Adobe Photoshop CS5 full indir Türkçe

By LovelessGent
Ağu 2nd, 2012
10 Comments
6683 Views

Adobe Photoshop CS5 full indir makalemize başlarken hatırlatmak istediğim programımız tamamen Türkçe’dir.. Evet arkadaşlar adobe’nin resim programı olan bu yazılımın en son sürümü nihayet çıktı. Adobe® Photoshop® CS5 Extended yazılımı; baskı, web ve video için Photoshop CS5 full üstün görüntüler oluşturmanıza yardımcı olur. Photoshop CS5’teki ileri teknoloji düzenleme, bileştirme ve boyama özelliklerinin yanı sıra, 3D görüntü ve hareket tabanlı içerikler oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak sağlayan Photoshop CS5 full araçlarına sahip olun..

Grafikerlerin sıkça kullandığı hatta olmaz ise olmaz programlarından biri olan Adobe Photoshop CS5.Cs5 özellikleri ile göz doldurcak şekilde dizayn edilmiş.Velhasıl Photoshop CS5 full  orjinal dilde olan sunum.Sanırım Adobe Photoshop u uzun uzadıya anlatmaya gerek yok, zira anlatmak ile biticek bir progam değil Photoshop CS5 full. Tanıtım filmlerini adobe.com üzerinden izleyebilirsiniz.

Adobe Photoshop CS5 full indir Türkçe

Cs5 Yenilikleri:
Adobe photoshop CS5 full indir TürkçeAdobe® Photoshop® CS5 Extended yazılımı yüksek kaliteli görüntü seçimleri, görüntü rötuşlama, gerçekçi boyama ve 3D yükseltmeleri için çığır açıcı özellikler sunmaktadır. Hızlı performansın yanı sıra iş akışınızda zaman kazandıracak onlarca özellik için 64 bit desteğini keşfedin.

Geleneksel dijital görüntülemenin ötesine Adobe Photoshop CS5 full programı ile geçin. Saç gibi karmaşık görüntü öğelerini kolayca seçin. Görüntü öğelerini kaldırdığınızda kalan boşluğun neredeyse sihirli bir biçimde dolduğunu görün. Metin ve diğer 2D grafiklerini kolayca yükselterek 3D logolar ve resimler oluşturun.

Sıra Dışı Boyama Efektleri Yeni
Tuval üzerinde renk karışımı olanağı veren Photoshop CS5 full  Karıştırıcı Fırça; gerçeğe benzer, dokulu fırça darbeleri oluşturmanızı sağlayan Kıl Fırça İpuçları; ekran üzeri renk seçicisi ve diğer araçlarla doğal ve gerçekçi boyama efektleri elde edin.

İçerik Duyarlı Dolgu Yeni
Tüm görüntü ayrıntıları ve nesneleri kaldırıp İçerik Duyarlı Dolgunun geride kalan boşluğu sihirli bir şekilde nasıl doldurduğunu izleyin. Bu çığır açıcı teknoloji aydınlatma, ton ve paraziti eşleştirerek kaldırılan içeriğin hiç yokmuş gibi görünmesini sağlar.

Kolaylaştırılan Karmaşık Seçimler Yeni
İyileştirme, birleştirme veya mizanpaja yerleştirme için saç gibi karmaşık görüntü öğelerini kolayca seçin. Seçim kenarları etrafındaki arka plan rengini ortadan kaldırın ve yeni iyileştirme araçları ile Photoshop CS5 full seçim kenarlarını otomatik olarak değiştirin ve maskeleri mükemmelleştirin.

Kukla Çarpıt Yeni
Tasarımlarınız için benzersiz, yeni görünümler oluşturmak için Photoshop CS5 fulliçerinde barındırdığı özellikler sayesinde grafik, metin veya görüntü öğelerini düzgün biçimde çarpıtın veya uzatın.

