Adobe flash professional CS5.5 indir

By LovelessGent
Mar 29th, 2012
0 Comments
1683 Views

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde sizlere Adobe flash professional CS 5.5 nedir, ne işe yarar, sistem gereksinimleri ve download linkleri vererek nasıl indireceğinizi anlatacağım. Adobe flash professional ile flash web tasarımlardan tutun da online flash web player yada flash video oynatıcılara kadar birçok tasarımlar hazırlamanıza imkan veren yazılımı hep beraber inceleyip indireceğiz.

Tabi download işlemlerine geçmeden önce Adobe flash professional nedir ve ne işe yarar bunları inceleyelim. Makalemizin bu kısmı Adobe web sitesinden Türkçe’ye çevrilmiş olup üreticinin bizzat kendi tanıtımıdır. Bende yazılımın lisanslı versiyonunu sizler için turbobit upload sitesine yükledim ve sizlere sunuyorum. Adobe flash professional download linklerini makalenin sonunda bulabilirsiniz..

Adobe flash professional Nedir?

Etkileyici etkileşimli içerikler geliştirmek için sektörün önde gelen geliştirme ortamı Adobe flash professional CS 5.5 yazılımıyla masaüstleri, akıllı telefonlar, tabletler ve televizyonlarda sürekli olarak kitlelere sunabileceğiniz formdan bağımsız ve sürükleyici deneyimler oluşturun. Android, iOS ve Adobe AIR dahil birden fazla platformu hedefleyin. Profesyonel tipografi ve mükemmel piksel kalitesinde resimlerle tasarım yapmak, etkili bir şekilde kod yazmak ve kitlelere hemen her yerde en üst kalitede videolar sunmak için güçlü ve anlaşılır bir araç takımı kullanın. Adobe flash professional ile Adobe Dreamweaver gibi web tasarımları da hazırlayabilirsiniz..Adobe Flash Professional CS 5.5
Metinlere, düğmelere ve film kliplerine ilgi çekici görsel efektler ekleyerek çarpıcı içerikler oluşturun.

Profesyonel video araçları
Projelerinize kolaylıkla video ekleyin ve video kliplerini dahil olan Adobe Media Encoder uygulamasıyla verimli bir şekilde dönüştürün.

Kod Parçacıkları paneli
Genel eylemler, Adobe flash professional CS5.5 animasyon, çok noktalı dokunma hareketleri ve daha fazlası için kullanışlı önceden yazılmış kod parçacıklarını kullanarak proje tamamlama sürecini hızlandırın. Ayrıca ActionScript® 3.0 dilini öğrenmenin daha kolay bir yolunu keşfedin.

XML tabanlı FLA kaynak dosyaları
FLA dosya formatının XML tabanlı yeni uygulamasıyla projeler için daha kolay bir şekilde işbirliği kurun. Sıkıştırılmamış projeler klasörler halinde görünür ve davranır, böylelikle görüntüler gibi varlıkları hızlı bir şekilde yönetmenizi ve değiştirmenizi sağlar.

Creative Suite entegrasyonu
Adobe Photoshop® CS5 ile bit eşlem görüntülerini tam olarak düzenleyin, Adobe flash professional CS 5.5 ile FLA dosyalarını doğrudan Adobe InDesign® CS5.5’ten içe aktarın ve Adobe Flash Builder 4.5 ile yakın bir şekilde entegre edin.

ActionScript düzenleyici
Özel sınıf kod ipucu ve kod tamamlama özelliklerini içeren yerleşik ActionScript düzenleyici ile geliştirme işlemini hızlandırın. ActionScript’in temellerini çabucak kavrayın ve kendinize ait ya da harici kod kitaplıklarına verimli bir şekilde referans verin.

Mobil içerik geliştirme
Çok çeşitli mobil aygıt ve tüketici aygıtına yönelik içerikleri planlamak, önizlemek ve test etmek için Adobe Device Central kullanın.

CS Live çevrimiçi hizmetler ile entegrasyon
Adobe flash professional CS 5.5 ile; Acrobat.com, Adobe CS Review ve SiteCatalyst® NetAverages™ gibi Adobe CS Live çevrimiçi hizmetleriyle entegrasyon sayesinde daha verimli çalışın.Adobe Flash Professional CS 5.5 flash pro design

Çapraz platform desteği
Mac OS veya Windows® olmak üzere seçtiğiniz işletim sisteminde çalışın.

Genişletilmiş platform ve aygıt desteği
En son Adobe Flash Player ve Adobe AIR® çalışma zamanlarında ve Android™, iOS ve Adobe Digital Home aygıtlarında hedef kitlelerine ulaşın.

Adobe flash professional CS5.5 Sistem Gereksinimleri

Windows için;
Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci
Microsoft® Windows® XP Service Pack 2 (Service Pack 3 önerilir); Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate veya Enterprise Service Pack 1 veya Windows 7
1GB RAM (2GB önerilir)
Kurulum için 3.5GB kullanılabilir sabit disk alanı ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (kaldırılabilir flash depolama aygıtlarına kurulamaz)
1024×768 ekran (1280×800 önerilir) ile 16 bit ekran kartı
DVD-ROM sürücüsü (Adobe flash professional CD/DVD de ise)
Multimedya özellikleri için QuickTime 7.6.2 yazılımı gerekir
Çevrimiçi hizmetleri ve Abonelik Sürümünü (varsa) sürekli olarak doğrulamak için geniş bant Internet bağlantısı gereklidir*

Mac OS için Adobe flash professional CS5.5;
Multicore Intel® işlemci
Mac OS X v10.5.8 veya v10.6
1GB RAM (2GB önerilir)
Kurulum için 4GB kullanılabilir sabit disk alanı ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (büyük küçük harf dosya sistemi veya kaldırılabilir flash depolama aygıtları kullanan birimlere kurulamaz)
1024×768 ekran (1280×800 önerilir) ile 16 bit ekran kartı
DVD-ROM sürücüsü (eğer Adobe flash professional yükleme dosyaları CD/DVD de ise)
Multimedya özellikleri için QuickTime 7.6.2 yazılımı gerekir

Etkinleştirme
Bu ürünün kullanılmadan önce Internet üzerinden etkinleştirilmesi gerekir.
Etkinleştirme işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için Ürün Etkinleştirme Merkezi’ni ziyaret edin.
Çevrimiçi hizmetleri ve Abonelik Sürümünü (varsa) sürekli olarak doğrulamak için geniş bant Internet bağlantısı gereklidir

Adobe flash professional CS5.5 indir

Turbobit tek klasör download
Rar şifresi : www.gabya.net

Evet arkadaşlar Adobe flash professional CS5.5 yazılımını sizlere elim ve dilim döndüğünce hem Adobe web sitesinden çeviri alarak hemde kendi tecrübelerimden bir şeyer katarak sizlere anlatmaya çalıştım. Sizler için Adobe flash professional CS5.5 programını tek bir klasörde topladım ve solda ki linkten indirebilirsiniz. Adobe flash professional indirme ve kurulum konusunda yardıma ihtiyacınız olursa yorum bırakın, yardımcı olmaya çalışalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook