ancak kötü bir oyun değildi.’ ‘Ama Fifa 2012 indir çok daha iyi bir oyun’. ‘Player Impact Engine ile bu sene başarısız çarpışmaları onarmak ve çarpışmayla ilgili {Fifa 2012 indir} tüm detayları doğru bir biçimde aktarmak istedik’. Rutter, bunun sert bir müdahale sonucunda fırlayan oyuncuları görmeyeceğimiz anlamına gelmediğini ısrarla vurguluyor (tabi, müdaheleyi yapan Paul Scholes değilse).

Önceki yıllara göre son dönemlerde daha çok beğenilen fifa 2012 indir serisinin bu sürümünde de birçok yenilik geliyor. Bu yeniliklerden ilki Player Impact Engine isimli oyuncular arası gelişmiş iletişim özelliği. Bu özellik ile birlikte oyuncuların birbirlerine olan fiziksel müdahaleleri gelişmiş ve en önemlisi de doğru tepkiler ortaya koyacak. Maçın [Fifa 2012 indir] ritminin artmasıyla birlikte etkileri daha farklı yansıtacak olan bu özellik sayesinde oyuncuların birbirlerine müdahaleleri daha gerçekçi bir hal almış oluyor.

‘Hafif bir dokunuş bile doğru bir çarpışmaya neden olacak. Mücadele sertleştikçe daha özel durumlar ortaya çıkacak’.  “True Injuries” ile Daha gerçekçi sakatlıklar. Yeni fizik motorunun en büyük avantajlarından biri de sakatlıkları da daha gerçekçi bir hale getirmesi. ‘True Injuries’ adındaki yeni motor ile EA, mücadeleleri hesaplayarak gerçekçiliği artırmak istiyor.

Futbol oyunu dendiğinde akla gelen ilk isimlerde biri olan FIFA serisinin son sürümü FIFA 12 [Fifa 2012 indir] yayınlandı. EA tarafından FIFA 12 indir için hazırlanan özelliklerden bir diğeri de doğru sakatlık mantığını gerçekleştirmeye çalışan True Injuries motoru. Temelde Player Impact Engine motoru üzerinde çalışan bu özellik ile oyuncuların birbirlerine müdahaleleri sonrasında yaşanabilecek sakatların en doğru ölçümü gerçekleştiriliyor. Bu sayede {Fifa 2012 indir} daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşanabilirken, kariyer gibi birçok oyuncu tarafından beğenilen oyun türlerinde öne çıkan gerçekçi sakatlık senaryoları ile oyuncuların keyfi kaçmamış oluyor.

‘Player Impact Engine oyuncular arasındaki iletişimi gerçek zamanlı olarak izliyor, çarpışmanın şiddetini ve vücut üzerindeki etkisini analiz ederek geçek sakatlanmaları algılamaya çalışıyor. Bu sayede {Fifa 2012 indir} Career (kariyer) modu daha gerçekçi ve zor bir hale geliyor.’ ‘Tam olarak iyileşmemiş bir oyuncuyu sahaya sürerek yeni tür sakatlık risklerine göz yumuyorsunuz’. Diğer bir deyişle tam olarak fit olmayan yıldız oyuncunuzu sahaya sürdüğünüzde, oyuncunuz daha uzun dönemli sakatlık riskleriyle baş başa kalıyor. Pro Player Intelligence, genişletilmiş görüş. Diğer yeni bir özellik ise EA’nın senelerdir üzerinde çalıştığı {Fifa 2012 indir} bir şey: oyuncuların kişiliklerinin oyun üzerinde direkt olarak etkili olması.

FIFA 12 indir ile karşımıza çıkacak olan yeni özelliklerden biri de Pro Player Intelligence isimli oyuncu {Fifa 2012 indir} kimliklerinin yansıması özelliği. Her oyuncunun oyun karakteri farklıdır ve bu özellik bazı oyuncularda son derece öne çıkar. Örneğin takımda, savunmanın arkasına iyi sarkabilen bir forvet oyuncusu varsa o takımın başarılı eğilimlerinden biri de isabetli ara paslarına yoğunlaşmaktır. Pro Player Intelligence motoru bu özelliği oyuna yansıtarak takımların ve oyuncuların kendilerine özgü oyun anlayışlarını yansıtmaya çalışıyor.