Yüksek Kaliteli HDR Görüntüleme Gelişmiş
Benzersiz bir hız, kontrol ve doğrululukla fotoğraf gerçekliğinde veya gerçeküstü HDR görüntüleri oluşturun. Otomatik hayalet giderme ve ton eşleştirme ile ayarlamalarda Photoshop CS5 full sayesinde daha fazla kontrol sayesinde şimdiye kadarki en iyi sonuçları alın ve hatta tek pozlamalı fotoğraflara HDR görünümü kazandırın.

Verimli İş Akışı Gelişmiş
Photoshop CS5 full indiren kullanıcılar tarafından talep edilen onlarca özellik ve geliştirme sayesinde verimlilik ve yaratıcılık geliştirmelerinin keyfini çıkarın. Görüntüleri otomatik olarak düzleştirin, renkleri bir ekran üzeri renk seçicisinden seçin, birçok katmanın opaklığını tek seferde ayarlayın ve çok daha fazlasını gerçekleştirin.

Adobe Photoshop CS5 full indir

Photoshop cs5 Kurulum + Etkinleştirme videosu Kesinlikle izleyin !!!

Daha İyi Ortam Yönetimi Gelişmiş
Daha esnek toplu adlandırma ile ortamları kolayca yönetin ve Photoshop Extended içindeki özelleştirilebilir Adobe Mini Bridge panelini kullanarak çalıştığınız bağlamda varlıklarınıza erişin.

Bu makale aşağıda etiketlenmiş terimleri vaat etmektedir;

 • photoshop cs5 style
 • photoshop cs5 türkçe
 • adobe photoshop indir cs5photoshop CS5 full indir
 • adobe cs5 photoshop indir
 • adobe photoshop cs5 indir
 • adobe photoshop cs5 full download
 • photoshop indir cs5
 • cs5 photoshop indir
 • photoshop cs5 indir
 • adobe Photoshop CS5 full
 • adobe cs5 photoshop full
 • photoshop cs5 full download
 • photoshop cs5
 • photoshop cs5 full indir
 • photoshop cs5 indir full
 • adobe photoshop cs5 türkçe
 • photoshop indir cs5 türkçe
 • photoshop cs5 indir türkçe
 • cs5 photoshop türkçe indir
 • photoshop cs5 türkçe indir


Kod Yazmadan Etkileşimli İçerik Tasarlayın

Çalışmaya Photoshop Extended uygulamasında oluşturulan resimle başlayın, bu resmi Adobe Flash® Catalyst™ uygulamasına aktarın ve resmi etkileşimli bir prototip veya Adobe Flash Player’da görüntülenecek tamamlanmış bir içerik olarak teslim edin.

Adobe Repousse İle 3D Yükseltmeleri Yeni
Adobe Repoussé teknolojisi ile tüm katman, seçim, yol veya katman maskelerinden 3D logolar ve resimleri Adobe Photoshop CS5 full ile  oluşturun. Tasarımlarınızı bükün, döndürün, yükseltin, eğin ve şişirin.

İleri Teknoloji Ham Görüntü İşleme Gelişmiş
Adobe Photoshop Camera Raw 6 eklentisini kullanarak renk ve ayrıntıları korurken görüntü parazitini zarar vermeden giderin; dijital fotoğrafların daha doğal görünmesi için gren ekleyin; kırpma sonrası vinyet oluşturma sırasında daha fazla kontrol sağlayın ve çok daha fazlasını gerçekleştirin.

Geliştirilmiş 3D Gerçekçiliği Ve Zengin Malzemeler Yeni
Kolay gölge oluşturma, görüntü tabanlı ışıklar ve cam ve krom gibi malzemelerle 3D nesneleri ve tasarımları geliştirin. Alan derinliği için mesafeyi ayarlayarak Adobe Photoshop CS5 full ile 3D sahnenizdeki farklı odak noktalarını keşfedin.

