Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe Tek Link indir

By LovelessGent
Şub 15th, 2013
0 Comments
1505 Views

Merhaba arkadaşlar bu makelemizde sizlere Dreamweaver CS6 Türkçe Tek Link indirme ve kurulumu hakkında biraz bigi verip download linkini paylaşıcam. Sitemizi takip edenler bilirler dosyalarımız “Dreamweaver CS6 Türkçe Tek Link” dahil tümü Turbobit sitesinde host edilmektedir. Bu siteden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız sitemizde konuyla ilgili yazdığım makaleyi inceleyebilirsiniz. Konuyu daha fazla uzatmadan [Dreamweaver CS6 Türkçe Tek Link indir] makalemize dönelim ve Dreamweaver CS6 nedir ne işe yarar ve CS ve CS5.5 ile aralarında ne gibi farklılıklar vart görelim.

Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe Full / İngilize Tek Link indir

Dreamweaver nedir?
Adobe® Dreamweaver® CS6 web tasarım yazılımı, web siteleri ve mobil uygulamalar oluşturma ve düzenlemeye yönelik kolay anlaşılır görsel bir arabirim sunar. Sayfalarınızı platformlar arası uyumluluk için tasarlanmış akıcı ızgara mizanpajı özelliğini kullanarak oluşturun. Tasarımlarınızı yayınlamadan önce Çok Ekranlı Önizleme panelinde gözden geçirin.

Adobe Dreamweaver cs6 Türkçe FullAdobe Dreamweaver CS6 yazılımındaki en yeni özellikler
Web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlama ve düzenlemeye yönelik bu lider yazılımın en son sürümünde sunulan Hızlı Yanıt Performansına sahip Akıcı ızgara mizanpajları, Geliştirilmiş jQuery Mobile desteği, CSS3 geçişleri ve diğer özellikler ile ilgili daha fazla bilgi alın.
Çevrimiçi işletmeler kurun
Adobe Business Catalyst® platformunu kullanarak (ayrıca sunulmaktadır) sunucu tarafında kod yazma işlemlerine gerek olmadan karmaşık e-ticaret siteleri geliştirin. Ücretsiz deneme siteleri kurun ve yönetin.
Üretkenliği hızlandırın
Daha hızlı FTP aktarımları ve geliştirilmiş görüntü düzenleme özellikleriyle web sitesi ve mobil uygulama tasarımlarınızı daha verimli bir şekilde geliştirin ve sunun. jQuery Mobile ve Adobe PhoneGap™ çerçeveleri için sağlanan güncellenmiş destek sayesinde mobil uygulamalar oluşturun.

 

Adobe® Dreamweaver® CS6 yazılımında bulunan, çeşitli aygıtlar için mizanpajlar oluşturmaya yönelik Akıcı Izgara Mizanpajı sistemini kullanarak sayfa tasarımlarınızı daha verimli bir biçimde yapın. Her zaman olduğu gibi, tasarımlarınız için Canlı Görünüm ve Çok Ekranlı Önizleme panelinde önizleme yaparak sayfalarınızın ve mobil uygulamalarınızın görünümünü kontrol edin.
Dreamweaver CS6’ya CS5 sonrası gelenler

Akıcı ızgara mizanpajı
Kodların arasında boğulmadan karmaşık web tasarımları ve mizanpajlar oluşturun. Hızlı yanıt verme performansına sahip Akıcı ızgara mizanpajı sistemi, farklı masaüstü bilgisayarların ve aygıtların ekranlarında görüntülenecek tasarım projeleri oluşturmanıza yardımcı olur.

Geliştirilmiş jQuery mobile desteği
Güncellenen jQuery mobile çerçeve desteğiyle iOS ve Android platformlar için yerleşik mobil uygulamalar oluşturun. Mobil içerik geliştirme iş akışınızı kolaylaştırırken mobil kitlelere ulaşabileceğiniz uygulamalar oluşturun.

PhoneGap desteği
Adobe PhoneGap çerçevesi ile yerel Android™ ve iOS uygulamaları oluşturup bir arada sunun. Mevcut HTML dosyanızı PhoneGap çerçevesini kullanarak Dreamweaver ile bir mobil uygulamaya dönüştürün. Sunulan emülatörü kullanarak mizanpajlarınızı test edin.

Güncellenmiş Çok Ekranlı Önizleme paneli
Güncellenmiş Çok Ekranlı Önizleme panelini kullanarak akıllı telefonlar, tablet aygıtlar ve masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmış projelerin nasıl görüntüleneceğini kontrol edin. Bu geliştirilmiş paneli kullanarak HTML5 içerik resimlerini kontrol edebilirsiniz.
Adobe Business Catalyst entegrasyonu
Dreamweaver yazılımında bulunan entegre Business Catalyst panelini kullanarak Adobe Business Catalyst (ayrıca sunulmaktadır) ile oluşturduğunuz sitelerin bağlantısını kurun ve düzenleyin. Dahili çözümden yararlanarak e-ticaret siteleri kurun.
Arttırılmış FTP performansı
Yeniden yapılandırılmış çok parçacıklı FTP aktarma aracıyla kapsamlı dosyalarınızı yüklerken zamandan kazanın. Site dosyalarınızı daha hızlı ve daha verimli bir biçimde yükleyerek üretim süresini hızlandırın.
Güncellenmiş Canlı Görünüm
Sayfalarınızı yayınlamadan önce Canlı Görünüm işlevini kullanarak test edin. Canlı Görünüm sistemi, birinci sınıf HTML5 desteği sunmak üzere şimdi en son WebKit oluşturma motoru sürümünü kullanmaktadır.
CSS3 geçişleri
CSS özelliklerinde yapılan değişiklikleri animasyonlu geçişler halinde sunarak web tasarımlarına canlılık kazandırın. Sayfalarınızda daha zarif öğeler kullanarak dikkat çekici efektler oluştururken web tasarımlarınızda daha üstün bir kontrol sağlayın.
CSS3/HTML5 desteği
CSS3’ü destekleyen CSS paneliyle stiller oluşturun. Tasarım görünümü, farklı stilleri ekran boyutlarına sığacak şekilde uygulama işlemlerine yönelik medya sorgularını destekler. Tasarım görünümü ve kod ipuçları HTML5’i destekler.
Adobe BrowserLab entegrasyonu
Dinamik web sayfaları ve yerel içeriklerin önizlemesini tanılama ve karşılaştırma araçları ile yapın. Adobe BrowserLab (ayrıca sunulmaktadır) ile web içeriğini tüm tarayıcılar ve işletim sistemlerinde test edin.