Şu ana kadar FIFA oyunlarını oynayan oyuncuların çok büyük bir kısmı sadece bir tuşa basarak tüm savunma planlarını bunun üzerine yapıyorlardı. Ancak oyun severleri bu savunma basitliğinden uzaklaştırmak isteyen EA, Tactical Defending isimli savunma taktiği motoru ile daha çeşitli müdahale olasılıklarını ortaya çıkarıyor. Doğru zamanda, doğru yerde ve doğru hamleyi yapabilmek üzerine kurulu olan bu özellik ile hücum için harcanan taktik ve {Fifa 2012 indir} bilek hareketlerini savunma için de harcamak gerekecek. Bu yeniliğin FIFA 12 indir ile birlikte gelen yenilikler arasındaki en dikkat çekicisi olduğunu söyleyebiliriz. Pro Player Intelligence ile bilgisayar yapay zekası, yıldız oyuncuların [Fifa 2012 indir] yetenekleri üzerine yoğunlaşıyor. Örneğin EA’nın basın konferansında Peter Crouch’un bulunduğu bir takımın hava toplarına; uzun mesafeli iyi şutlar çekebilen Messi’li bir takıma göre daha çok odaklandığı gösterildi.

fifa 2012Yeni genişletilmiş görüş özelliği ise bu alanda iyi olan oyuncuların, sahanın diğer tarafında olan defansif kanat oyuncusunun yaptığı koşuyu daha kolay algılayabilmesini sağlıyor. Yeni defans sistemi: “Tactical Defending”. Fifa 12 indir′deki en önemli değişikliklerden biri de çok daha eğlenceli bir hale gelen defans sistemi. Bu sayede çevrim içi oyunlarda doğru yerde bekleyip sadece ‘X’ düğmesine basılarak topu kapmak gibi durumlardan kurtulmak umuluyor.

Önceden oldukça kolay olan defansif oyun, EA’nın yeni geliştirdiği ‘Tactical Defending’ sistemi ile bunu değiştirmeyi umuyor. ‘Tactical Defending, pozisyon, pas kesme ve doğru zamanda müdaheleye aynı derecede önem vererek defansif oyunu temelden değiştiriyor’. Peki bu tam olarak hangi değişiklikleri yapıyor? EA’nın ‘Pre-Alpha’ olarak kod üzerinde {Fifa 2012 indir} oyunu oynama şansı bulan TechRadar‘a göre ilk izlenimler olumlu.

Yeni defans sisteminin getirdikleri, çıkış tarihi

Defansif oyundaki değişiklikler, muhtemelen en çok tartışılan değişiklik olacak çünkü FIFA oyuncuları, oyun tarzlarını değiştirmek zorunda kalacaklar. Bununla birlikte değişiklikler, oyunu tamamen tanınması zor bir hale de getirmiyor. Yapmanız gereken [Fifa 2012 indir] doğru müdahele için düğmelere zamanında basmak ve defans oyuncunuzun pozisyonunu daha çok göz önünde bulundurmak.

FIFA International Soccer ismiyle ilk olarak 1993 yılı sonunda piyasa çıkan ve özellikle FIFA 2000 sürümünden sonra [Fifa 2012 indir] getirilen detay ve yenilikler sayesinde hızlı bir yükseliş yakalayan oyun, en yeni versiyonu olan 2012 ile oyun piyasasındaki yerini daha da sağlamlaştıracak gibi görünüyor. Barındırdığı yeni özellikler sayesinde oyuncuya her konuda gerçek maç tecrübesi yaşatmayı hedefleyen FIFA 12’deki {Fifa 2012 indir} ses getirecek bazı özellikler şu şekilde sıralanabilir.

Pro Player Intelligence
Futbolcuların kişisel yeteneklerinin ön plana çıkartıldığı bu özellik sayesinde hem oyuncunun hem takımın kendine ait oyun stratejisini {Fifa 2012 indir} belirlemesi sağlamaya çalışılmış.

Tactical Defending
2012’nin sevindiren bir diğer yeniliği olan savunma taktiği sayesinde, eski serilerde olduğu gibi rakibinizin atağını tek tuşla defansınızdan uzaklaştıramayacak, atak sırasında kullandığınız taktik ve tuşları defansınızda da kullanmak durumunda kalacaksınız.

Player Impact Engine
Bu özellik ile futbolcular arasındaki rekabet ve fiziksel hareketler {Fifa 2012 indir} daha gerçekçi hale getirilmiş. Rakip oyuncuya, oynama süresine ve benzer ayrıntılara bağlı olarak futbolcular karşılaşma sırasında birbirlerine farklı tepkilerde bulunabiliyor.

True Injuries
Oyundaki sakatlık mantığını düzene sokmak için geliştirilen bu özellik sayesinde futbolcuların birbirlerine müdahaleleri sırasında yaşanabilecek sakatlık ihtimalleri en doğru şekilde hesaplanmaya {Fifa 2012 indir} çalışılıyor.

