Ayyıldız Ekibi

By LovelessGent
In Makale
Oca 6th, 2014
0 Comments
697 Views

İnternet, günümüzde sahip olduğumuz olanaklardan birisi. İlk zamanlarda bilimsel araştırmalar için iletişim ağı olarak kurulan ağ bağlantısı daha sonra bu işlerin haricinde ki birçok alanda da kullanılmaya başlandı. İnternetin bilim dışında kullanılabilir hale gelmesiyle beraber hayatlarımızda birçok şey değişti. Bilgilerimizi internet ağında depolama, para işlemleri yapma gibi konularda faydalandık. Hemen hemen hayatımızın her alanda internetin sağladığı imkanları kullanmaya başladık. www.ayyildiz.de sitesi de bunlardan bir tanesi.

Günümüzde ki birçok şirkette yine internetin sınırsız nimetlerini kullanarak müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor. Bu şirketlerden birisi ise Almanya’da bulunan Telekom şirketi ve bu şirketinin Almanya’da ki Türkler için çıkarmış olduğu Ay Yıldız telefon kartlarını örnek verebiliriz. Alman iletişim devi E-plus, ülkede yaşayan 3 milyon kadar Türk için ön ödemeli kart üretime geçirdi. Ay Yıldız isimli bu telefon kartının en önemli özelliği, kullanıcılarına Almanya ve Türkiye’nin her yerine yapılan aramalarda eşit ve aynı zamanda düşük ücret politikasını izlemesiydi. Ay Yıldız’ın başarılı Direktörü Doğan Çalmaz, cep telefonundan Türkiye’ye yapılan aramaların 2 Euro gibi yüksek bir rakam seviyesinde bulduğunu, ancak Ay Yıldız’ın avantajlı ve uygun paketiyle iki ülkede ki her yeri aramanın bedelinin sabit ve değişmeyecek, 24 cent olduğunu açıklamıştı. Doğan Çalmaz, “İlk kez Almanya’da bir şirket sadece Türk müşterilerine özel bir ürün yarattı. Ürünün ismi, logosu, fiyatlandırması bu etmene göre yapıldı. Şirket bünyesinde Ay Yıldız ürününün pazarlanması için 30 Türk yöneticiden oluşan büyük ve etkin bir ekip oluşturuldu” demişti. Ayyıldız ekibin başarılarını www.ayyildiz.de internet sitesini ziyaret ederek göz gezdirebilirsiniz.

Uzun lafı kısası, sabit ve ucuz ücret seçeneğiyle Almanya-Türkiye ve Türkiye-Almanya arası iletişimi sağlayan Ayyıldız ekibine kesinlikle katılmalısınız. Nasıl bu ailenin bir parçası olabileceğinizi öğrenmek için www.ayyildiz.de adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

5 × five =