rabia

Windows 7 indir full (32 bit + crack download)

RizeDC Web Hosting, Alan Adı Kaydı, VPS, VDS ve Sunucu

Merhaba arkadaşlar bugün de Windows 7 indir makalesi ile karşınızdayız.. Hepimiz biliyoruz ki Windows 8 çıktı ve 7’ye nazaran çok daha gelişmiş ve kullanımı kolay. Ancak ne var ki Win 8 henüz orjinal Türkçe dili ile yayınlanmadı yani henüz son kullanıcı ön izleme sürümü. Bizde en çok kullanılan (şu an için) işletim sistemi Windows 7 indirme nasıl olur ve nasıl kurulur bunu anlatacağım. Aslında olay basit yapmanız gereken aşağıda klasör linkini verdiğim bağlantıya tıklayarak partları indirecek ve Windows 7 yükleme dosyalarını sıkıştırılmış rar dosyasından çıkaracaksınız. Daha sonra linkini vereceğim makalede anlatıldığı gibi Windows 7 kurulumunu yapacaksınız.

Ayrıca sizler için Windows 7 orjinal yapma programını da veriyorum. Bu crack programı sayesinde Windows’unuzu orjinal yapacak ve lisanslı kullanacaksınız.. Windows 7 indirme ve kurulum işlemine geçmeden önce ilk defa kullanacaklar için hep beraber Windows 7’yi inceleyelim ve detaylarına bakalım.. Şimdi öncelikle Windows 7’nin temel özelliklerine, neden alınması gerektiğine yani Xp ve Vista ile arasında ki farklara ve önemli sistem gereksinimlerine göz atalım..

Windows 7 indir full (32 bit ve crack download)

Neden Windows 7 edinmeli?

* Günlük görevleri basitleştirmek için: Windows 7 indir de aradığınızı daha hızlı bulun. Pencerelerinizi anında yerinde açın.
* Dilediğiniz şekilde çalışmak için: Daha verimli bir sistem. Aygıtlarınızın kolay yönetimi.
* Yeni şeyler yapmak için: Müzik parçalarınızı ve videolarınızı paylaşın ve akışlı olarak yayınlayın. Kendi fotoğraf ve filmlerinizle yaratıcı olun.Bedava windows 7 indir full (32 Bit ve 64 Bit ile Crack Download)

Windows 7’yi satın almak için 10 neden

Windows’un kullanımının daha kolay olmasını, daha iyi yanıt vermesini ve yeni olasılıklar sunmasını istediniz. Sizi dinledik ve çok sayıda geliştirme yaptık. En önemli 10 tanesi aşağıdadır:

1 - Daha iyi bir masaüstü. Windows 7 crack bilgisayarınızda dolaşmayı hiç olmadığı kadar hızlı hale getiriyor. Görev çubuğunun daha büyük düğmeleri ve tam boyutlu önizlemeleri var; ayrıca programları tek bir tıklatmayla erişilecek şekilde sabitleyebilirsiniz. Atlama Listeleri dosyalara, klasörlere ve web sitelerine kısayollar sağlıyor. Ve Snap, Peek ve Shake tüm bu açık pencerelerle uğraşmanın kolay (ve eğlenceli) yeni yollarını sunuyor.

2 - Daha akıllı arama. Başlat menüsü arama kutusuna yazarak belgeler, resimler, müzik, e-posta ve programlar gibi kategorilere göre gruplandırılmış sonuçları anında göreceksiniz. Bir klasörde veya kitaplıkta arama yapın, aramanıza tarih ve dosya türü gibi filtrelerle ince ayar yapın ve sonuçlarınızın içeriğine hızlı bir şekilde göz atmak için önizleme bölmesini kullanın.

3 - Ev Grubu ile kolay paylaşım. Ev ağınızda dosyaları ve yazıcıları paylaşmak kolay olmalıdır. Ev Grubu ile sonunda gerçekten kolay. Windows 7 indir çalıştıran iki veya daha fazla kişisel bilgisayarı bağlayın; en az sorunla evinizdeki diğer insanlarla müzik, resim, video ve belgeleri paylaşmaya başlayabilirsiniz, tabi bu özellikler Windows 8 de daha gelişmiş olarak karşımıza çıkıyor..