 Fifa 2012 Spor Toto Süper Ligi Yaması (Güncel)

En popüler futbol oyunlarından biri olan Fifa 2012 indir için Soccercenter, güncel Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya 1.Lig yamasını [Fifa 2012 indir] yayınladı. Yeni güncelleme ile birlikte Fifa 2012 indir′de Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya 1.Lig‘de yer alan takımlar ve oyuncuları için aşağıdaki güncellemeler geliyor. Bu sayede Türk takımları ile çok daha gerçekçi maçlar yapabilirsiniz.

2011-2012 Sezonunda Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya 1.Lig İçeriside Mücadele Eden Toplam 36 Takımın [Fifa 2012 indir];

fifa 2012 indir gezginler (fifa soccer 12)-Logoları, transfer bütçeleri, gerçeğe en yakın stadyumları
-Eksiksiz kadroları, ideal 11′leri, yedekleri, kaptanları, duran top kullanan oyuncuları ve taktikleri
-Teknik Direktörleri ve Gerçek Stadyum isimleri
-Gerçeğine yakın transfer bütçeleri
-Gerçeğiyle birebir iç saha, dış saha, kaleci ve {Fifa 2012 indir} bütün alternatif formaları (Tüm kombinasyonlarıyla beraber)
-Gerçeğiyle birebir forma numara stilleri, isim fontları, numara ve isim renkleri
-Bayrakları ve Taraftar pankartları
-Süper Lig ve Bank Asya 1.Lig Reklam panoları
-Gerçeğe yakın oynadıkları maç saatleri

Kadrodaki oyuncuların [Fifa 2012 indir];

-Gerçek menü fotoğrafları
-Gerçek mevkileri ve alternatif mevkileri
-Gerçek forma numaraları, sözleşme başlangıç ve bitiş tarihleri
-Gerçeğe en yakın güçleri
-İyi kullandığı ayakları ve özel yetenekleri
-Doğum tarihi, boy, kilo, vücut yapısı gibi gerçek özellikleri
-Gerçeğine en yakın generic yüz, saç, ten rengi, saç rengi ve sakalları
-Bir çok oyuncunun özel yüzleri
-Gerçeğiyle aynı forma arkası isimleri
-Tüm Türk takımları için klasikleşmiş Türkçe tezahüratlar
-Maç içerisinde Türkçe stad anonsları
-Tamamen Sorunsuz Kariyer Modu ve Turnuva Modu {Fifa 2012 indir}
-Tüm gerçekçiliği ile Süper Lig Play-Off ve Bank Asya 1.Lig Statüsü
-Normal Süper Lig statüsü için ek seçenek
-Süper Lig’den Bank Asya’ya düşme, Bank Asya’dan Süper Lig’e çıkma uyumu
-Tüm gerçekçiliği ve statüsü ile 36 takımın da yer aldığı Ziraat Türkiye Kupası

 

Fifa 2012 Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP SP3 /Vista /Windows 7
İşlemci: Intel Core2Duo E2140 1.6GHz veya AMD X2 4000 + 2.1GHz veya daha üstü
RAM: 1 GB / Vista / 7 – 2 GB
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
Ekran Kartı: ATI Radeon X700 Pro 256 MB PCI Express ya da Nvidia GeForce 7800 GTX 256MB PCI Express grafik belleği veya üstü
HDD: 7,5 gb boş alan

 

Fifa 2012 indir video:

 

Fifa 2012 indir turbobit full download:

Tek klasör indir

Süper Lig yaması indir

Evet arkadaşlar Fifa 2012 indir makalemiz burada sona eriyor. Umarım fifa 2012 download etmek ve oynamak isteyen [Fifa 2012 indir] arkadaşların işine yarayacak bir makale olmuştur.. İndirme de yada Fifa 2012 kurulum da herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bırakmanız yeterlidir, en kısa sürede yardımcı olurum.. Sizlerden ek ricam makaleyi beğenen arkadaşlar facebook, twitter ve google +1 gibi sosyal ağlarda paylaşmanızdır. Sorun yaşayan arkadaşlar karşılaştıkları problemin nerede olduğunuz da açıkça belirtirlerse daha kolay yardımcı olabilirim. Fifa 2012 indir tamamen ücretsiz ve full sürümdür.

2 Responses to “Fifa 2012 indir (Süper Lig yaması dahil)”

  1. yusuf varol dedi ki:

    7 partı ındırdım ama kuramadım nasıl kuruluyor bu yardımcı olurmsun winrar klasoro çıkar dedım ama setup yok?

    • LovelessGent dedi ki:

      Klasör içeriğinin ekran görüntüsünü destek @ gabya.net’e mail atabilirmisiniz? Detaylı görelim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

5 − 5 =