Aöf sınav soruları ve cevapları

By LovelessGent
Nis 7th, 2012
0 Comments
2015 Views

Aöf sınav soruları ve cevapları için Aöf öğrencileri şimdiden arayışa girdi. Aöf sınav soruları 2012 ve 2012 cevapları ile Aöf sınavına çalışan öğrenciler başarılı oluyor. Aöf sınav soruları ve cevapları için Aöf öğrencilerini korku kapladı. Peki aöf sorular ve cevaplar gelecek yıl nasıl olacak işte sınav soruları ve cevapları; Öğrenciler büyük bir arayış içerisinde. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde okuyan öğrenciler Aöf sınav soruları ve cevapları açıklandığı anda haberoku.net adresinde olacak.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin yıllık sistemdeki önlisans ve lisans programlarının tamamı 2012-2013 öğretim yılında dönemlik-kredili sisteme geçirilecektir.

Aöf sınavında gelecek yıl büyük değişiklikler var!
Eskişehir Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre 2012-2013 öğretim yılı kayıt yenileme işlemleri 1.aşama ders ekle-sil, 2.aşama kayıt yenileme bedelinin bankaya ödenmesi olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecektir.

Aöf sınav soruları ve cevapları (7/8 nisan 2012 ara sınav)

2012 Download linki aktif değil (sınav devam ediyor)..

Aöf geçmiş sınav soruları (2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 ara sınavlar)

İşletme 1.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
İktisat 1.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Kamu Yönetimi 1.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Maliye 1.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)7 / 8 nisan AÖF sınav soruları ve cevapları ( AÖF e öğrenme 2012)
Çalışma Ekonomisi 1.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)

1. sınıf tüm dersler PDF formatında indir (üstte ki bölümler)


İşletme 2.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
İktisat 2.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Kamu Yönetimi 2.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Maliye 2.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Çalışma Ekonomisi 2.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)

2. sınıf tüm dersler PDF formatında indir (üstte ki bölümler)

İşletme 3.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
İktisat 3.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Kamu Yönetimi 3.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Maliye 3.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Çalışma Ekonomisi 3.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)

3. sınıf tüm dersler PDF formatında indir (üstte ki bölümler)
Aöf çıkmış sorular 2012 ara sınav

İşletme 4.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
İktisat 4.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Kamu Yönetimi 4.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Maliye 4.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Çalışma Ekonomisi 4.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)

4. sınıf tüm dersler PDF formatında indir (üstte ki bölümler)

Anadolu üniversitesi’nden Açık Öğretim İçin Bir Yenilik; e-Sınav

e-Sınav hizmeti Anadolu Üniversitesi’nin uzaktan öğretim gören öğrencilerinin, örgün sınavlar öncesi kendilerini denemeleri ve başarı durumlarını gerçeğe yakın biçimde ölçmeleri amaçlanarak hazırlanmıştır.

e-Sınav soruları, gerçek sınav sorularının hazırlanma sürecine paralel olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle bir derste birkaç deneme sınavı gerçekleştiren öğrenen, o anda resmi sınava girdiğinde alacağı sınav notuna benzer sonuçlarla karşılaşabilmektedir. Aöf sınav soruları ve cevapları (7/8 nisan 2012 ara sınav), İnternet üzerinden yayınlanan sınavlar değerlendirmeye alınmaz, sadece öğrenenlerin kendilerini sınamalarına olanak verir.

e-Sınav hizmetine girildiğinde sorular, ilgili derse ait soru bankasından her ünite için rastgele seçilerek ekrana gelmektedir. Bu nedenle yeni bir sınav başlatıldığında aynı sorulara rastlanması mümkün fakat tamamen aynı sınava rastlanma olasılığı düşüktür.

e-Sınav hizmetinden nasıl yararlanılabileceği hakkında detaylı bilgiye Açıköğretim e-Öğrenme Kılavuzundan ulaşılabilir.

AÖF Sınav giriş belgesi ve Aöf sınav soruları ve cevapları en son haberleri!

Aöf sınav soruları ve cevapları, buna göre Dönemlik-kredili sistemde 2012-2013 öğretim yılında, kayıt yeniletecek öğrencilere 30 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde ders ataması Fakülte tarafından yapılacaktır. Öğrenciler tekrar ettiği dersler hariç, Fakülte tarafından atanan dersleri eksiltebilir veya toplam 45 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde üst yarıyıldan ders ekleyebilir. Ders ekle-sil işlemi yapacak öğrenciler http://kayit.anadolu.edu.tr adresinden “Kayıt Yenileme” bağlantısını tıklayarak gelen sayfadan TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş {Aöf sınav soruları ve cevapları} yapacaklardır.
Aöf öğrencileri, bankaya ödeme yapmadığı sürece ders ekle-sil işlemi yapabilirler. Bankaya ödeme yapıldıktan sonra ders ekle-sil işlemi yapılması mümkün olmamaktadır.
Kayıt yenileme tarihlerini http://www.anadolu.edu.tr adresi “Açıköğretim“, “Akademik Takvim” linkinden takip etmeniz gerekmektedir.

Aöf sınav soruları ve cevapları / Bundan sonra giriş belgesi de yok!