4 - Hız için tasarlanmış. Windows 7 indir’in sahip olduğu önemli performans iyileştirmeleri daha az bellek kullanır ve arka plan hizmetlerini yalnızca ihtiyacınız olduğunda çalıştırır. Programlarınızı daha hızlı çalıştırmak ve daha hızlı uyku moduna geçmek, bu moddan çıkmak ve kablosuz ağlara yeniden bağlanmak için tasarlanmıştır. Ve 64 bit desteği ile, güçlü 64 bit kişisel bilgisayarların en yeni özelliklerinden tümüyle yararlanabilirsiniz.

5 - Daha iyi kablosuz ağ. Dizüstü bilgisayarınızda kablosuz ağlara bağlanmak daha önce biraz zahmetliydi, ancak şimdi yalnızca birkaç tıklatma ile gerçekleştiriliyor. Görev çubuğundaki kullanılabilir ağların listesinden seçtiğiniz birini tıklatın ve bağlanın. Bir ağa bağlandıktan sonra, Windows 7 bunu hatırlayacaktır, böylece daha sonra otomatik olarak yeniden bağlanabilirsiniz.

6 - Windows Dokunma. Dokunmatik ekranlı bir bilgisayarda web’e göz atmak, fotoğraflar arasında geçiş yapmak ve dosyaları ve klasörleri açmak için parmaklarınızı kullanın — Windows ilk defa gerçek çoklu dokunma dokunma teknolojisine sahiptir. Windows 7 indir yakınlaştırma, döndürme ve hatta sağ tıklatma hareketleriyle, kişisel bilgisayarınızla çalışmanın tamamen yeni bir yoludur.

7 - Aygıtlarla iyi çalışır. Device Stage (Windows 7 indir‘de yeni bir özellik), taşınabilir müzik çalarlar, akıllı telefonlar ve yazıcılar için bir giriş sayfası gibi çalışır. Taşınabilir bir aygıtı kişisel bilgisayarınıza taktığınızda, pil ömrü, kaç fotoğrafın karşıdan yüklenmeye hazır olduğu, yazdırma seçenekleri gibi bilgilerin ve sık kullanılan görevlerin olduğu bir menü görürsünüz.

8 - Medya akışı. Yeni Windows Media Player 12 özellikleri ile evin içinde veya şehrin her yerinde medya kitaplığınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Burada Yürüt Özelliği ile müzik, video ve fotoğraflarınızın kişisel bilgisayarınızdan müzik çalara veya TV’ye akışını sağlayabilirsiniz (ek donanıma ihtiyacınız olabilir). Ve Uzak Medya Akışı ile, [Windows 7] çalıştıran birbilgisayardan kilometrelerce uzaktaki başka bir bilgisayara Internet üzerinden medya akışı gönderebilirsiniz.

9 - Internet Explorer 9 ve Windows Live. Windows 7 Internet Explorer 9’un tüm gücünü açığa çıkarıyor; büyüleyici donanım hızlandırmalı grafiklerden sık kullandığınız web sitelerini doğrudan görev çubuğunuzdan başlatmaya kadar. Windows 7 indir full ayrıca, Windows Live’ın sağladığı birçok olanağa ücretsiz sahip olursunuz: fotoğraf albümleri ve filmler oluşturma, HD sohbet ve öğelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz yerde paylaşma.

10 – Uyarı içermeyen bildirimler. İşlem Merkezi ile (Windows 7 indir’deki yeni bir özellik), bakım ve güvenlik iletileri sizin denetiminizdedir. Bunlar gibi özelliklerle ilgili bildirimleri açabilir veya kapatabilirsiniz: Windows Defender veya Kullanıcı Hesabı Denetimi. Windows’un dikkatinizi çekmesi gerektiğinde, görev çubuğunun en sağında bir bildirim görürsünüz. Bunu tıklatın ve sorunlar için önerilen düzeltmeleri öğrenin.

Not : Yukarıda belirtilen tüm özellikler Windows 7 işletim sisteminin tüm sürümlerinde kullanılamayabilir. Ayrıntılar için özellik sayfalarına bakın.

