Crysis 2 download (full indir/cd key/serial)

By LovelessGent
Mar 26th, 2012
0 Comments
1913 Views

Crysis 2 ilk çıktığı günden itibaren oyun dünyasına damgasını vurdu ve bizde daha önceki arayüzümüz de bulunan ve çok sevilen Crysis 2 download konusunu ele alıp sizlere yeni download linkleri ile sunmaya karar verdik.. Oyun severlerin gözdesi olmayı başaran Crysis serisinin bu son oyunu gerçektende mükemmel görüntü ve ses efektleriyle donatılmış ayrıca crysis 2 de gerçek 3D görüntü (3D Crysis 2 download / oyun oynamaimkanı) mevcut (Kullanılan monitör ve ekran kartına bağlı olarak yapılabilir..)

İlk teknoloji videosu yayımlandığında Crysis 2 download görsel olarak bazı fikirlere varılabiliyordu, ancak konusal olarak hayır! Zira Crysis 2 download videosundaki tasarımlar, sanki diğer önemli oyunlardaki mekânların yeniden tasarlanmış halleri gibiydi. Baktığınızda Unreal Tournament 3 ve Half Life 2: Episode serisi akıllara gelebilir.  Bu da Cry Engine 3’ün ne kadar esnek ve başarılı bir motor olduğunun kanıtıdır herhalde.

Crysis 2 download senaryo;

İşin senaryo kısmına geldiğimizde ise, 2023 yılındayız. İlk serüvenin ardından tam 3 yıl geçmiştir ve bu kez etrafı sularla çevrili bir adada değiliz. Dünyamızdan olmayan yaratıklar, New York şehrini işgal etmiş ve yaşanamaz hale getirmiştir. Yıkık binalar, kopuk köprüler, hurdaya dönmüş araçlarla kaplı yollar, Crysis 2 download da artık yaşama umudu kalmamış bitkiler, 20 milyon New York’luyu yaşamın kıyısına kadar sürüklüyor. Şehrin sokakları neredeyse boşaltılmış, halk toplu olarak tahliye edilmektedir ve kaosun seslerinin yankılandığı sokaklarda CryOps askerleri devriye gezmektedir.

Crysis 2 full download

New York, görkemli olmasının yanında sinema dünyasında da çokça yıkıma maruz kalan bir  (Crysis 2 download) şehirdir. Hazırlayacağınız görsel efektlerin meyvesini, muazzam yapıları yok ederek ve milyonlarca insanı öldürerek elde edebilirsiniz. Bu sebepleCrysis 2’de de New York şehrini görüyoruz.  (Crysis 2 download) “Ben Efsaneyim” ve “Yarından Sonra” gibi büyük bütçeli filmlerde de New York’un çok başarılı ve eşsiz olarak yansıtıldığını belirtiyor. Ama ekliyor: “Crysis 2 download’da ki New York’u, herhangi bir oyun veya filmde görmediniz! Nanosuit teknolojimiz de bu şehrin yapısıyla uyum içinde.” Böylece hikâyemizin en önemli unsurunu da öğrenmiş oluyoruz.

İlk Crysis’deki eksi yönlere bakalım; hikâyenin derin olmaması ve oyunun sadece PC’ye çıkması, Cevat Yerli’nin belirttiğine göre birer eksi ve yeni üründe de dikkat edilecek en önemli unsurlar. Yapımcı Nathan Camarillo: “Crysis’te nelerin eğlenceli olduğunu ve nelerin iyileştirilmesi gerektiğini biliyoruz” diyor. Bu kez kullanıcıları daha detaylı ve sürprizlerle dolu bir senaryo bekliyor. Camillo, Crysis 2 için çok heyecanlı. Çünkü bu kez ormanlar yok. Herkes tarafından bilindik New York’un, bilinmeyen hâli gösterilecek.

Uzaylıların saldırısıyla New York şehri yerle bir ediliyor. Peki, kontrolümüzde kim mi var; muhtemelen Nomad. İlk maceradaki başkarakterimiz, bu kez savaş yeteneklerini bu harabe şehirde kullanacak. Psycho ve diğer karakterlerin bu kez bizle beraber olup – olmayacağı bilinmiyor. An itibariyle fazla detay verilmezken, geniş kapsamda bilgilerin yaz aylarında açıklanacağı söylendi (muhtemelen E3 fuarında).

Daha fazla özgürlük

Şehirde olmamız sebebiyle, ormanlara nazaran daha özgürlükçü bir yapıda oynanış deneyimi yaşayacağız.  Crysis 2 download: “New York, belirli bir hedef için birden fazla yol sağlıyor. Oyuncuların seçimleri, kendi bireysel oyun stillerini vurgulayacak”.  {Crysis 2 | Crysis 2 download | Crysis 2 indir} bu da bize daha fazla taktik yapabilme, alternatifi bol yollar belirleyebilme ve bulduğumuz her detayı değerlendirme fırsatlarını sunacak. Karşılık olarak düşmanlar da çevreye ve gelebilecek saldırı çeşitlerine göre konumlanacak, hareket edecekler. Camillo: “Dünya, sizin planlarınıza göre cevaplar veriyor” diyor.

