Can Hotel Gümbet Bodrum

By LovelessGent
In Genel
Ağu 22nd, 2016
0 Comments
847 Views

Can Hotel Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümbet köyü’nde misafirlerine hizmet vermektedir. Dağ, Doğa ve Deniz’e hakim en iyi ve tek konaklama yeridir. Hemen hemen bütün odaları havuz/deniz manzaralıdır.

Can Hotel Gümbette hakim bir tepede kurulmuştur. Akşam üzeri güneşin batışını odalarınızdan keyifle izleyebilirsiniz..

6bb4030a2d9da35e9fbee0649d88aed4Tesisimiz bünyesinde bulunan havuzumuzdan sahili izleyerek ve adeta bir botanik bahçeyi andıran meyve agaçlarıyla kaplı bahçemizde serinlemek mümkündür.

Tecrübeli aşçımızın lezzetli Akdeniz ve Türk mutfağı’nın seçkin lezletlerinden oluşan yemeklerimizi Can Hotel havuzu ve meşhur kum tepeleri manzarasında ayrıca restoranımızda bulunan meyve bağlarının gölgesinde Temmuz ve Ağustos aylarının sıcaklığını hissetmeden, meltem esintisiyle yiyebilirsiniz. Sabahları ise köy ve seçkin kahvaltı menümüzle güne merhaba diyeceksiniz.

Bir Sit alani olan Can Hotel Bodrum, muhteşem kumsalına, carettalarına ve tarihi eserlerine zarar gelmemesi amacı ile çok yakınında başka tesis barındırmamaktadır.

Tesisimizin avantajı ise dünyaca ünlü Can Hotel Gümbet tepelerine yakınlığıdır. Dileyen misafirlerimizin buradab rahatlıkla denize ulaşmaları mümkündür.

Bir aile işletmesi olan Can Hotel Gümbet Bodrum siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duyar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

5 × 1 =