Bu makale aşağıda etiketlenmiş 14 adet terimi içerir;Windows 7 full indir

* Windows 7
* Windows 7 indir
* Windows 7 full
* Windows 7 indir download
* Windows 7 download indir
* Windows 7 indirme
* Windows 7 orjinal
* orjinal Windows 7
* Windows 7 orjinal yapmak
* Windows 7 türkçe
* orjinal Windows 7 yapma
* Windows 7 orijinal yapma
* Windows 7 orjinal yap
* Windows 7 tr

Windows 7 sistem gereksinimleri
Kişisel bilgisayarınızda çalıştırmak istemeniz durumunda gerekenler aşağıda belirtilmiştir:

* 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı 32 bit (x86) ya da 64 bit (x64) işlemci
* 1 gigabayt (GB) RAM (32 bit) veya 2 GB RAM (64 bit)
* 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit) kullanılabilir sabit disk alanı
* WDDM 1.0 veya üzeri sürücüye sahip DirectX 9 grafik aygıtı

Belirli özellikleri kullanmaya yönelik ek gereksinimler:

* Internet erişimi (ücretli olabilir)
* Çözünürlüğe bağlı olarak, video kayıttan yürütme işlemi ek bellek ve gelişmiş grafik donanımı gerektirebilir, Windows 7 indir full makalesi amacı sizlere bu imkanları sunmaktır..
* Bazı oyunlar ve programlar en iyi performans için Windows 7 DirectX 10 veya daha yükseğiile uyumlu bir grafik kartı gerektirebilir
* Bazı Windows Media Center işlevleri için, bir TV tarayıcısı ve ek donanım gerekebilir
* Windows Dokunma ve Tablet PC’ler belirli donanımlar gerektirir
* Ev Grubu bir ağ ve Windows 7 çalıştıran kişisel bilgisayarlar gerektirir
* DVD/CD yazma, Windows 7 indir için uyumlu bir optik sürücü gerektirir
* BitLocker Güvenilen Platform Modülü (TPM) 1.2 gerektirir
* Bitlocker To Go, USB flash sürücü gerektirir
* Windows XP Modu ek 1 GB RAM ve ek 15 GB kullanılabilir sabit disk alanı gerektirir.
* Müzik ve ses, ses çıkışı gerektirir

Ürün işlevselliği ve grafikler, sistem yapılandırmanıza göre değişebilir. Bazı özellikler gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir.

Çok çekirdekli işlemcileri olan bilgisayarlar:Windows 7 ultimate indir
Windows 7 bugünün çok çekirdekli işlemcileriyle çalışmak üzere tasarlandı. Tüm 32 bit Windows 7 indir sürümleri 32 işlemci çekirdeğini, 64 bit sürümler ise 256 işlemci çekirdeğini destekler.

Çok çekirdekli işlemcileri (CPU) olan bilgisayarlar:
Ticari sunucular, iş istasyonları ve diğer birinci sınıf bilgisayarlar birden çok fiziksel işlemciye sahip olabilir. Windows 7 indir Professional, Enterprise ve Ultimate sürümleri iki fiziksel işlemciye izin vererek bu bilgisayarlarda en yüksek performansı sağlar. Windows 7 Starter, Home Basic ve Home Premium yalnızca bir fiziksel işlemci win 7 key kabul edebilir.

Windows 7 Ultimate Temel Özellikleri:

* Gelişmiş masaüstü gezintisi ile her gün gerçekleştirdiğiniz işlemleri daha kolay yapın.
* Programları daha hızlı ve daha kolay başlatın; en sık kullandığınız belgeleri hızla bulun.
* “Windows 7 indir”, Internet Explorer 8 ile web deneyiminizin her zamankinden daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli olmasını sağlayın.
* Internet TV ile en beğendiğiniz TV programlarının birçoğunu ücretsiz olarak ve nerede isterseniz izleyin.
* Ev Grubu ile kolaylıkla bir ev ağı oluşturarak kişisel bilgisayarlarınızı bir yazıcıya bağlayın.
* Windows XP Modunda pek çok Windows XP iş programını çalıştırın (ayrıca karşıdan yüklenir).
* Etki Alanı Bağlantısı ile şirket ağlarına “Windows 7 indir 64 bit” ile daha kolay ve daha güvenli şekilde bağlanın.
* Tüm sürümlerde bulunan tam sistem Yedekleme ve Geri Yükleme özelliğine ek olarak, bir ev veya iş ağına yedekleme yapabilirsiniz.
* BitLocker ile kişisel bilgisayarınızdaki ve taşınabilir depolama aygıtlarınızdaki verilerin kayıp veya çalıntıya karşı korunmasına yardımcı olun.
* İstediğiniz dilde çalışın ve 35 dil arasında geçiş yapın.

