Ayyıldız İletişimde Çığır Açıyor

By LovelessGent
In Makale
Oca 19th, 2014
0 Comments
704 Views

Son elli yıl içerisinde olağanüstü bir hızla gelişerek, tüm dünyayı birbirine bağlayan bir ağa dönüşen internet, kısa sürede taşıdığı avantaj ve kolaylıkların fark edilmesiyle birlikte yaşamlarımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Dünya genelinde yaşam standartları üzerinde olağanüstü katkılar ortaya koyan internet, kablosuz iletişim alanında yaşanan gelişmelerle birleşerek, her gün daha yeni ve daha üstün hizmet özellikleriyle, yaşam standartlarımızı yükseltmeye devam ediyor.

Almanya’ da yaşayan Türk gurbetçi sayısı üç milyona yakın nüfusuyla, ülkenin ekonomi dinamiğinde yeri doldurulamaz büyük bir yer kaplıyor. Bununla birlikte Türk gurbetçilerinin Türkiye’ de bulunan yakınları ve sevdikleriyle iletişim halinde olabilmeleri, kendileri için gurbetteki zorluklara katlanabilmeleri için en çok gereksinim duydukları şey durumunda. Ancak uluslar arası görüşme sınıfına giren bu türlü telefon görüşmeleri, gurbetçilerimiz için çok büyük ekonomik yükler oluşturmaya ve yüksek telefon faturaları olarak ta geri dönmeye devam ediyor.

www.ayyildiz.de, internet teknolojisi ile kablosuz iletişim teknolojilerinin eşsiz fırsatlarını bir araya getirerek, yeni ve olağanüstü bir altyapı oluşturarak, bu büyük sorunun köklü çözümünü oluşturabilmiştir. Almanya’ da yaşayan tüm Türk gurbetçilerin, Türkiye’ de bulunan sevdikleriyle sürekli iletişim halinde kalabilmelerini ve bunun karşılığında hayal bile edilemeyecek düşük rakamlarda ücret ödemelerini sağlayan www.ayyildiz.de, Almanya’ dan Türkiye’ de bulunan tüm şebekelere yapılan görüşmeleri 9 kuruş olarak ücretlendirmektedir. Aynı zamanda seçilen hizmet paketinin içeriğine göre, Türkiye’ deki sabit hatları aramak tamamen ücretsiz.

Hem Türkiye ile yapılan görüşmeler, hem Almanya içi görüşeler ve hem de internet kullanımları için benzersiz fiyat avantajları ortaya koyan www.ayyildiz.de’ nin tüm hizmetleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye web sitemiz üzerinden ulaşabilir, tüm başvurularınızı taahhüt de bile bulunmadan yine sitemiz üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

five × 3 =