AOF Sınav Soruları (2/3 Haziran 2012)

By LovelessGent
Haz 2nd, 2012
0 Comments
1911 Views

AOF Sınav Soruları ve cevapları ile birlikte sizlere deneme sınavı niteliğinde sizlere sunuyoruz.. Açık Öğretim Fakültesi Dersleri Sınavları Soru Bankaları ve Ders Anlatımları Deneme Soruları AOF soruları AÖF, Açık Öğretim Fakültesi AÖF Dersleri Sınavları Soru Bankaları ve Ders Anlatımları AOF Sınav Soruları Deneme Soruları.. 2-3 Haziran 2012 AÖF Yıl Sonu Sınav Soru ve Cevapları, 2-3 Haziran 2012 tarihli Açıköğretim Fakültesi yıl sonu sınavlarının soru ve cevaplarına ulaşmak ile ilgili yönerge ve sayfalara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

AOF Sınav Soruları (2/3 Haziran 2012)

2012 AÖF Final Sınavı bu hafta sonu yapılacak. Sınava girecek adaylara başarılar dileriz. AOF Sınav Soruları , 2012 AÖF Yıl Sonu Sınav Soru ve Cevapları (Soru ve cevapların 6 Haziran 2012’de açıklanması bekleniyor AOF Sınav Sorularının) Açıköğretim Fakültesi 2012 Yıl Sonu Soru Ve Cevaplarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Açıköğretim Fakültesi 2012 Final Dönemi Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://eogrenme.acikogretim.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Aöf sınav soruları ve cevapları (2/3 Haziran 2012 Final sınavı)

2012 Download linki aktif değil (sınav devam ediyor)..


Aöf geçmiş sınav soruları (2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 ara sınavlar)

İşletme 1.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
İktisat 1.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Kamu Yönetimi 1.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Maliye 1.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Çalışma Ekonomisi 1.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)

Aöf sınav soruları ve cevapları (2/3 Haziran 2012 Final sınavı)

1. sınıf tüm dersler PDF formatında indir (üstte ki bölümler)

 

İşletme 2.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
İktisat 2.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Kamu Yönetimi 2.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Maliye 2.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Çalışma Ekonomisi 2.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)

2. sınıf tüm dersler PDF formatında indir (üstte ki bölümler)

İşletme 3.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
İktisat 3.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Kamu Yönetimi 3.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Maliye 3.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Çalışma Ekonomisi 3.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)

3. sınıf tüm dersler PDF formatında indir (üstte ki bölümler)

İşletme 4.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
İktisat 4.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Kamu Yönetimi 4.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Maliye 4.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)
Çalışma Ekonomisi 4.Sınıf Ara Sınav Soruları (2005-2011)

4. sınıf tüm dersler PDF formatında indir (üstte ki bölümler)

 

AOF Sınav Soruları  2012

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir. Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir. Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler. Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır. e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eogrenme.aof.edu.tr, http://eogrenme.acikogretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. AOF Sınav Soruları , Bunun için Internet Explorer 7.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.

Aöf Sınavı Saat Kaçta Yapılacak 2012

aöf sınav kuralları – aöf sınavı ne zaman – aöf sınavı saat kaçta olacak – açıköğretim sınavı saat kaçta.. Tüm açıköğretim sınavları 2 günde ( Cumartesi – Pazar ) yapılır. 1. ve 3. sınıflar sabah, 2. ve 4. sınıflar öğlen sınavlara girer. Sınav ders başı 40 dakikadır. Yani 4 dersten sınava girecekseniz sınavınız160 dakika sürecektir.

Sınavlarda Uygulanacak Kurallar

1. Sınav süresince görevlilerle konuşmak ve soru sormak yasaktır. Aynı şekilde görevlilerin de öğrencilerle yakından ve alçak sesle konuşmaları yasaktır. Yanınızda ve sıranızda dersle ilgili kitap, not vb. bulundurmak yasaktır. Sınav sırasında kopya yapan, yapmaya teşebbüs eden, kopya veren, kopya yapılmasına yardım edenlerin kimlikleri sınav görevlilerince BİREYSEL SINAV İPTAL TUTANAĞINA yazılacak ve bu öğrencilerin o oturumdaki sınavları geçersiz sayılacaktır. Görevliler kopya yapmaya veya AOF Sınav Soruları vermeye kalkışanları uyarmak zorunda değildir, sorumluluk size aittir.

Sınavda yetki verilmiş görevliler, bu salondaki sınavın kurallara uygun biçimde yapılmadığını, toplu kopya girişiminde bulunulduğunu raporlarında bildirdikleri veya üniversite sınav merkezince yapılan incelemeler sonucu toplu kopya yapıldığı saptandığı takdirde, Anadolu Üniversitesinin yetkili organları bu salonda sınava giren öğrencilerin tümünün o oturumdaki sınavlarını geçersiz sayar.