Windows 7 indir full (32 bit ve crack download) video:

 

Sitemizde bulunan Wİndows 7 32 bit ve 64 bit download linkleri an itibariyle hem partlı sistem hemde tek link olarak yeniden yüklenmiştir. Rar şifreleri ebedava.com dur..

Windows 7 indir full (32 bit download)

Turbobit tek klasör download  (Windows 7 indir (makale))

Turbobit Tek Link (yeni)

Windows 7 indir full (64 bit download)

Turbobit tek klasör download  (Windows 7 indir (makale))

Turbobit Tek Link (yeni)

Rar şifreleri : ebedava.com

NOT: Dosyalar iso dosyasıdır. Direk cd/dvd’ye yazabilir yada winrar ile isodan kurtarıp flash belleğe atarak kurabilirsiniz… Windows 7 kurulum hakkında yardıma ihtiyacınız olursa Wİndows 7 Kurulum makalesini inceleyiniz.
Windows 7 – 32 bit/64 bit crack download

Turbobit tek link download

Windows 7 Crack Programı download” (İşte [Windows 7 indir full] bu anlama geliyor):

Win 7 Crack indirin rar şifresi yoktur..

 

 

“Windows 7 Kurulum” için Windows 7 Kurulumu makalesini incelyin (Win 7 kurulum resimli anlatım).. Ayrıca format atıp kurulumu tamamladıktan sonra yasak sitelere giriş için Windows 7 DNS değiştirme ayarları makalesi ile dilediğiniz siteye erişebilirsiniz..

Windows 7 indir full biterken;

Evet arkadaşlar “Windows  7 indir full” makalemiz burada sona eriyor. Umarım win 7 indirmek ve kurlum yapmak isteyen arkadaşlara yeterince yardımcı olabilmişimdir. Windows 7 indirme veya kurulum konusunda yardıma ihtiyacınız olursa yada herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bırakmanız yeterlidir. Her türlü konuda destek 24 saat online verilmektedir. Windows 7 indir diğiniz için teşekkür ediyorum ancak unutmayın ki daima lisanslı yazılım kullanmak en iyisidir…

 

"Windows 7 indir full (32 bit + crack download)" makalesine 68 yorum yapılmış
 • kerim 29 Mayıs 2012, 13:15

  yaw adam akıllı bi link atın tdosya gibi yer mesalea lütfen aclilen ….

  • LovelessGent 29 Mayıs 2012, 14:34

   Anlaşmamız TurboBit sitesiyle olduğu için düm dosyalarımızı burada barındırmaktayız..

 • asdfg 05 Haziran 2012, 11:17

  indiren var mı ?

  • LovelessGent 05 Haziran 2012, 12:01

   Hem de çook :)

 • haylıhay 16 Temmuz 2012, 14:15

  kotayı doldurur mu bu?

  • LovelessGent 17 Temmuz 2012, 21:53

   Windows 7 32 bit verssiyonunun toplam boyutu 2.25 gb ve 64 bit versiyonunun toplam boyutu 3.1 gb’dır.. Kotanıza bağlı olarak doldururp doldurmayacağına siz karar verin..

 • ingilizce 30 Temmuz 2012, 15:41

  ilk 4 part hemen indi, 5. part beni deli etti be ya:))

  • Metehan 26 Ağustos 2012, 07:30

   benimde 3 indirilmiyor

   • LovelessGent 26 Ağustos 2012, 23:58

    Linkleri kontrol ettim herhangi bir sorun yok.. İndirebilirsiniz..

 • ingilizce 30 Temmuz 2012, 15:54

  Crack indiremiyorum sorun mu var

  • LovelessGent 30 Temmuz 2012, 16:09

   Herhangi bir sorun gözükmüyor..

 • Csro 03 Ağustos 2012, 17:27

  bunu indirdikten so nra nasıl cd yapabiliriz ?

  • LovelessGent 03 Ağustos 2012, 19:18

   Windows 7/Vista yada Windows 8 sürümlerinde boot özelliği bulunduğu için CD ye yazmaya gerek yoktur. Flash bellekten yada direk Hard diskten kurulum yapabilirsiniz.

   Flash belllekten Windows kurmak için klasör içerisinde ki tüm dosyaları Flash belleğinizin ana dizinine atın ve bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda F12 tuşunu kullanarak başlatma seçeneklerini açın, oradan flash belleğinizi seçip kurulumu başlatın.

   İlla da Cd’den kurulum yapacaksanız. Klasör içerisindeki tüm dosyaları seçip mouse ile sağ tıklatın ve gönder seçeneğinden CD/DVD RW’ye seçeneğine tıklayın. Daha sonra CD sürücünüze girerek dosyaları yaz deyin hepsi bu kadar..

 • Metehan 26 Ağustos 2012, 07:21

  kardeş part 3 de indirme sorunu çıkıyo hep bi yardım etsen

 • fuşya patik 15 Eylül 2012, 15:43

  partları açamıyorum şifre istiyor ve dosya hatası veriyor

 • fuşya patik 15 Eylül 2012, 15:45

  http://www.gabya.net yazsam bile şifre hatası veriyor klasörler ne yapmam gerekiyor saatlerce bekledim inmesini şimdi böyle bi durum deli ediyor insanı bu 3. günüm pc başında

  • LovelessGent 15 Eylül 2012, 19:05

   Rar şifreleri www gabya net (aralarında nokta var) ya elle yada yazının sonunda Rar şifresi yazan yerden kopyalayıp yapıştırarak açamaya çalışın. Şifrenin hatalı olması imkansız.. Şimdiye kadar hiç Rar Şifresi hatası olmadı. Paylaştığımız tüm dosyaların şifreleri aynıdır.. Tekrar gözden geçirmenizi öneriyorum. Ancak şifreyi kabul ediyor ve herahgi bir partı rardan çıkarırken hata oluşuyor ise o partı tekrar indirmeniz gerekebilir. Bazen partlı dosyaları indirirken nadir de olsa bu tür hata oluşur. Bilgisayar indirme bitti der ancak dosyanın belkide yarısını indirmiştir. Önce şifreyi sonrada dosya boyutlarını kontrol edin. Eğer yine yapamazsanız bize bildirin beraber yapalım..

 • mert 25 Eylül 2012, 13:00

  partları kolay indirdim fakat crack dosyasında hata var sanırım turbobit dosya bulunamadı hatası veriyor

 • mert 25 Eylül 2012, 13:03

  ”File was not found. It could possibly be deleted”
  sayfa açıldığında yukardaki uyarıyı veriyor.

  • LovelessGent 25 Eylül 2012, 16:11

   Link güncellendi! indirebilirsiniz..

 • baysin 12 Aralık 2012, 14:03

  vista ya win 7 yükledim ama c dosyasında hala vista dosyaları mevcut silsem sakıncası varmı teşekkür ederim kolay gelsin

  • LovelessGent 12 Aralık 2012, 23:06

   Problem olmaz silebilirsiniz. Ancak Windows 7’yi silmeyin sakın :)

 • baysin 13 Aralık 2012, 23:09

  başka sorum olacak bi arkaaşın windovs 7 üzerine windovs 7 yükledim ama açılırken iki tane windovs 7 seçeneği çıkıyor ikincisini nasıl iptal edebilirim kolay gelsin

  • LovelessGent 14 Aralık 2012, 15:58

   Diğer sistemi silmeden üzerine kurdugun için sanırım öyle gözüküyor.. Arkadaşlar Sorunu çözdüm belki diğer kişilerin işini görür diye burayada yazıyorum.

   Başlat > Çalıştır > msconfig > Ön Yükleme
   orada 2 tane windows7 var ve kullanılmayanı seçip sil yapmanız yeterli olacaktır.

   2. windows 7'yi silme

 • eren 01 Ocak 2013, 20:48

  tek dosya nasıl yapılıyor yani partları nasıl tek dosya yapıcaz bilen war mı ??

 • eren 01 Ocak 2013, 20:50

  partları nasıl tek dosya yapcaz resimli anlatım olursa daha gğzel olur yoksa anlatın teşekkürler :)

  • LovelessGent 01 Ocak 2013, 21:00

   Sadece fare ile 1. parta sağ tıklayın ve klasöre çıkart deyin. O kadar. Tüm partlar otomatik olarak tek klasör içerisine çıkacak.

 • PijamaBoy 05 Ocak 2013, 23:45

  1. part’ı indirmeye başladım umarım windows 7’ye geçebilirim.5 yıldır Windows Xp kullanıyorum ama artık Xp iyice köreldiği için HD’videoları ekran kartımın ve internet bağlantımın çok iyi olmasına ragmen izleyemiyordum umarım windows 7’ye geçince bu problem çözülür. Bu arada admin’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • PijamaBoy 05 Ocak 2013, 23:49

  Admin bir de şu linki koyarsan daha iyi olur http://www.getripz.pl/ bu site aracılığıyla turbobit’ten premium’muş gibi dosya indirebiliyorsun bekleyen arkadaşlara çok yardımcı olursun saatlerce indirme zahmeti çekmesinler… ben yaklaşık 1,5 saate indiriyor olucam.

 • sami 10 Ocak 2013, 00:28

  merhaba format cd sı yapıp pc me format atıcakdım lınklerı ındırdım bır dvd nın ıcıne drek kopyaladım ancak blgsayarmı yenıden baslatınca f12 basıorm ama bır turlu formatı baslatamadım cevao vereblrsenız memnun olurum.

  • LovelessGent 10 Ocak 2013, 19:09

   Bios’dan başlangıcı dvd sürücü seçip başlatın, ayrıca bazı kartlarda f12 yerine f11 tuşu olabilir onuda deneyin.. En kötü ihtimalle flash belleğe kopyalayıp oradan kurulum yapın. Yada sisteminizde 64 bit işletim sistemi yüklüyse direk HDD’nizden bilgisayar açıkken kurulum yapın..

 • Behlülcan 13 Ocak 2013, 11:28

  Merhabalar ben bütün partları tek tek indirdim şimdi downloads da duruyolar ölye rarın içinde.Windowsum XP şuan…
  Bu kurulumu nasıl yapabilirim, cd yada flash lazım olmadan?

  • LovelessGent 14 Ocak 2013, 01:34

   Sisteminiz Windows XP olduğuna göre 32 sürümü indirdiğinizi kabul ediyorum. Doyaları rar’dan çıkarın ve ikinci hdd’nize (WinXP C:/ sürücüsünde ise siz D:/ sürücüsüne) kopyalayın.. Çıkan dosyaların içinden setup.exe dosyasını çalıştırın ve kurulumu bilgisayarınız açıkken başlatın. Bir süre sonra otomatik olarak bilgisayarınız yeniden başlayacak ve bilgisayar açılmadan kurulum kaldığı yerden devam edecek.

 • gökhan 14 Ocak 2013, 10:38

  ben indiriom 3-4 dk ya inio neden böle bea :D
  ama olmuo tabikide .d

 • ateş 16 Ocak 2013, 19:10

  slm paylaşım için tşk. emeğinize sağlık ancak 3.part ı indiremiyorum yardımcı olurmusunuz..

  • LovelessGent 19 Ocak 2013, 02:22

   Partlar kontrol edildi sorun yok. Tekrar deneyin..

 • Mehmet Doğan 21 Ocak 2013, 21:38

  Bu çalışmalarınız takdire değer arkadaşlar emeği geçen herkese çok teşekkürler. Orjinallerine bi ton para vermekten herkesi kurtardığınız için. Kimileri bunları emek hırsızlığı olarak görebilir ama bence hiçte öyle değil

 • Mehmet Doğan 22 Ocak 2013, 19:27

  Arkadaşlar ben daha önce xp kullanıyordum bir ara elime win 7 cd si geçti ultimate belli bir zaman kullandım fakat bir zaman sonra internette giremedim ethernet kartının programını yüklememe rağmen yine çalışmadı xp de çalışıyor . şimdi buradaki 32 bit win 7 yi indiriyorum acaba çalışır mı diye merak ediyorum

  • LovelessGent 22 Ocak 2013, 22:01

   Eğer sisteminiz çok eski değilse yani windows 7 kullanabiliyorsanız tabiki çalışır problem olmaz..

