Facebook, Poke ve Camera Uygulamalarını Kaldırdı!

By LovelessGent
May 18th, 2014
0 Comments
1151 Views

Popüler sosyal medya platformu olan Facebook, Instagram veWhatsApp gibi büyük iki platfomu elinde bulundurmasıyla diğer uygulamaları kaldırmaya karar verdi. Camera ve Poke gibi uygulamalarına destek vermemesi ile dikkat çeken Facebook süpriz bir kararla karşımıza çıktı. 

Facebook, Poke ve Camera Uygulamalarını Kaldırdı!

Son zamanlarda satın alma işlemleri ile sürekli kendisinden söz ettiren sosyal medya platformu olan Facebook geçtiğimiz günlerde almış olduğu bu kararın bu uygulamaların başarısız olduğunu kabul etti diyebiliriz. 

Poke ve Camera uygulamalarının kaldırılmasına bağlı olarak şunu söyleyebiliriz. Camera uygulaması fotoğraf çekmek, efekt verme ve düzenleme gibi işlemleri yapıp direkt olarak Facebook’a yükleme imkanı sunuyordu. Maalesef Facebook bu özellik ile gündeme gelmedi. 

Poke uygulaması kullanım açısından Snapchat’a benziyor. Belirli bir süre görüntülenen fotoğrafları Facebook üzerinden paylaşmanıza imkan sağlayan bu uygulama da pek kullanılmıyordu. 

Camera ve Poke uygulamalarına olan desteğini kesen Facebook’un bu kararı ile ilgili düşüncelerinizi bizlere yorumda bildirebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

9 − seven =