CSS denetimi
CSS kutusu modelini ayrıntılarıyla, görsel olarak görüntüleyin, CSS özelliklerini kod okumadan ve ayrı bir araca ihtiyaç duymadan değiştirin.

W3C doğrulama
Çevrimiçi W3C İşaretleme Doğrulama Hizmetinden yararlanarak standartlara dayanan web tasarımlarınızın doğruluğunu kontrol edin.

Entegre CMS desteği
Sitelerinizin içeriğini WordPress, Joomla! ve Drupal gibi CMS’leri kullanarak oluşturun. İlgili dosyalarınıza Dinamik Olarak İlgili Dosyalar özelliğini kullanarak erişin. Canlı Görünüm Gezinme özelliğiyle dinamik uygulamaların önizlemesini doğru bir biçimde yapın.
Siteye özel kod ipuçları
Üçüncü taraf PHP kitaplıkları ve WordPress, Joomla! ve Drupal gibi CMS çerçeveleri için geliştirilmiş ipucu desteğini etkinleştirerek Dreamweaver’daki standart dışı dosyalarla ilgili kod ipuçlarından faydalanın.

FTPS, FTPeS desteği
FTPS ve FTPeS protokolleri için sağlanan yerel destek sayesinde dosyalarınızı daha güvenli bir biçimde dağıtın.
System requirements

  • Windows
  • Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon® 64 processor
  • Microsoft® Windows® XP with Service Pack 2 (Service Pack 3 recommended); Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate, or Enterprise with Service Pack 1; or Windows 7
  • 512MB of RAM
  • 1GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
  • 1280×800 display with 16-bit video card
  • Java™ Runtime Environment 1.6 (included)
  • DVD-ROM drive
  • QuickTime 7.6.6 software required for HTML5 media playback
  • This software will not operate without activation. Broadband Internet connection and registration are required for software activation, validation of subscriptions, and access to online services.* Phone activation is not available.

 

Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe Full

Türkçe ve tam sürümdür, Adobe® Dreamweaver® CS6 web tasarım yazılımı, HTML web siteleri ve mobil uygulamalar oluşturma ve düzenlemeye yönelik kolay anlaşılır görsel bir arabirim sunar. Platformlar arası uyumluluğa göre tasarlanmış Akıcı Izgara Mizanpajı özelliğini kullanarak uyarlanabilir mizanpajlar oluşturun. Tasarımlarınızı yayınlamadan önce Çok Ekranlı Önizleme panelinde gözden geçirin.

Güncellenmiş Canlı Görünüm ve Çok Ekranlı Önizleme panellerini kullanarak platformlar ve tarayıcılar arası HTML5 içeriklerini verimli bir şekilde oluşturmak ve test etmek için yazılımınızı Dreamweaver CS6 sürümüne yükseltin. Geliştirilmiş jQuery ve PhoneGap™ desteği ile daha iyi mobil uygulamalar oluşturun ve yeniden yapılandırılmış çok parçacıklı FTP aktarma aracıyla kapsamlı dosyalarınızı yüklerken zamandan kazanın.

 

 Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe Full

Adobe Dreamweaver Cs6 Full

Adobe Dreamweaver CS6 yazılımındaki en yeni özellikler:

Web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlama ve düzenlemeye yönelik bu lider yazılımın en son sürümünde sunulan Hızlı Yanıt Performansına sahip Akıcı ızgara mizanpajları, Geliştirilmiş jQuery Mobile desteği, CSS3 geçişleri ve diğer özellikler.

 

Adobe Dreamweaver Cs6 Türkçe

Çevrimiçi işletmeler kurun
Adobe Business Catalyst® platformunu kullanarak (ayrıca sunulmaktadır) sunucu tarafında kod yazma işlemlerine gerek olmadan karmaşık e-ticaret siteleri geliştirin. Ücretsiz deneme siteleri kurun ve yönetin.

 

Adobe Dreamweaver Cs6 Türkçe Full

Üretkenliği hızlandırın
Daha hızlı FTP aktarımları ve geliştirilmiş görüntü düzenleme özellikleriyle web sitesi ve mobil uygulama tasarımlarınızı daha verimli bir şekilde geliştirin ve sunun. jQuery Mobile ve Adobe PhoneGap™ çerçeveleri için sağlanan güncellenmiş destek sayesinde mobil uygulamalar oluşturun.

Adobe Dreamweaver CS6 video:

Dreamweaver CS6 Türkçe Tek Link indir

Turbobit tek link download
Kurulum : Programı trial olarak kurun ve dosya içersinde yer alan dll klasörü içersindeki .dll dosyasını programın kurulu olduğu dizine kopya edin. Hepsi bu kadar. Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe Tek Link indir makalemiz sona ererken teşekkür etmek isteyenler yorum yazabilir veya facebook, twitter, google +1 gibi sosyal ağlarda paylaşabilirler..Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe olarak ve sınırsızca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

11 − nine =