Platformlar Arasında Daha Hızlı Performans Gelişmiş
Platformlar arası 64 bit desteğinin avantajlarından yararlanarak günlük görüntüleme işlerini hızlandırın ve çok büyük görüntüleri 10 kata kadar daha hızlı işleyin. (Mac OS, Microsoft® Windows® 7 veya Windows Vista® 64 bitlik sürümüyle birlikte 64 bit uyumlu bilgisayar gerektirir. Gerçek performans Photoshop CS5 full sürüm içerinde RAM miktarı, sürücü türleri ve diğer etkenlere göre değişiklik gösterir.

Adobe Photoshop CS5 full indir Türkçe

Rapidshare Tek Link indir (Dosya Büyüklüğü 1 GB )

RAR Şifresi : www.blogcaner.net

Turbobit tek klasör indir (Dosya Büyüklüğü 1.9 GB )

RAR Şifresi : yok

Not:  Rapidshare sitesine Photoshop CS5 full sürüm için yapılan upload işlemi www.blogcaner.net sitesine aittir kendilerine teşekkür ediyoruz..

Adobe photoshop CS5 fullİnternette arama yaparsanız, karşınıza Adobe Photoshop Cs5’in light versiyonları çıkacaktır.Genelde 120 Mb olan Photoshop CS5 full değilde light versiyonu, tüm extra özelliklerden arındırılmıştır.Fakat internette Adobe Photoshop Cs5’i Full indirmek isteyen kullanıcılarda vardır. Adobe Photoshop Cs5 v12.0 versiyonu 1gb üstünde dosya boyutuna sahiptir.Bununla birlikte Adobe Photoshop Cs5 v12.0 diğer sitelerde 7-8 parça halinde paylaşılmaktadır…Ancak burada size sunduğumuz sürüm Photoshop CS5 full  sürümdür..

İşte Adobe Photoshop CS5 full Türkçe Cs5 v12.0’i

-tek link,
-tüm extra özellikleri açık,
-Türkçe ve Full olarak indirebilirsiniz.

Son olarak tekrar hatırlatmak istiyorum burada size sunduğumuz Photoshop CS5 full sürümdür ve tamamen Türkçe’dir. Kesinlikle yama vesaire gerek yoktur. Üstte ki video da crack işlemini nasıl yapacağınız anlatılmıştır.. Photoshop CS5 full sürüm indirin ve ömür boyu lisanslı şekilde kullanın.. Photoshop CS5 full v12.0 test edilmiştir.Windows 7, Vista ve Xp’de %100 sorunsuz çalışmaktadır. Photoshop CS5 full  klasörü içerinde ki bir kurulum dosyasının içinde gerekli açıklamalar bulunmaktadır.

10 Responses to “Adobe Photoshop CS5 full indir Türkçe”

 1. Neumann dedi ki:

  Sayın Admin

  Son birkaç haftada aradığım 2 programın full sürümlerini sitenizde bulabildim ve sorunsuz indirdim. Kurulum konusunda sayfada video destekli anlatıma yer vermeniz, akıcı, anlaşılabilir ve kusursuz makalelerle her konu hakkında aydınlatıcı oluşunuz takdire değer. Kesinlikle bu alanda en iyi web sitesi ebedava.com.

  Her şey için teşekkür eder, yayın hayatınızda başarılar dilerim.

 2. melissaa dedi ki:

  ben yapamıyorum arkadaslar..

 3. eray dedi ki:

  çok iyi

 4. gbit dedi ki:

  İşte bu yaaaa. adamın dibisiniz. indirme linkine tek tıkla ulaşabildiğim tek site. ellerinize sağlık çok teşekkür ederim.

 5. […] 1Alternatif 2Alternatif 3 fullprogramlarindir ebedava […]

 6. tilki dedi ki:

  indirme linki nerde ben goremiyomda

 7. rammazan dedi ki:

  süpersin üstad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

15 − 9 =