2. Öğrenciler sınav sırasında görevlilerin her türlü uyarılarına uymak zorundadır. Gerektiğinde görevliler oturduğunuz yerleri değiştirebilir. Sınavınızın geçerli sayılması, her şeyden önce sınav kurallarına uymanıza bağlıdır. Sınav görevlilerinin talimatlarına uymayan ve görevlilere hakaret eden, fiili saldırıda bulunan, tehdit edenler ile sınav huzurunu bozacak kadar yüksek sesle konuşan, terk etmesi yasaklanan zamanlarda sınav salonunu terk eden, sınav yapılmasını belli bir süre engelleyen öğrencilerin kimlikleri BİREYSEL SINAV İPTAL TUTANAĞINA yazılacak ve o oturumdaki sınavları geçersiz sayılacaktır.

AOF sınav soruları (2/3 Haziran)3. AOF Sınav Soruları Sınav sırasında herhangi bir nedenle dışarı çıkmak yasaktır. Sınavın başlamasını izleyen ilk 30 dakika ve sınav süresinin son 5 dakikası içinde, sınavlarını tamamlasalar bile hiçbir öğrencinin salondan çıkmasına izin verilmeyecektir.

4. Cevaplamaya geçmeden önce size verilecek soru kitapçığının üzerinde ayrılan yere, adınızı, soyadınızı, öğrenci numaranızı ve bu salonun numarasını mutlaka yazınız. Sınav sonunda soru kitapçıkları toplanacak ve sınav merkezinde tek tek incelenecektir. Soru kitapçığının bir tek sayfası eksik çıksa bile o oturumdaki sınavlarınız geçersiz sayılacaktır.

5. Sınav salonunda size verilen Cevap Kâğıdının üzerindeki öğrenci no, ad ve soyadın size ait olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Cevap Kâğıdı size ait değilse, görevlileri uyarıp size ait Cevap Kâğıdını alınız. Daha sonra AOF Sınav Soruları Cevap Kâğıdı üzerinde ayrılmış olan yerlere öğrenci numaranızı ve test grubunuzu mutlaka kodlayınız, adınızı soyadınızı yazınız ve ilgili yeri imzalayınız. Cevap Kâğıdı üzerinde birden fazla test grubunu işaretleyen ya da kendisine ait olmayan cevap kağıdını kullanan öğrencilerin o oturumdaki tüm sınavları geçersiz sayılır.

Öğrenci numarasını, ad-soyadının, test grubunun ve imzasının sınav soru kitapçığı ve cevap kâğıdı üzerine yazmayanların durumları üniversitede incelenerek karara bağlanacaktır. Bu öğrencilerin yukarıda belirtilen eksik işlemlerden dolayı üniversitemize ve fakültemize yazılı başvuru yapmalarına gerek yoktur. Bu tür başvurulara cevap verilmeyecektir.

6. Öğrenciler, kayıt koşullarında olduğu gibi başı açık olarak sınava gireceklerdir. Herhangi bir şekilde sınav salonuna başı örtülü olarak giren veya girdikten sonra başını örten öğrenciler salondan çıkartılır. Çıkmamakta ısrar eden öğrencilerin numaraları ile ad ve soyadları, Salon Sınav Tutanağına kıyafet açıklamasıyla yazılır. Hakkında kıyafet notu ile Bireysel Sınav İptal Tutanağı düzenlenen öğrencilerin o oturumdaki sınavlarının tümü geçersiz sayılır.

7. Cevap Kâğıdına yazılacak her türlü yazı, rakam ve yapılacak işaretlemeler için koyu yazan siyah kurşun kalem kullanılacaktır. Tükenmez kalem veya dolmakalem kesinlikle kullanılmayacaktır. CEVAPLARIN TÜMÜ CEVAP KÂĞIDINA İŞARETLENECEKTİR. Soru Kitapçıkları üzerine yapılan işaretlemeler kesinlikle değerlendirilmez. Her dersin cevabı, AOF Sınav Soruları o dersin isminin yazılı olduğu sütuna işaretlenmelidir. Yanlış sütuna yapacağınız işaretlemeler kesinlikle değerlendirilmez.

8. Soru Kitapçığının sayfalarındaki boş yerleri müsvedde yapmak için kullanabilirsiniz. Başka bir kâğıdı müsvedde olarak kullanmak yasaktır. Bu tür işlemleri yapanların o oturumdaki sınavları geçersiz sayılır.

9. Öğrencilerin sorulara verdikleri yanıtları herhangi bir yere yazmaları ve bunu sınav salonundan dışarıya çıkarmaları yasaktır. Bu kurala uymayanların o oturumdaki sınavları geçersiz sayılır.

10. Sınav sırasında sigara içilmesi, öğrencilerin birbirinden kalem, silgi vb. şeyleri istemesi kesinlikle yasaktır. Yasağa uymayanların o oturumdaki sınavı geçersiz sayılır.

11. Sınav sırasında hesap makinesi kullanılabilir. Ancak, alfabetik tuş takımı bulunan hesap makineleri, databank vb. özel elektronik donanımlar kullanılamaz. Hesap makinesinin sınav sırasında ödünç alınması, verilmesi ve değiştirilmesi yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunanların o oturumdaki sınavları geçersiz sayılır.

