Counter Strike Global Offensive indir FULL Sorunsuz 2.5GB

By LovelessGent
Tem 4th, 2013
2 Comments
2372 Views

Counter Strike Global Offensive indir FULL Sorunsuz 2.5GB boyutundaki dosyamız full içeriktir.. Counter-Strike: Global Offensive (kısaca CS: GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi [Counter Strike Global Offensive indir ] bir birinci şahıs nişancı türünden aksiyon oyunudur. Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox üstünde çalışmaktadır.

Counter Strike Global Offensive indir

Counter strike Global offensive indir FULL download sorunsuz 2.5GBSerinin önceki oyunları gibi Global Offensive, görev tabanlı bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular ilk önce görevleri tamamlamak veya düşman takımı yok etmek için terörist veya anti-terörist (counter-terrorists) takımlarından birini seçerler. Örneğin, yıkım haritalarında (de_) teröristler bomba kurmaya çalışırken, terörle mücadele bombanın kurulmasını engellemeye veya kurulmuş bombayı imha etmeye çalışır.  Counter Strike Global Offensive indir ‘e önceki oyunlardaki görevlere ek olarak silah yarışı (arms race) denilen bir mod eklenmiş, bu modla birlikte klasik Counter-Strike haritalarını yanında farklı haritalar da oyuna dahil edilmiştir.

 

Önceki oyunlarda olduğu gibi, Counter Strike Global Offensive indir ‘de de bir tur görevlerin tamamlanmasıyla veya düşman takımın imha edilmesiyle sona erer ve yeni bir tur başlar. Tur bitmeden ölen oyuncular, dirilmek için turun bitmesini beklemek zorundadır. Oyuncular önceki turdaki performansına göre alacağı parayla silah ve ekipman satın alabilir.
Global Offensive Geliştirilmesi

Counter-Strike: Global Offensive’in geliştirilmesine Valve tarafından Mart 2010’da başlanmış olup kapalı beta sürümünden sonra 21 Ağustos 2012 tarihinde Steam üzerinden satışları başlamıştır.
Counter Strike Global Offensive efsane serinin son oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Henüz çok yaygın bir oyuncu kitlesine sahip olamadı ancak gelecek için oldukça iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Counter Strike Global Offensive indir  steam üzerinden multiplayer modunda oynayanlar çoğunlukta. Counter Strike 1.6 ve 1.5 serilerine göre oyunun oldukça değişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle yeni ekipman ve silahlar bizim bu oyun için favorimiz.

Counter strike Global offensive indir FULL download sorunsuz 2.5GB

Counter strike Global offensive indir FULL download 1 Counter strike Global offensive indir FULL download 2 Counter strike Global offensive indir FULL download 3

Counter-Strike: Global Offensive (kısaca CS: GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı türünden aksiyon oyunudur.  Önceki oyunlarda olduğu gibi, Global Offensive’de de bir tur görevlerin tamamlanmasıyla veya düşman takımın imha edilmesiyle sona erer ve yeni bir tur başlar. Tur bitmeden ölen oyuncular, dirilmek için turun bitmesini beklemek zorundadır. Oyuncular önceki turdaki performansına göre alacağı parayla silah ve ekipman satın alabilir. Counter Strike Global Offensive indir ‘in geliştirilmesine Valve tarafından Mart 2010’da başlanmış olup kapalı beta sürümünden sonra 21 Ağustos 2012 tarihinde Steam üzerinden satışları başlamıştır.

 

Counter Strike Global Offensive indir video:Counter Strike Global Offensive  Minimum Sistem Gereksinimleri

 • işletim Sistemi: Windows 7 / Vista / XP
 • İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (veya daha iyisi) ya da AMD64X2 (veya daha iyisi)
 • Bellek: 1GB XP / 2GB Vista
 • Sabit Disk Alanı: En az 7.6 GB boş alan
 • Ekran Kartı: Ekran kartı en az 128 MB bellekli ve Pixel Shader 2.0b ile DirectX 9 uyumlu olmalıdır (ATI Radeon X800 veya daha iyisi / NVIDIA GeForce 7600 veya daha iyisi / Intel HD Graphics 2000 veya daha iyisi).
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu


Counter Strike Global Offensive Kurulum:


Oyun kurulduktan sonra masaüstüne CS:GO simgesi gelecek simgeye tıklıyoruz karşınıza launcher gelecek

Counter strike Global offensive indir FULL download sorunsuz 2.5GB kurulumu

Play cs:go diyoruz

Counter strike Global offensive indir FULL download sorunsuz 2.5GB kurulumu

Küçük bir update yapacak 2-3 dk sonra run cs:go butonu aktif olacak ve oyuna giricez, Counter Strike Global Offensive indir  i
yi oyunlar  ..

 

Counter Strike Global Offensive İndir

 – Tek Link indir

yada 

 – 3 Part indir

 

Oyunu Windows 7 64 bit ve Windows 8 64 bitte denedim sorunsuz çalışıyor

Counter strike Global offensive indir dil değiştirme ve isim değiştirme (ad değiştir)

 

Menünün Türkçe Olması İçin

Üstteki resimde gördüğünüz language yazan yerin karşısına Turkish yazmanız yeterlidir. Oyunun orjinalinde Türkçe dil mevcuttur. Belki çok iyi değil ama sonuçta %97 si Türkçe oluyor.

Run CS:GO Butonu Aktif Olmuyorsa

Çözüm; Kurulum esnasında sorulan seçeneklere dokunmayın sadece ileri yükle tamam gibi seçeneklerle ilerleyin.

Oyunun kurulduğu dizine gidin ve oradan csgoadm.exe dosyasını çalıştırın ve  ile direk oyuna girin.

Oyundaki FPS Ekranının Kaybolması İçin

beyler o küçük fps ekranını kaybetmek için konsola net_graph 0 yazacaksınız çok araştırdım ve buldum dream konuya ekleyebilirsin

 

Counter strike Global offensive indir FULL

En üstteki

1. seçenekte sorun var launcher ın yeni sürümünde düzeltilecek

2. Seçenek botlarla

3.Seçenek online oynamayı sağlıyor

Oyunun sadece menüsünün bir kısmı rusca diğer yerlerin hepsi türkçedir.

 

 Counter Strike Global Offensive indir FULL

Counter-Strike’da yeni perde açılıyor. Eski neslin favori multiplayer FPS oyunlarından Counter-Strike, taze halkasıyla yeni nesle de damgasını vurmak için yapım {Counter Strike Global Offensive indir } aşamasına konuldu.

Orjinal Counter-Strike’ın yapımcısı Valve’nin deneyimli ellerinde şekillenecek olan Counter Strike Global Offensive full  indir, PSN, Xbox Live Arcade ve Steam için geliştiriliyor. Global Offensive yeni haritalar, karakterler, eski ve yeni silahlar, klasik Counter Strike içeriğinin güncellenmiş versiyonunu ve yeni oyun modlarını, matchmaking ve leader boards gibi klasik özelliklerin hepsini birden içerecek.

2 Responses to “Counter Strike Global Offensive indir FULL Sorunsuz 2.5GB”

 1. omar dedi ki:

  Çok teşekkür ederim oyun çalıştı ama botlarla oynuyorum yinede sorum var

  dediklerini yaptım ama update yapmadan run açıktı ve tıkladım bidaha yapayım derken rev.ini hatası verdi..Bide o yazıyı turkish yazamıyorum yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

eighteen − thirteen =