Aöf tarafından aöf giriş belgesi ile ilgili yapılan açıklamaya göre bu yıl öğrencilerin adreslerine aöf sınav giriş belgesi gönderilmeyecek. Aöf sınav diriş belgesi, aöf tarafından gönderilmeyince öğrencileri haliyle bir telaş aldı. Aöf Sınav giriş belgesi (Aöf sınav soruları) gelemeyen öğrenciler internet üzerinden sınav giriş belgesini aramaya başladılar. Peki sınav giriş belgesi ve Aöf sınav soruları ve cevapları için neler gerekiyor. Sınav giriş belgesi ve Aöf sınav soruları ve cevapları için Aöf şifresini bilmeniz gerekmektedir. Aöf sınav giriş belgesini internetten çıkarmanız için şifrenizi Aöf bürolarından edinmeniz gerekmektedir.

Bu makale aşağıda etiketlenmiş 30 adet terimi içermektedir;

sınav soruları aöf
aöf edu sınav soruları
aöf çıkmış soruları
çıkmış aöf soruları
aöf sınav soruları 2011
2011 aöf sınav soruları
aöf 2011 sınav soruları
aöf bütünleme soruları
ara sınav soruları aöf
aöf sınav soruları bütünleme
aöf bütünleme sınavı soruları
aöf işletme soruları
aöf 2010 soruları
2010 aöf soruları
aöf soruları ve cevapları
aöf deneme soruları
aöf vize soruları
aöf işletme çıkmış soruları
aöf çıkmış işletme soruları
aöf deneme sınav soruları
aöf ilahiyat soruları
aöf vize sınav soruları
aöf sınav soruları cevapları
çıkmış sınav soruları aöf
aöf 2010 sınav soruları
aöf soruları indir
aöf 1. sınıf soruları
aöf final sınav soruları
aöf sınav soruları final
aöf lise sınav soruları

Aöf sınav soruları (7/8 nisan 2012 ara sınav)

Aöf sınav giriş belgesi için şifresini bilen öğrenciler aşağıdaki linkten Aöf’nin internet sitesine girerek TC. Kimlik numarası ile ve sınav giriş belgesi için gereken şifresini girerek sınav giriş belgesini sanal ortamdan alabilirler ve bu şifre ile daha sonrada Aöf sınav soruları ve cevapları aöf büro web hizmetinden alabilirler..


Şifrem var! Sınav giriş belgemi ve Aöf sınav soruları ve cevapları nasıl alırım?

Öncelikle belirtmeliyim ki “Aöf sınav soruları ve cevapları” önümüzde ki yıldan itibaren Aof büro web hizmetinden yeni şekliyle Aof e-öğrenme portalından açıklanacak. Bu yıl Aöf sınav soruları ve cevapları alamazsınız. Aöf şifresini bilemeyenler ise internet üzerinden “Şifremi nasıl öğrenebilirim” sorusunu öğrenmeye başladılar. Ancak Aöf tarafından yapılan açıklamaya göre Aof sınav giriş belgesi ile Aöf sınav soruları ve cevapları için gereken şifreye internetten ulaşılamıyor. Aof şifresi ancak ve ancak Aöf büroları tarafından veriliyor. Aöf sınav giriş belgesi için şifrenizi Aöf bürolarından öğrenerek sınav giriş belgesi panelinden sınav giriş belgesini görebilir ve panelden yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz.

Aöf sınav giriş belgesi için şifrenizi (Aöf sınav soruları ve cevapları) Aöf bürolarından aldıktan sonra sınav giriş belgesi için gereken Aof şifreniz ile birlikte TC kimlik numaranızla birlikte sınav giriş belgesi panelinden öğrenebilirsiniz. Aof sınav giriş belgesi panelinin linki için üst tarafraki linke tıklamanız gerekmektedir.

Aöf tarafından giriş belgesi ile ilgili yapılan açıklamaya göre bu yıl öğrencilerin adreslerine giriş belgesi gönderilmeyecek. Aof sınav giriş belgesi Anadolu üniversitesi tarafından gönderilmeyince öğrencileri haliyle bir telaş aldı. Aöf Sınav giriş belgesi gelemeyen öğrenciler internet üzerinden giriş belgesini ve 2012 Aöf sınav soruları ve cevaplarını aramaya başladılar. Peki sınav giriş belgesi için neler gerekiyor. Aöf sınav giriş belgesi için Aöf şifresini bilmeniz gerekmektedir. Sınav giriş belgesini ve Aöf sınav soruları ve cevapları internetten çıkarmanız için şifrenizi Aöf bürolarından edinmeniz gerekmektedir.

Sınav giriş belgesi için şifresini bilen öğrenciler https://login.anadolu.edu.tr/ linkinden Aöf’nin internet sitesine girerek TC. Kimlik numarası ile ve sınav giriş belgesi için gereken şifresini girerek sınav giriş belgesini sanal ortamdan alabilirler. Aöf sınav soruları ve cevapları da ayrıca gelecek yıl sanal ortamdan öğrencilere açıklanması planlanmakta.. Her ne kadar Anadolu Üniversitesi “Aöf sınav soruları ve cevapları” gizli tutsada bir şekilde basına ve internete sızdığı için en iyisi kendisi yasal yolla açıksala en güzeli olur.. Bari öğrenciler nette site site dolaşıp da Aöf sınav soruları ve cevapları aramasın.

(Haber kısmı : Alıntıdır)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

twelve + five =