rabia

Fecebook Giriş | Facebook

RizeDC Web Hosting, Alan Adı Kaydı, VPS, VDS ve Sunucu

Başlığımız olan Fecebook Giriş aslında yapılan küçük bir harf hatasının sonucu olarak ortaya çıkmış ve gittikçe de büyüyen bir kelime öbeği haline gelmiştir. Belki inanmayacaksınız ama; Facebook Giriş {Fecebook Giriş} aramasının amacı facebook sosyal ağa bağlanmak isteyen arkadaşların giriş sayfasını daha hızlı açmak istemelerinin  sonucu olarak ortaya çıkmış ve ülkemizde aylık ortalama  5 milyon defa arama hacmine ulaşmıştır. Ancak bizim asıl konumuz olan Fecebook Giriş kelimeleri de bu amaçla aranmakta ve sadece “a” ve “e” harflerinin  küçük bir hata yapılması sonucu aylık ortalama 1 milyon defa aranmakta ve son 3 ayda % 750 oranında büyüme gösteren bir arama hacmine ulaşmıştır.

Fecebook Giriş | Facebook

Bizde Fecebook giriş meselesinin aslının olduğunun sizlere anlatmak istedik. Şimdi hem fecebook giriş hemde aramanın asıl amacı olan gerçek arama sonucu facebook  giriş kelimelerini aramanızda ki amaç olan Facebook a giriş yapmanızı sağlayalım…

Facebook Giriş Sayfasıhttp://www.facebook.com

Fecebook Giriş Güvenli Bağlantı : https://www.facebook.com

Facebook Kaydolma Sayfasıhttp://tr-tr.facebook.com/r.php

Fecebook Giriş

Aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi e-posta adresinizi ve parolanızı yazdıktan sonra “Giriş Yap” butonuna tıklayıp facebooka giriş yapabilirsiniz..

Fecebook giriş - Facebook

Fecebook Giriş | Facebook Giriş

Makalemizin sonu gelmeden sizlere kısaca facebook’a nasıl kayıt olacağınıza dair ufak bir bilgi verelim.. Facebook hesabınız yok mu? Üzülmeyin size bu konuda yardımcı olacağız. Facebook sosyal paylaşım platform’udur. Facebookta arkadaşlarınızla iletişim kurabilir ve yeni arkadaşlar ile tanışabilirsiniz. Kim bilebilir yeni ilişkilere bile yelken açabilirsiniz. Fecebook’un özellikleri say say bitmez ama kaba taslak olarak şöyle bahsedebiliriz. Fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Videolar yükleyip paylaşabilir, Fecebook Giriş paylaşılan videoları izleyebilir, videolara yorum yazabilirsiniz. Etkileşimli bir şekilde çevrimiçi sohbet yapabilirsiniz (arkadaş listenizdekiler ile sınırlıdır). Dahasını fecebook’a kayıt olduktan sonra öğreneceksiniz. Uygulamanız gereken adımları aşağıda bulabilirsiniz..

“Facebook kaydol”  yada başka bir deyişle  “Facebook üye ol” bu isteklerinizi gerçekleştirebilmek için önce yukarıda kayıt için verdiğimiz siteye (facebook.com) girin, sitenin sağ bölümünde Facebook Kaydol – Ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. diye bir ibare göreceksiniz, o bölümün altına “Fecebook Giriş” için  Ad, Soyad, E-Posta Adresi, Şifre ve Cinsiyet bilgilerinizi doldurun. Bu işlemleri tamamladıktan sonra da Facebook Hesabınızı onaylamak için girdiğiniz E-Posta adresine bir mail gelecektir. O mail’deki doğrulama sayfasına girin ve hesabınızı aktifleştirin. Facebook Kaydol işleminiz böylece sonlanmış olacak..

Facebook kaydol | Fecebook Girişfecebook kaydol | facebook giriş

Facebook’a Üye Olma konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, sizlere yardımcı oluruz. Facebook Kaydol ve Fecebook Giriş hakkında diğer sorularınız için sitemizde ki diğer konuları incelyebilir, cevap bulamazsanız eğer ‘Yorum Bölümü’ altından sorularınızı sorabilir, istediğiniz cevapları alabilirsiniz..

 

Daha sonra ki makalelerimizden birinde de sizlere fecebook kaydolma konusunda hem resimli hemde videolu bir anlatım ile fecebook kaydol makalesi hazırlayacağım.. Makalemiz hazırlanmıştır face kayıt olmak için “Facebook kaydol”  makalemizi inceleyin) Ancak sizlere şu an için Facebook Kaydolmak hakkında ki MetaKafe sitesinde ki makaleyi okumanızı öneriyorum, makale başlığı “Facebook Kaydol üye ol” bu bağlantıya tıklayarak Fecebook Giriş ulaşabilirsiniz..

 

"Fecebook Giriş | Facebook" makalesine 12 yorum yapılmış
 • bekir 18 Mart 2012, 10:17

  fecebooka kaydolmak için sabırsızlanıyorum

 • kübra 19 Mart 2012, 13:57

  süper

 • alara 27 Şubat 2013, 10:48

  süper facebook:)

 • özlem 15 Mart 2013, 08:53

  slm koç güzel

 • […] içine 3 element ekliyor. Elementler adından da anlaşılacağı gibi ilki prfil fotosu, ikincisi fecebook‘daki görünen adı, diğer element de çıkış […]

 • yusuf 16 Aralık 2013, 17:17

  cok guzel

 • özlem 21 Ocak 2014, 17:02

  biz facebook istiyoruz
  …………….

 • özlem 21 Ocak 2014, 17:03

  şu an bilgisayar dersindeyiz
  …………….

 • mustafacan 31 Ocak 2014, 13:33

  arkadaş çok ünemli her kimse arkadaşlık kimetini bilain

 • mehtap 17 Nisan 2014, 18:37

  süper hepinizle arkadaş olmak isterim beklebeni faceeeeeeeeeeeeeeeeee

 • fb 06 Mayıs 2014, 20:39

  bilge cok güzel bir kız onu sevmeyen aptaldır ben o kıza ilk görüste asik oldum

Yorum ekle: