Maya indir – Autodesk Maya 3D 2014 (x32/x64) (En iyi 3D animasyon programı)

By LovelessGent
Eki 22nd, 2013
1 Comment
2580 Views

Maya 3D indir 2014 64 bit download..  Maya, komple çözüm sunan bir animasyon paketidir. Tasarım ve görsel efekt iş ve işlemleriyle uğraşan tüm dünya profesyonellerinin tercih ettiği bir yazılım olmasıyla da bilinir. Tercih edilmesinin bir sebebi de, açık script yapısıdır.

Maya indir – Autodesk Maya 3D 2014 (x32/x64) (En iyi 3D animasyon programı)

Profesyoneller genelde projeye göre hazırladıkları script ve pluginleri Maya’nın açık yapısı sayesinde kolayca kullanabilmektedirler.Maya için birçok özel şirket ve kişi öğrenimi ve eğitimi alanında da etkileşimli ortamda çalışan multimedya ürünleri geliştirmişlerdir.Yazılım sektöründe üzerine yeryüzünde en fazla eğitim desteği verilen bir yazılım olmasıda önemini anlamak açısından önemlidir. Maya Kursları Ülkemizde de oldukça yaygın ve oldukça pahalıdır…
Autodesk® Maya® 3D animasyon yazılımı, 3B bilgisayar animasyon, modelleme, simülasyon, görüntüleme ve yüksek genişletilebilirlikteki prodüksiyon platformunda birleştirme işlemleri için tasarlanmış kapsamlı kreatif özellikler seti sunar. Maya’da artık gelecek nesil görüntüleme teknolojisi, hızlandırılmış modelleme iş akışları ve karmaşık verileri işlemek için yeni araçlar bulunuyor.

Autodesk Maya 2014 – Full Tek Link indir

Maya indir - Autodesk Maya 2014 (x32/x64) (En iyi 3D animasyon programı)

Programın sadece 64 bit desteği bulunmaktadır. Uyumlu sistemler şu şekildedir;
Windows® 8 Professional edition, Windows® 7 Professional edition, Apple® Mac OS® X 10.7.x or 10.8.x, Red Hat® Enterprise Linux® 6.2 W S, or Fedora™ 14 Linux operating system
64-bit Intel or AMD multi-core processor
4 GB of RAM minimum (8 GB recommended)
2 GB of free disk space for installation
Microsoft® Internet Explorer®, Apple® Safari®, or Mozilla® Firefox® web browser
3-button mouse

Maya, Alias firmasınca uzun yıllar çıkarıldıktan sonra 2006 yılında 7.0 sürümü sonrası Alias firmasına ait diğer tüm yazılım ürünleriyle birlikte Autodesk firmasınca satın alınan komple çözüm sunan bir animasyon paketidir. Tasarım ve görsel efekt iş ve işlemleriyle uğraşan tüm dünya profesyonellerinin tercih ettiği bir yazılım olmasıyla da bilinir. Tercih edilmesinin bir sebebi de, açık script yapısıdır. Profesyoneller genelde projeye göre hazırladıkları script ve pluginleri Maya’nın açık yapısı sayesinde çok kolayca kullanabilmektedirler.
Maya için birçok özel şirket ve kişi öğrenimi ve eğitimi alanında da etkileşimli ortamda çalışan multimedya ürünleri geliştirmişlerdir. Yazılım sektöründe üzerine yeryüzünde en fazla eğitim desteği verilen bir yazılım olmasıda önemini anlamak açısından önemlidir.

 

Maya indir – Autodesk Maya 3D 2014 (3D animasyon programı)

Bilenler bilir Maya 3d büyük bir sürüm değişikliğine gittiğinde mutlaka büyük bir eklenti gelir. Bu sürümde de özellikle çalıştıkları nokta büyük dosyalar ile çalışmanın daha kolay ve daha güvenli hale getirilmesi. Bildiğiniz gibi 3D dosyalar çok büyük bilgiler içerebilirler. Özelliklede nesneleriniz Poligonsa ve çok miktarda animasyonunuz varsa.

Esas tehlike ise dosya boyutundansa o dosya ile çalışmaya devam ederken bir şeylere ihtiyacınız olması yada parçala bölme ihtiyacınızın doğması. Bu tip bir şey çok elzemdir ve çok büyük bir külfettir hem maddi hem de manevi açıdan. Bunun yanında ortak çalışmak çok zordur bu tip projelerde. İstenmeyen etkiler karışıklarda ortaya çıkabilir. Bunun önüne geçebilmek için gelişmiş bir “File referencing” yani dosya referanslama sistemi geliştirmişler. İstediğiniz zaman referansladığınız dosyaları kiltleyerek onları “sadece okuma” modunda kullanabiliyorsunuz.

 Maya 3D indir makalemiz için arama etiketleri:

 • Maya indir - Autodesk Maya 3D 2014 (3D animasyon programı)3d modelleme ankara
 • 3d modelleme firmaları
 • 3d modelleme için bilgisayar
 • 3d modelleme nedir
 • 3d modelleme programları
 • autodesk maya indir
 • maya
 • maya 2014 crack
 • maya 2014 download
 • maya 2014 full
 • maya 2014 indir
 • maya 2014 product key
 • maya 3d animasyon
 • maya 3d indir
 • maya 3d kitap
 • maya 3d models
 • maya 3d nedir
 • maya indir gezginler

 

Maya 2014 ile 3D modelleme

Bu aslında benim gibi kendi çapında proje üreten insanlar için çok büyük bir şey ifade etmese de ILM, Pixar, Dreamworks gibi büyük işler çıkaran firmalar tarafından büyük takdir toplayacaktır. Çünkü bir film için yüzlerce ve hatta bazen binin üstünde insan çalışabiliyor. Artık karmaşayı siz tahmin edin.

Maya indir – Autodesk Maya 3D 2014 (x32/x64) Download

 1. Turbobit Tek Link (iso) indir vs alternatik tek part link
 2. Turbobit tek klasör 3 part indir

 

Profesyoneller genelde projeye göre hazırladıkları script ve pluginleri Maya’nın açık yapısı sayesinde kolayca kullanabilmektedirler.Maya için birçok özel şirket ve kişi öğrenimi ve eğitimi alanında da etkileşimli ortamda çalışan multimedya ürünleri geliştirmişlerdir.Yazılım sektöründe üzerine yeryüzünde en fazla eğitim desteği verilen bir yazılım olmasıda önemini anlamak açısından önemlidir. Maya Kursları Ülkemizde de oldukça yaygın ve oldukça pahalıdır… Ama sitemizden indirdiğiniz maya ücretsizdir ve içerisinde maya 2014 3d crack mevcuttur..

One Response to “Maya indir – Autodesk Maya 3D 2014 (x32/x64) (En iyi 3D animasyon programı)”

 1. Web Tasarımı dedi ki:

  Paylaşım için teşekkür ederiz. aktif çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

13 − eight =