2012 YGS sonuçları

By LovelessGent
Nis 1st, 2012
0 Comments
1918 Views

Bu makalemiz 2012 YGS sonuçları için sizlere en kısa yoldan bilgi vermek ve ulaşabileceğiniz en hızlı sunucular vasıtasıyla sınav sonuçlarına ulaşmanızı sağlamayı amaçladık. Uzun bir yılın ardından iyi kötü ders çalıştık ve sınava girdik. Kimi için sınav iyi geçti, kimi için de kötü geçti. Ancak ne var ki iyi veya kötü sonuçta bu yolun sonu değil. 2012 YGS sonuçları umuyorum ki siz değerli ziyaretçilerimizin de iyi geçmiştir.. Zaten kötü geçen nette harıl harıl sınav sonuçlarını aramaz 🙂 haksız mıyım.. Bazılarımız için her ne kadar çok şey ifade etse de 2012 YGS sonuçları, yine de canınızı sıkmayın ve hayatın sonu olmadığını unutmayın..

2012 YGS sonuçları açıklandı

Ben bu makaleyi hazırlarken siz son kez belki tekrar yapıyorsunuz, henüz sınava bile girmediniz. Ancak bende sizler gibi önceden hazırlığımı ve çalışmamı yapıyorum. Amacımız google amacaya sınav sonuçlarını bizimde sayfamızdan duyuracağımızı bildirmek.

Neyse lafı fazla uzatmadan sadede gelelim. 2012 YGS sonuçları açıklanır açıklanmaz bu sayfada ki (altta yazan 2012 YGS sonuçları başlığı altında) yayınlayacağım.. Sizlerden ricam sadece sayfamızı takip etmeniz. Sizler için şu an yine sonuçların açıklanacağı en hızlı ve çöküntüye uğramayan sunucuları araştırıyorum.

2012 YGS sonuçları

Şu an için sonuç açıklama sayfası

ÖSYM - 2012 YGS Sonuçları açıklandı

Sayın veliler; çocuklarınız sizin göz bebeğiniz  ve eminiz ki sizde onlar için en iyi olanı istiyorsunuz. Ancak şunu unutmayın ki 2012 YGS sonuçları çocuklarınız için belki iyi belki kötü olacak ama onlar yine sizin göz bebeğiniz olmaya devam etsin.. Neden az puan aldın diye onları yargılamayın. Zaten ösym yeterince yargılıyor bir de veliler olarak siz onları üzmeyin.. Unutmayın ki onların sınavdan yüksek puan almasından daha değerli bir şey varsa o da sizin onlara aldığı pu an ne olursa olsun güler yüzle ve tebrikle karşılık vermenizdir..

2012 YGS’nin 1 Nisan 2012 tarihinde yapılmasının ardından adaylar önce soru ve cevaplara, ardından puan hesaplamasına, en son olarak da sonuçlara odaklanacaklar. Adayların bu anlamda meraklarını gidermek ve rehberlik yapmak için sitemiz olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sınav sonuçlarının 23 – 27 Nisan 2012 tarihleri arasında açıklanması bekleniyor.
2012 YGS Sonuçları açıklandığında bu sayfada yer alacak.

2012 YGS sonuçları ve sınav soruları


2012 YGS sonuçları bu arada sınav sonuçları ve sınavda ki Ygs soruları ile çözümleri, cevapları da sitemizden sınavın yapılacağı 1 nisan 2012 günü saat 16 itibariyle sitemizde olacaktır (2012 Ygs soruları ve çözümleri için tıkla).. Bu hatılatmadan sonra 2012 YGS sonuçları için son olarak öğrencilere bir şeyler söylemek istiyorum.. Değerli öğrenci arkadaşlarım; sizlere ve sınava giren öbür 2012 YGS sınavı (namı diğer öss sınavı) mağdurlarına bu sınavın ve “2012 YGS sonuçları“nın hayırlı, uğurlu gelmesi dileğiyle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

seven + eight =