Otomatik tüfeklerden, uzun menzilli silahlara kadar yine geniş bir envanterimiz olacak, ama en önemlisini yine Nanosuit kostümü oluşturuyor. Nanosuit; hızlı hareket etmemize, yükseklere zıplayabilmemize veya kısa süreliğine görünmez olmamıza imkân sağlıyordu. Yeni yapımda Crysis 2 download, bu kostümde de geliştirilmeler yapılmış. Nanosuit’de 4 farklı mod var. Kısaca bahsedelim:

Zırh (Armor) modu:

Düşmanlar tarafından yapılan saldırılara karşı ekstradan koruma sağlayacak. Böylelikle sağlık seviyemizi koruma altına alabileceğiz. Zırhımızın gücü tükenmedikçe [“Crysis 2 download”], sağlıksal olarak sıkıntımız olmayacak. Biraz dinlendiğimizde de tekrar kendisini yenileyecek.

Taktiksel (Tactical) mod:Crysis 2 full indir (Cd key / Serial / Video)

Çevrenin yapısına göre hareket etmek akıllıca olur, ama yeterli değil. Düşmanlarınıza nasıl yaklaşabilirsiniz, onları nasıl alt edebilirsiniz, bunları (Crysis 2 download) öğrenebileceksiniz. Dahası da var; etraftaki ölü bedenleri ve silahları inceleyerek yeni ipuçları elde edebileceksiniz. Bu gibi detaylar, hikâyenin karanlıkta kalan bölümlerini aydınlık tarafa getirecek. Ayrıca şehir kalıntılarındaki stratejik noktaları belirleyerek de hareket edebileceksiniz.

Sızma (Infiltration) modu:

Bu modayken görünmeyeceğiz. Önceki oyunlardaki görünmezlik pelerinini hatırlayacaksınızdır. Bu kez daha gelişmişini kullanıp ortamlara ayak uydurarak istediğimiz gibi hareket edebileceğiz. Düşmanlarımızı (Crysis 2 download) gizlice dinleyerek bilgiler elde etmek, zevkli olacağa benziyor.
Güç (Power) modu:

İnsanüstü bir güce sahip olacağız. Vurduğumuz yerden ses gelecek, deyim yerindeyse. Bu özelliğimizi , hızlı hareket etme özelliğiyle  {Crysis 2 download|Crysis 2 indir} kombine edebileceğiz. Havalarda uçuşan düşmanların arasında hızlıca hareket ettiğimi hayal edebiliyorum. Gökdelenin üzerinden aşağıya doğru hızla indiğinizi ve alttaki düşman birliklerinin üzerine göktaşı gibi düştüğünüzü düşünün.

Tanımadığın her şey, senin düşmanındır!

Crysis ve Warhead’de, Kuzey Koreli askerler ve uzaylılarla yaptığımız savaşlar vardı. Peki,Crysis 2’de bunlar olacak mı? İlk detaylara göre uzaylılar, yeni yapımda da başımıza musallat oluyor (zaten başta da belirtmiştim). Bildiklerimizin dışında, daha önce hiç görmediğimiz yaratıklar da olacak. Koreli askerler ise, henüz belirsiz. {Crysis 2 download | CryOps} askerlerine de dikkat etmek gerek.

Crysis 2 download  mükemmel görseller:

Konu Crysis olunca insanların aklına gelen ilk nokta, mutlaka grafikler olacaktır. Yeni geliştirilen {Crysis 2 download|Crysis 2 indir} Cry Engine 3, her platform için yüksek performans gösteriyor ve müthiş görseller sunuyor. Crysis 2 download için yapılan yakıştırmalar; “Crysis 2’nin tüm platformlarda görülen en iyi görsellere sahip Crysis 2 download” olduğu yönünde. Yapım, her platformun gücünü kullanarak, ayrı ayrı geliştiriliyor. Crysis 2 download için kesinlikle bir “port” işleminden söz etmek mümkün değil. DX9, DX10 ve DX11’e destek veren bu motor, gerek animasyon sistemi, gerek dinamik ışıklandırma özellikleri, gerekse de parçalanma efektleriyle göz dolduruyor. Özellikle gerçek zamanlı parçalanma efektlerinin çok iyi olduğu söyleniyor. {Cry Engine 3|Crysis 2 download} tamamıyla interaktif bir motor. Bu sayede kullanıcıların rahatlıkla değişiklikler yapabilmesine izin verecek.

Crysis 2 download (full indir Cd key / Serial / Video)

Crysis 2 tanıtım videosu :

Crysis 2 Download

(Crysis 2 download Full Paket indir crack / cd key / serial ve ayrıca tr yama (Türkçe yama/dil paketi) çok yakında eklenecektir)

Turbobit Download Linkleri:

Crysis 2 download | Tek klasör 

RAR Şifresi:  www.gabya.net

Crysis 2 cd key

9b7x-6k6l-gzml-dpuk-e933
78r9-b4kt-p5sf-x26h-uzfy

Crysis 2 download işlemini üstte ki tek klasör aracılığıyla 16 part halinde yayınladık.. Dilediğinizden başlayarak Crysis 2 download edebilirsiniz. Partlar tamamen uyumludur karışık indirebilirsiniz.. “Crysis 2 download” makalemiz de burada sona eriyor. umarım yardımcı olabilmişimdir. Oyunu ücretsiz ve sınırsız oynayabilirsiniz.. Crysis 2 konusunda yardıma ihtiyacınız olur veya herhangi bir sorun olursa yorum bırakın [Crysis 2 download] sorunlarını hepberaber halledelim..

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

4 × 5 =