 • Bora 24 Ocak 2013, 18:37

  admin yha part 3 te sorun yok demi crack nasıl yapılıyor bide onu söylsene
  videoda anlıyamadım bide bilgisayara zara r vermez demi :////

  • LovelessGent 24 Ocak 2013, 19:42

   Sorun yok ve bu crackleme işlemi kesinlikle zararsızdır. Yapacağınız şey indirdiğiniz crack dosyasına sağ tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştır demek ve gelen ekranda install butonuna tıklayıp beklemek. Bitince zaten size yeni başlatmak istediğini soracak onaylarsınız ve Windows 7 crack işlemi biter..

 • Bora 25 Ocak 2013, 21:55

  Admin yine cd veya dvd istemez demi part 3 indi sayılır 7 dk kaldı.. CD DVD İSTEMEZ DEMİ NORMAL OLARAK WİN7 KURAR HERALDE DEMİ ???

  • Bora 25 Ocak 2013, 21:58

   admin bir de bilgisayarımın özelliklerini yazıyorum WİN7 KALDIRIR DEMİ :/
   4 cpu 2.66 GHZ 2.68 GHZ 2.00 RAM KALDIRIR DEMİ .. :((

   • LovelessGent 25 Ocak 2013, 22:22

    Evet sorun olmaz rahatlıkla çalıştırabilir..

  • LovelessGent 25 Ocak 2013, 22:21

   elbette tüm partları indirin rar’dan çıkarın klasörün içindekileri flash belleğe atın yada D/E hangi HDD’niz müsaitse ona atın kurulumu yapın..

 • Taha 09 Şubat 2013, 23:51

  Belgeler silinir mi?

  • LovelessGent 09 Şubat 2013, 23:56

   Eğer bilgisayarınıza yeni kuracaksanız mutlaka yedek alınız..

  • Taha 10 Şubat 2013, 00:28

   Nasıl indiriliyor linke tıklayınca ebedava sitesi ana sayfa açılıyor

 • Sparow3 01 Mart 2013, 18:16

  Ben Butun Partları İndirdim Nasıl Kurulum Yapabilirim ?

 • İsmail 29 Ekim 2013, 21:04

  arkadaşlar bütün partları indircezmii

 • İsmail 29 Ekim 2013, 21:05

  bütün partları indircezmi

 • mevlüt 24 Ocak 2014, 23:16

  Merhaba part 2 görünmüyor 1.3.4.5.var 2 yok

  • LovelessGent 25 Ocak 2014, 00:12

   en kısa sürede güncellenecek..

  • LovelessGent 25 Ocak 2014, 02:09

   Sitemizde bulunan Windows 7 32 bit ve 64 bit download linkleri an itibariyle hem partlı sistem hemde tek link olarak yeniden yüklenmiştir. Rar şifreleri ebedava.com dur..

 • […] Turbobit tek klasör download  (Windows 7 indir (makale)) […]

 • Mevlüt 26 Ocak 2014, 00:49

  Teşekkür ederim güncellenmiş part 2 görüyoruz artık sanırım 1.2.3.4 4 parttan oluşuyor 5 yok yani

  • LovelessGent 26 Ocak 2014, 00:52

   Evet dün gece yeniden partlayıp yükleme yaptım. Burada ki part2 eski part 2 değildir.

 • kurnaz 30 Mart 2014, 05:35

  la yalanlarınıza atlım ıcerı gıroz para yatır dıot,yor sunuz bedava bu

 • Mehmet 31 Mayıs 2014, 23:42

  32 bit ile 64 bit arasindaki fark nedir?

 • Kemal 04 Haziran 2014, 13:42

  64 bit in 2., 3. ve 4. part lari linkte yok. Yardimci olur musunuz? Tek part olarak da indiremiyorum.

  • LovelessGent 11 Haziran 2014, 17:29

   64 bit tüm partlar yeniden yüklenmiştir.

Yorum ekle: