Age Of Empires 3 indir (Bedava Full Sürüm/Crack/Hileleri)

By LovelessGent
Şub 28th, 2012
7 Comments
3558 Views

Age Of Empires 3 indir (Bedava Full Sürüm/Crack/Hileleri)

Age of Empires III (AOE III) Microsoft’a bağlı Ensemble Stüdyoları tarafından geliştirilipMicrosoft Oyun Stüdyoları tarafından da yayınlanmış Gerçek Zamanlı Strateji türünde bir bilgisayar oyunudur. 18 Ekim 2005’te Kuzey Amerika’da ve 4 Kasım 2005’te ise Avrupa’da piyasaya sürülmüştür, Age of Empires Serisi’ndeki üçüncü oyun ve Age of Empires II : The Age of Kings‘in devamı niteliğindedir. Oyun Amerika’nın keşfinin ardından Avrupalıların Amerika’da yaklaşık olarak M.S. 1500 ile 1850 tarihleri arasındaki kolonileşme faaliyetini temel almaktadır. Sekiz Avrupa Uygarlığı oynanılabilmektedir.

Age Of Empires 3 indir

Age of Empires III öncelikle Gerçek zamanlı strateji ve Rol yapma oyunu türlerini bir araya getiren “Home City” özelliği sayesinde seriye yenilikler getirmiştir. İki eklenti paketi satışa sunulmuştur: birincisi 17 Ekim 2006’da çıkartılan (Age Of Empires 3) Age of Empires III: The War Chiefs. Bu eklenti paketinde üç Amerikan Yerlisi ulus eklenmiştir. İkincisi ise Age of Empires III: The Asian Dynasties,23 Ekim 2007 de piyasaya sürülmüştür. Bu ek paket ile oyuna Asya medeniyetlerinden üç tanesi eklenmiştir.

Campaign (Öykü Kısmı)Age Of Empires 3 (Full Sürüm+Crack) Bedava indir

Oyunun öykü kısmıdır, bölüm atladıkça Black ailesinin 3 neslinin yaşadığı olayları konu almaktadır.

İlk bölüme kan adı verilmiştir. Bu bölümde St. John şövalyeleri’nin (Diğer adıyla Malta Şövalyeleri ) Osmanlı İmparatorluğu ile mücadelesini ve St. John Şövalyeleri’nin Amerika kıt’asına gelişleri ve burada yaşadıkları olaylar anlatılmaktadır.

İkinci neslin anlatıldığı bölüm buz adını taşımaktadır. Bu bölüm ise, Amerika’da kolonileşme ve bu koloniler arası çatışmaları konu almaktadır.

Üçüncü bölüm çelik adını taşımaktadır. Bu bölümde ise Amerika Birleşik Devletleri’nin kurulma aşamasını Age Of Empires 3 indir de anlatmaktadır. Aynı zamanda Avrupa’da gerçekleşen Sanayi Devrimi’nin getirdikleri de oyuncuya yansıtılmaya çalışılmıştır.

 Age Of Empires 3 indir

* age of empires 3 full download

* age of empires iii full download

age of empires 3 serial

age of empires iii warchief

age of empires iii hileleri

age of empires 3 hile

* age of empires 3 indir

age of empires 3

age of empires 3 şifreleri

age of empires 3 cdkey

age of empires iii indir

age of empires 3 indir full

age of empires iii

 Skirmish (Çarpışma)

Bu bölümde ise oyuncuya istenilen medeniyeti seçme ve istenilen rakipler arasında çarpışma yaratma fırsatı verilmiştir. Bu bölümdeki amaç, oyuncunun strateji kurarak rakip medeniyetleri yok etmesidir.

Age Of Empires 3

Oyunda Seçilebilen Medeniyetler

Age Of Empires 3 indir oyununda seçilebilen devletler ise: İspanya, Rusya, İngiltere, Hollanda, Osmanlı İmparatorluğu, Fransa,  Almanya (veya Prusya) ve Portekiz’dir.

 

Custom Senario (Senaryo Tasarımı) 

Bu bölümde Age Of Empires 3 indir, oyuncuya kendi senaryosunu yaratma imkanı vermiştir. Oyuncu dilediği gibi birim, bina ve diğer üniteleri yaratarak kendi senaryosunu oluşturabilmektedir.

Age Of Empires 3 indir (Full Sürüm+Crack) Bedava indir

Turbobit Download Linkleri:

Tek klasör indir (3 part)

Age Of Empires 3 indir RAR Şifresi:  www.gabya.net

7 Responses to “Age Of Empires 3 indir (Bedava Full Sürüm/Crack/Hileleri)”

 1. LovelessGent dedi ki:

  Mükemmel ötesi bir oyun..

 2. bora dedi ki:

  bende indirebilsem

 3. bekircan dedi ki:

  ABİ DEMON TOLS KULANMAYI BİLMİYORUM BN

 4. bekircan dedi ki:

  abi part 1 deki demontols un sımgesinden olan seye kaıp yrlestırmeye calısyorum kalıp cıkarılamdı diyor off bnmi hata ypdım pck mı sorunlu

 5. halit dedi ki:

  ya bunu nereden indiriyorsunuz banada gösterirmisiniz

  • LovelessGent dedi ki:

   Aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi Tek Klasör indir linkine tıklayıp 3 parttan oluşan dosyaları indirebilirsiniz. Nasıl indireceğiniz konusunda daha fazla bilgi için Turbobit dosya indirme makalesini inceleyiniz..

   age of empires 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

1 × five =