12. Öğrenciler sınava gelirken telsiz, cep telefonu, çağrı cihazı vb. iletişim araçları ile görüntü kaydetmeye yarayan fotoğraf makinesi, kamera vb. araçları getirmemeleri konusunda sınava giriş belgelerinde uyarılmışlardır. Buna rağmen yanlarında bu tür cihazları bulunduranlar, sınav sonrasında almak üzere, cihazlarını salon başkanına teslim etmek zorundadırlar. Aksine davrananların o oturumdaki sınavları geçersiz sayılır.

13. Öğrenciler ruhsatlı veya resmi olsa bile silah ile sınav binasına gelmemelidirler. Bu öğrenciler kesinlikle sınava ve binaya alınmayacak, bir şekilde girmişlerse, dışarı çıkarılıp o oturumdaki sınavları iptal edilecektir.

14. Kıtalarından izinli olan er-erbaşlar dışında resmi kıyafetle sınava girmek yasaktır.

15. Sınavınız bittiğinde, cevap kağıdınız ve soru kitapçığınızı salon görevlilerine şahsen teslim ediniz. Aksi takdirde teslim etmediğiniz evrak nedeniyle o oturumdaki sınavlarınız geçersiz sayılacak ve hakkınızda soruşturma açılacaktır.

Açıköğretim Sistemine Göre Öğretim Yapan Fakülteler Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 11. maddesinin (c) şıkkına göre; sınav kurallarını, düzenini ve işleyişini bozan, sınavın yapılmasını uzun veya kısa süre engelleyen, sınav görevlilerine hakaret eden, sınav salonunu kendilerine duyurulan süreden önce terk eden, sınav görevlilerinin sınavla ilgili düzenlemelerini reddeden öğrencilerin sınavları, sınav görevlilerince düzenlenen salon sınav tutanağına göre Dekan tarafından geçersiz sayılır.

Sınavları kopya nedeniyle geçersiz sayılan öğrenciler, Açıköğretim Sistemine Göre Öğretim Yapan Fakülteler Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 12. maddesine göre kopya olayının gerçekleştiği sınav dönemini izleyen ilk sınav döneminde hiçbir dersin sınavına giremezler. Sınavları geçersiz sayılan öğrenciler bu ders veya derslerden sıfır almış kabul edilirler. Bunun için öğrencilerin yukarıda açıklanan sınav kurallarına mutlak surette uymaları gerekmektedir.

 • aof soruları
 • aöf sınavı
 • aof sınav soruları
 • aöf sınavı sonuçlarıaof sınav soruları ve cevaplar
 • aöf bütünleme sınavı
 • aöf bütünleme sınavı soruları
 • aöf sınavı ne zaman
 • aöf bütünleme sınavı sonuçları
 • aöf sınavı ne zaman açıklanacak
 • aöf bütünleme sınavı tarihi
 • aöf deneme sınavı
 • aöf final sınavı
 • aof sınav soruları ve cevaplar
 • aöf final sınavı sonuçları
 • online aöf sınavı
 • aöf bütünleme sınavı ne zaman
 • aöf yıl sonu sınavı
 • aöf online deneme sınavı
 • aöf büt sınavı
 • aöf bütünleme sınavı ne zaman açıklanacak
 • aöf bütünleme sınavı soru ve cevapları
 • aöf final sınavı ne zaman
 • aöf final sınavı tarihi

AOF Sınav Soruları (2/3 Haziran 2012)

2-3 Haziran Aöf Ara Sınav Açıköğretim fakultesi2 haziran 3 haziran aöf sınav sonuçları açıklandı mı, 2-3 haziran aöf final yıl sonu sınav sonuçları öğren 2012 sınav takvimi geçenlerde belli olmuştu bilmeyen arkadaşlar için hatırlatmak istedim . 2012 Açıköğretim Aöf Final Yıl Sonu Sınav Sonuçları Yeni Açık öğretim Bütünleme sınav, Bütünleme sınavlarının sorularını ve sonuçlarını Sınavlar bittiğinde sitemizden öğrenebilirsiniz. sınava giren tüm genç arkadaşlara başarılar dileriz

Aöf Sınav Takvimi ve Sınav soruları sonuçları için yazının devamına buyrun. 2012 AÖF Ara Sınav Sonuçları Sorgulama
Açıköğretim Fakültesi 2012 Bütünleme Soru Ve Cevaplarına sadece aşağıdaki yönergeler doğrultusunda ve aşağıdaki bağlantıdan giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Açıköğretim Faükültesi AOF Sınav Soruları dışında hiç bir kaynakta sorular yayımlanmamaktadır. soru ve cevapalrın hafta içi açıklanması bekleniyor. Açıköğretim Fakültesi Sınav soruları e-kitap hizmeti şeklinde ve SWF dosya formatına dönüştürülerek internet üzerinden yayımlanmaktadır.

Aöf sınav soruları, İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler. Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, AOF Sınav Soruları “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir. Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda AOF Sınav Soruları 2012 “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir. Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz. AOF Sınav Soruları Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler. Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

14 − 7 =